Bugün Kadir Gecesi Dualarınız Var mı?

Ben Alahın karşıma yeni birini çıkarmasını istiyorum.Sizin de böyle dualarınız var mı?Burada bizimle paylaşabilirsiniz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• kardesım Allahı Teala Buyuruyorkı ; Bana Dua Edin Bol Bol Edin Diyor, Duasız namaz olmaz dua et bana ılk önce sukurle basla ve herseye dua et Allahım namaz kılmamı sagla ıman kuvvetı ver kuranı kerımı ögrenmeyı nasıp eyle herşeye dua et sen bunları yaparsan zaten Allah senı korur sana en ıyısını verırı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kız arkadaşımdan yeni ayrıldım geri dönmesini dilicem :(

1|0
    0|0
  • allahım sen affedicisin affetmeyi seversin bizleri affeyle . bu arkadaşımızın dualarını kabul et

1|0
    0|0
  • aynı düşüncedeyiz :)

0|0
    0|0
  • Xper kastığım bir gün oldu, Level 8 olup susmayı diliyorum

0|0
    0|0
  • herkes sevgili diler ama ben sevdiklerimin mutlulugunu ve huzurunu saglı ile ilgili dua edicem

0|0
    0|0
  • Ben zengin karı istiyom

0|0
    0|0
  • Af dileyeceğim

0|0
    0|0
  • Ben her zaman olduğu gibi bu günde Allah'ın karşıma eli yüzü düzgün iyi hayırlı helal süt emmiş kişilerle tanışmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben geldim sana ^^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1.Burada ki en yakın arkadaşım ve en sevdiğim kız arkadaşım için duva edeceğim

2.ALLAHIN günahlarımı affetmesini isteyeceğim

3.Kendimle ilgili bir şey isteyeceğim

4.Okulum ve ayrı eve çıkmakla ilgili bir şey isteyeceğim

5.Ailem ve tüm müminler,insanlar için duva edeceğim

6.Farklı dinde olanların islam dinine geçmelerinde ve yoldan çıkmış insanları yola girmelerinde yardımcı olmasını isteyeceğim

7.Beni ailemi tüm müminleri inananları tüm insanların PEYGAMBER EFENDİMİZİN sancağı altında toplanması şansını isteyeceğim

8.Beni ailemi tüm müminleri inananları tüm insanların cennete gitmesini isteyeceğim

9Allaha aşık olduğum kişinin günahlarıı affetmesini,doğru yola sokmasını ve de onun da beni sevmesini isticeğim

10 ALLAHA HEP HAYAL ETTİĞİM O ŞEYİN OLMASI İÇİN YALVARACAĞIM

umarım kabul olur :) HER KEZİN DUVASI KABUL OLUR İNŞALLAH :)

0|0
    0|0
  • Diledigin seye bak.

Komik.

Sen yeter ki karsına cıkarılcak baska bir kisi iste..

Sokaktaki cöpcü ne güne duruyor, dimi?

Dilege bak ulan.. :)

Ben de yeni sevgilimin pipisinin en az 18 cm olmasını istiyorum.

Gerceklesir mi acaba?

0|1
    2|0
  • Hz. Aişe anlatıyor: Dedim ki: Ya Resulallah, Kadir Gecesi’ni bilirsem onda ne şekilde dua edeyim? Şöyle buyurdu: Allahümme inneke afüvvün kerimün tuhibbü’l-afve fa’fü anni (Allah’ım sen affedicisin,affı seversin, beni affeyle).

0|2
    0|0
  • Sevdigim, kaderim dedigim kisinin gercektende kaderim olmasini, her gun buyuyen bir askla birbirimize baglanmamizi, bir omur saygi ve sevgi cercevesi icinde yasayabilmeyi diliyorum ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...