Sevgilim çok ilgisiz, ne yapmalıyım?

sevgilim dediğim şahıs babasının yanında çalışıyor 2 buck aylık ilişkimiz var.18 yasındayız. Uzun zamandır benimle konuşmuyor çok yoruluyormuş ben yatıyorum aşkım çok yorgunum diyip yatıyor sabahtan akşama kadar hergün konuşmak için onu bekliyorum o ise keyfinin derdinde telefonu alacak hali olmuyormuş. Çok şey istemiyorum 10 dk aralıksız konuşup sonra yine uyusun ama bencilsin felan diyor bana abartıyor gibi geliyor bir insanın hiç mi zamanı olmaz ya. Bençilmişim felan bari bir nasılsn de diyorum gerizekalılığa başladın yine mal mal konuşma ne haldeyim biliyo musun şöyle böyle anlamıyorum bir nasılsın desin istiyorum bende iyi değilim çünkü önemsemiyor hiç anca azarlıyor ne yapmalıyım? Çok kötüyüm

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Sevmiyor ya da soğumuş olabilir erkekler ne olursa olsun ilgilenmeli salağa bak sen ayrıl gitsin bebeğiimm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen 18 o 18 sen ufak çocuksun o dahada ufak biraz olgunlaşın ha sen ben olgunum diyebilirsin normaldir kadınlar 18 inde olgun olabilir ama arkadaşın daha küçük aynı yaşta olabilirsiniz ama siz kadın ruhunuzdan anlamaz anladın_?

0|0
    0|0
    • Anladim erkekler gec olgunlasiyor

• bak arkadaşım belki bir hata yaptın onu bulmanı bekliyor veya bir yerde bir aksilik vardır bır erkek asla kız arkadası aksatmaz :)

0|0
    0|0
    • Yok artik istemiyor galiba beni

• Bilmedi kiymetimi surunsun napiyim bulamaz benim gibi seveni bir de hep der ki seni kimse benim kadar sevemez benden cok seven varsa ben gotururum seni ona diye sacmaliyor

• arkadaslık yollarmısın bana ? bu konu hakkında bır kaç sey sorcam belkı cozume ulastırabılırım senı

• Çok yoruluyordur belki. İzinli gününde çıkar dolaşırsınız. Aramazsa aramasın, olmadı başkasını bulursun. Takma kafana bu kadar.

0|0
    0|0
  • biraz matıksal düşünürler. onu anladığını göster ona mesela bir mesaj at ...bugün nasılsın

ve de sevgilinin babası biraz didatörse çocuğu köpek gibi çalıştırıyordur.

yorgunluktan kimse yi görmeye bilir

birazcık zaman ver çocuğa herşey düzelcektir..

0|0
    0|0
    • Diyosun ?

• uzak tan kontröl et.fazla sıkma sıkıntıya gelemez.

• haklısın öyle yaparım sağol :)

• ohooooooooooo herif çoktan 2. manitayı hatta belki 3, 4. yü yapmış sen ayakta uyuyosun be bebişim...

0|0
    0|0
  • canını sıkmak istemem ama seven insan arar sorar sevginiz bitmiş sizin ayrılalım de hemen kabul eder zaten...

0|0
    0|0
  • sana vakit ayırmıyormu? kızların bu konuda hassas olduğunu sanırdım bu kdar dayanman büyük bir başarı ama seven insan sevdiğinin yanında olmk ister...

0|0
    0|0
    • Eline telefon alacak hali yokmus guya

• Yok ya nerde anca ben ben ben diyor

• evlendğnzde düşn bide sana hiç bir şeklde vakit ayrmadğnı onu bırak kadın oldgnu unuttrdğnu düşün...

• sevgilinin

burcu ne

0|0
    0|0
  • ciddi şekilde ayrılmak istediğini söyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir kızın en ıhtıyacı olan seyın ılgı oldugunu herkes bılıyor sonucta senın halını hatrını sorsa bıle yetecek sonucta sana fazla kasma uzulme bıraz zamana bırak ızın gunlerınde sana zaman ayırıyorsa gercekten yoruluyordur he yok ondda ılgısızse bırak ne halı varsa gorsun

0|0
    0|0
  • iki buçuk ay ya, ayrılmaktan başka nolabilir

0|0
    0|0
  • yorgunluk olsa bile bir iki dkkalik konusmayi kimse cok gormez sevdigine oyle degilmi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...