Lisede unutamadığınız bir anınız var mı ?

Lisede unutamadığınız bir anınız var mı ? Paylaşırsanız sevinirim :)

0|0
12|33

En İyi Kız Görüşü

• beden eğitimi dersi için hazırlanırken soyunma odamıza giren erkek sınıf arkadaşımızı unutamam -.-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Okulun orta yerinde toplanmışız, hararetle bi' olayı tartışıyoruz. okulun güya kabadayısıyız ya hesap soruyoruz ondan bundan.. E n ufak bi' ters cevaplarında gömeceğiz çocukları, neyse " Togaç" lakaplı bi' kankam vardı 2 salak girerdik her tartısmaya kavgaya çatara cuta. tartışma iyicene kızışınca girdi araya bizim "togaç" ve hepimizi susturan şu cümle döküldü ağzından:

"bak gardaş, iki türlü adam vardır, 1: adam gibi adam olan adam. 2 : adam gibi adam olmayan adam"

bu söz karşısında ne yapacağımızı bilemedik, herkes sustu, beyin ..cıklaması geçirdik ve herkes dağıldı. o geldi aklıma..

1|0
    0|0
  • Fen sınavı vardı son sınav ve son şanstı geçmem için gerçi 8 zayıftan biri azalmış olurdu geçsem bile,sınava girmeyip Beşiktaşın maçına gittim.hoca sınavda bunu öğrendiğinde deliye dönmüş yarın tüm sınıfın önünde ağzımı burnumu dağıtacağını söylemiş.ve ertesi gün sınıfa geldi yanıma yaklaştı ve kay biraz deyip yanıma oturdu sınavda sorduğu soruların olduğu bir kağıt çıkardı ve önüme koydu yap dedi ve kalktı 10 dakika sonra yine yanıma geldi kağıdın boş olduğunu görünce kulağıma eğildi hiç olmazsa bir tanesini yapmamı söyledi bende yapsam nolucak yine kalıcam hocam dedim.sesini iyice alçaltarak 1 tanesini yapmam durumunda karnene iyi not vereceğim ingilizcende de sorun olmayacak dedi cevap vermedim tabi dediğini yapamayınca karneye gelen not belliydi.şimdiki aklım olsa neden benimle bu kadar ilgileniyorsun diye sormak isterdim soramadım ozaman okul boyunca ilgiliydi

0|0
    0|0
  • 32 yıllık öğretmenlik hayatında ilk ve son olarak beni disipline götürmesiyle Mustafa hocamda ayrı bir yere sahip olmuştum.. :) çok anım var 5 yıl okudum liseyi ders dışında ne ararsan var :)

0|0
    0|0
  • varrrr çok hemde kapı alarmları varyaa onları derste çaldırırdık arkadaşın cebine atardık oda aaaa durr demeye kalmıyor nasıl kapatacağnıda bilmiyor hepiimiz dışarı atardı hocaaa ardından derst uçurtma yapmaaa , bir arar tam zil çaldı 4 tane pet şişi buruşturduk ucunu hafif çevirdik pattt ,kütt aynı anda ses geldiii buda süperdi daha sonraa torpil patlattık sınıfta kıskaçıran vardı onu ateşledikkk

0|0
    0|0
  • bir çok anım var hangilerini anlatayım en güzel günlerim orada geçti bir tanesini anlatıyım mesela ben meslke lisesinde okudum inşaat bölümüydük biz bölümün önünde bir yokuş var yanında merdiven var yokuşu el arabsıyla falan bişeyler taşırken indirmek kolay olsun diyeyapmışlar biizm bir arkadaş var çocugun tip zaten komik el arabasıyla boya taşıyor ve orda aşağıya inicek tam iniyip derken korktu ve el arabasını bıraktı el arabsı bir yana kendisi bir yana boyalar bir yana bir taneside patlamıştı hoca yukardan bağırıyor olum yardım edin diye herkes gülmekden yerde zaten daha çok anım var bazılarının videosuda vardı. :D

0|0
    0|0
  • sporla alakası nedir

0|0
    1|0
  • Ayağım dikişli dikişli sınıf takımında oynamak zorunda kalmıştım takım berbat diye. :) Çok anım var*bi tane dedin. :)

0|0
    0|0
  • Çok var da bir keresinde bizim üst kattaki sınıftan kızın teki aşağı atlayarak intihar etmişti, bu unutulmaz işte

1|0
    0|0
  • Yazardım fakat kaldırılır yorumum o yüzden yazmamam daha iyi .

0|0
    0|0
  • Sporla ne alakası var bu sorunun ?

1|0
    0|0
  • Liseler arası basketbol turnuvasında bir maçta 40 sayı farkla yenilmiştik.Maç bitince bütün takımdakiler okulda bunu kimseye söylemeyeceğimize söz vermiştik ahaha koçta dahil ASDAD

0|0
    0|0
  • Bir keresinde düşük not almıştım ..

