Hangi kargo şirketi aynı gün içerisinde teslimat yapıyor?

Pazartesi günü şirkete göndermem gereken, daha doğrusu pazartesi günü mesai saatine kadar yetiştirmem gereken bir evrak var. Bugün yetiştiremediğimden dolayı Pazartesiye kaldı. Şimdi 700 km uzaklığa bir günde hangi kargo şirketiyle bu evrakları gönderebilirim. Sabah ilk işim bunları göndermek olacak. Bir kaç kargo şirketini araştırdım, sabah 11 e kadar getirin aynı gün kargonuz adreste olur diye ama bunlara pekte güvenemiyorum. Var mı daha önceden bu kadar uzak mesafeden kargoyu aynı gün içerisinde gönderen? Ve hangi kargo şirketiydi?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• arasa güvenebilirsin internetten aldığım her şey arasla gönderildi ve gayet memnunum. ve şirketlerin genel tercihi aras olmuştur.

0|1
    0|0
    • Bizim şirkette arasla çalışıyor ama biz kargoyu cumartesinden gönderiyoruz onlar Pazartesi ulaştırıyor. Acaba aynı gün içinde ulaştırıyorlar mı daha önceden hiç denemediğimden güvenemiyorum da

• Teşekkür ederim kardeşim gidip pazartesi erkenden halledeceğim.

• rica ederim yardımcı olabildiğime sevindim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bir günde zannetmiyorum.ancak ikinci gün filan .ama mutlaka yetişmesi gerekiyor diyorsan atla uçağa sen yetiştir.

0|1
    0|0
  • UPS.

Jet gönderim özelliği var, ekstrem bir ücrete tabi tutuyor ama teslim konusunda gayet iyiler.

0|1
    1|0
    • UPS yi araştıracağım, teşekkür ederim. Ücret sorun değil bir an önce gitsin de

• UPS. Ama biraz daha fazla ücret istiyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sanmiyorum ayni gun orada olacagini pazar gunu aksamdan otobuse verirsen bir arkadasin alip goturebilir yoksa yetismez.

0|1
    0|0
  • hiçbiri aynı gün yapamıyor kardeşim. Aynı illerde ise max 2-3 günde ulaşır.

Ama örneğin sen istanbuldasın - kargo gidiceği yer Ankara ya da bursa . 3-5 gün arası

0|1
    0|0
  • Bana en yakın kargo şirketi yurt içi olduğu için onunla gönderiyorum:) ama bu güne kadar hiç sorun yaşamadım...

0|1
    0|0
  • 700 kmye hiçbiri aynı gün götürmez. ama mng en fazla 24 saat içinde götürürüm diyo. insatbuldan kargomu yaklaşık 17-18 saatte getirdi.zaten götürse bile dağıtımda çok zaman geçiyo.

0|1
    0|0
  • DHL'ye sor derim büyük kargo şirketi hava kara bütün ulaşım araçları mevcut

0|1
    0|0
  • Gönderen kişiye bağlı

0|1
    0|0
  • 700km ye normal bir kargo gün içerisinde gitmez

0|1
    0|0
    • Adamlar götürürüz diye iddia ediyorlar ama bende şüpheciyim.

• imkanının imkanı yok sen bunu kargoya vericen işlem yapılıcak depoya gidicek ordan 700km gidicek ordaki işlemi yapılıcak sonra kişiye teslim edilicek aklın alıyosa gider.

• aras kargo gördüğüm en hızlı kargo

0|1
    0|0
    • Normalde bizde bu kargo şirketi ile çalışıyoruz onlara da soracağım aynı gün içerisinde ulaştırabilecekler mi bakalım.

• ptt ninde var sanıyorum

0|1
    0|0
    • Onu da araştırayım ama pek güvenmiyorum Ptt ye memur zihniyeti var adamlar da.

• arastır.

kargo sirketlerindede malı hırpalarcasına koyma tasıma bilmem ne var

• Öyle bir şey olur da kargo ulaşmaz veya iadeli gelirse o şubeyi öperim abi

Yükleniyor...