Böyle bir durumda ne yapardınız?

Diyelim ki sevdiğiniz kişi dünyanın diğer ucunda.Birbiriniz İçin ölüyor ve her zaman birbirinizi düşünüyorsunuz.Sanal ortamda sürekli görüşüyorsunuz.Onunla İngilizce dili ile anlaşıyorsunuz.Sonuçta onun farklı bir dili var. Ailenize anlatmadınız böyle bir durumu.Ama karşı tarafın ailesi bu durumu biliyordu. kısa bir süre karşı tarafın anne ve babası öldü. Karşı tarafta sürekli gel beni götür.Senin için eş olarak her şeyi yaparım diyor. Uçak bilet fiyatları 2000-2500 tl civarı. ne yaparsınız?

Güncellemeler:
kızın kendisi yaşayabilecek kadar parası var.yani çok fakir

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O kendisi gelebilir, illa benim gidip onu almam gerekmez.Gelmesini isterdim.Ama zaten ben yurt dışında yaşamak istediğim için kendim gidip onun yanına yerleşebilirdim..Hem o zaman aileme açıklama zorunluluğum da kalmazdı, çalışmaya gidiyorum, o kadar! :D

0|0
    0|0
    • anlaşılan sen daha önce yurtdışına gitmemişsin. iş bulmak kolay mı? öyle. hepsi yabancı birde

• Yurt dışına gitmedim.Yurt dışında hiç iş aramadığım için bilemeyeceğim.Ben turizmciyim.Mesela Türkiye'deki bazı oteller yurt dışında da otel açıyor.Yabancı dili iyi olanlar için yurt dışında güzel bir iş imkanı.Bir başlangıç için ideal..Benim yurt dışında sevgilim olsa, zaten yurt dışına açılmak isteyen biri olarak o şekilde işler aradım onun yaşadığı ülkede.Sen de zaten bu durumda bizim ne yapacağımızı sormuşsun.Ona göre cevap verdim.

• Eğer kızın gelecek parası yoksa, senin maddi açıdan hiç sıkıntın yoksa para gönderebilirsin gelmesi için.Ama güvenmek ne kadar kolay olur senin için, bilemem.Para o kadar önemli değil de hiç sıkıntın olmaması lazım maddi olarak.Dolandırılsan bile gam yememen lazım yani..

• niye ben onu alıyorum ki ? o atlasın uçağa gelsin.

0|0
    0|0
    • fakir yani. ne yapsın

• ama düşün seninde durumun çok iyi değil. uçak fiyatlarına baksana. bir memur maaşı. gidiş gelişi düşün. birde iki ile çarp. ve de cabası ailen ne diyecek

• o zaman para biriktir kızı öyle al , ailene de durumu anlat

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...