0|0
    0|0
  • lisede1 nisanda 3sınıfa kapıların altından attıgımız torpılleri unutmam.asıl sınıfın bırınden cıkan 2 kızın yuzunu.tam masasının altında patlamıs aglamaktan gozlerı morarmıstı.sınıftan cıkanlarda dumandan kıpkırmızıydı =)

0|0
    0|0
  • okuldan kaçma anılarım iyidir.. tepeden dolaşarak kaçmıştım..

0|0
    0|0
  • okulun ılk gunu halı saha macı yapmıstık derse gırmeyıp ertesi gun sıra dayagı yedık mudurden dayak derken ıkı tokat ama bı herıf bı kaptırıuyodu ıkı tur yerımızde donuyoduk arkadas

0|0
    0|0
  • Müzik dersinde sıraların altından şişmiş kurbağaları sıra altından ilerlete ilerete hocanın masasına kadar ittirdik sonuç? delirip kaçtı sınıftan

0|0
    0|0
  • Lisede o sıralarda okuyan herkesin unutamayacağı ve başrolünü oynadığım anım var, bi' anda okulun en popüleri olmuştum ama anlatmam :D

Lisede genel oalrak tek aksiyonumuz, öğle aralarındaki kaçışlardı..

0|0
    0|0
  • Tayfamız vardı halada görüşürüz toplanırız bazen tam kadro neyse işte birgün biriyle bir kız için teke tek kavga etmiştim hiç unutmam o kavgayı ikdefa böyle olmuştum ağzım yüzüm kan içindeydi bazen gerçekten acımasız olabiliyorsunuz

0|0
    0|0
  • Mezun olalı 19 sene olmuş... :)

0|0
    0|0
  • sporla ilgili olsun bari. turnuvalarda takımın kalecisi bendim. yarı final maçına alkollü çıkmıştım. müdür yardımcısı 3 ve daha az gol yersen bir hafta devamsızlık vercem sana demişti. 6 gol yemiştim. :/

0|0
    0|0
  • pantalonum yırtılmıştı boydan boya onu hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Beden dersinde oyandıgmız maçlar D geirsi hıkaye :D

0|0
    0|0
  • Birinin eteğini indirmistim

1|0
    0|0
  • var evet kızın bırıne bademcık amelıyatı yapmıştım..

1|0
    0|0
  • Aşçılık okumuştum hoca kafama kepçe atmıştı!

0|0
    0|0
  • POTA ÜZERİME DEVRİLDİ DAHA NE DİYİM !

0|0
    0|0
  • 2 gün uzaklaştırma almıştım onu unutamam

0|0
    0|0
  • Kız bana çorabını hediye etmişti al sakla diye :D

0|0
    0|0
  • okuldan kaçmalarımız dayak yemelerimiz dalga geçmeler

0|0
    0|0
  • başkanlık secimi için yaptığım propagandalar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 11

• Bi oğlan vardı bir hatunla iş garıştırmış.

Hatunun babası elinde bıçak okula gelmiş oğlanı bıçaklayacak..

o gün de ben nöbetçiyim.

adam falanca nerde ? dedi

ben de direk çocuğu gösterdim Reflex :P

1,5 saat sonra çocuk kanter içinde okula geldi

herşeyi anlatıyo tabi bana

lafın arasında şerefsizin biri de beni herife göstermiş dedi (gösteren benim)

_ bende öyle deme lan ayıp diye geçiştirebildim :D

2|0
    0|0
  • Okuldan kaçayım demirden atlayayım derken eteğim takıldı yırtıldı..

Unutmak mı ? Çok zorr :D

2|0
    0|0
  • evet sıra arkadaşım ben ayaktayken oturduğumuz sırayı çekmişti ve ben hiç farketmeyip yere yapışmıştım.

bir de kız arkadaşlarım için boyalı sakız almıştım o günlerde de okulun maçları vardı. toplum içinde bunları çiğnediler ağızları kıpkırmızı oldu. hepsi birbirine bakıp gülüştüler ve en sonunda hepsi birden üstüme saldırdılar :) iyi dayak yemiştim :D

0|0
    0|0
  • bi kız arkadaşımla beraber, tuvalete girp sigara iiçmiştik, hiç unutamam

aileye haber vermemek için , bir çok yakın öğretmenimi çağırmıştım okula,

haftalarca m.yardımcısına bakamadım, lanetlik cadı bir kadındı, yolda görsem, suratına tükürürüm :))

0|0
    0|0
  • sportif bir anıdan mı bahsedicez:)

0|0
    0|0
  • Derste cami actik en sinir oldugumuz hhocanin kafasina yumurta firlattik kim atti dedigindecdisardan geldigini soyledik inanmadi tabi sira dayagina soktu hic unutmam

0|0
    0|0
  • beden eğitimi dersine hazırlanırken kızların soyunma odasına pat diye dalan erkek sınıf arkadaşımız -.- unutamam o anı ya elimiz ayağımız birbirine dolaşmış çığlık atmıştık =(

0|0
    0|0
  • oooo bir sürü ama yazmam buraya :D

0|0
    0|0
  • Spor babında var,şampiyon olmuştuk :)

0|0
    0|0
  • yok genel tartışmalar falan

0|0
    0|0
  • çook .