GS 1 - 0 Porto gerçekten çok iyi oynadık yarınki Arsenal maçını alır mıyız?

Galatasaray melonun ğenaltıdan attığı golle 1 0 kazandı ama gerçektende skordan çok oyunumuz müthişti defans gerçekten çok iyiydi özellikle chedjou kalitesini gösterdi ve muslera yeni sezonda gene mükemmel olucak gibi portonun penaltısını kurtardı ayrıca paslaşmalarımızda çok iyiydi 4 5 1 sistemine takım yavaş yavaş alışıyor bu arada Amrabatta çok iyi adam geçiyor sol kanadı otobana çevirdi . Emirates Cupta puanımız 4 oldu yarınki Arsenal maçını alırmıyız ?

Güncellemeler:
Bu arada Dany oynadığı 3 Hazırlık Maçındada penaltı yaptırdı adam hazırlık maçlarına tepki olarak doğmuş :D

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Abi hazır ramazan bitmeden Dany'i paketleyip ihtiyacı olanlara vermeliyiz böyle olmaz yav

0|1
    0|2
    • öylede kardeşim zaten Dany yedek olucak Semih bir gelsin defansımız iyce sağlamlaşır Chedjouda kendine geldi bu maç çok iyiydi

• Eksileyenlere danny'nin zenci ç*kü ^^

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu maçta 4-2-3-1 oynadık.Fatih Hoca kamp başlarından itibaren bu sistemi deniyor ama tek forvetle devam edeceksek mutlaka kanat oyuncusu alamamız şart elimizde Drogba gibi kenardan gelen toplara iyi vuran Forvetimiz var ama kanat oyuncusu olmadığı için Drogba´nın bu özelliğini kullanamıyoruz

4|0
    0|1
    • Amrabat iş yapıyor aslında ama Sağ kanatta hiç bir varlık yok Hamit çok etkisiz kalıyor bu maçta çok pas hatası yaptı gerçektende hamitin yerine Emre çolak veya engin oynasa çokdaha yararlı olur

• Tamam Amrabat falan iyi isimde oraya daha iyi adamlar şart özellikle Hamitin bölgesine

• Aslında bence Kazımda denenmeli bazen gizli Forvet gibi bir yapısı var Kazımın :D

• aldınız da hazırlık maçlarında skordan çok oyuna takılmak gerek

rakip her zaman 2 penaltı harcamaz,defansta zaaf çok

0|1
    1|0
    • defansda açık vermedikki özelliklede Chedjou gerçekten çok iyi oynadı bu maç danyin bireysel ahtalarından başka bu maç defansta hata olduğunu düşünmüyorum

• tek suçlu olarak dannyi göstermek basite kaçmaktır.defans 4 lüsü arasında uyumsuzluk vardı

• her zamanki şeylerr:)

• Bakın arkadaşlar iyi okuyun, Dany kaybedilmemesi gereken önemli bir stoperdir çok hızlı ve atletik ! Dany nin bu kadar çok hata yapmasının sebebi sürekli, sol bekin zaaflarını dany kapatıyor, eboue nin arkasını dany kapatıyor, orta saha dirençsiz olduğunda otomatik olarak defans ile karşı karşıya geliyorlar chedjou`yu eleştirmek şimdilik yersiz adam daha yeni geldi ancak bugün de dahil hiç bir sorumluluk almadı basit oynadı çok, defans hattında kendisini yırtan tek adam Dany sahada basmadık yer bırakmıyor futbolu bilerek izleyin, ezbere yorum yapmayın yorum nyapıyorsunuz taktik bilginiz SIFIR semih form tutuğunda çok daha iyi olacak o bölge ama bu takıma SOL BEK şart geçen sezonda Dany nin anası ağladı rieranın arkasını toplarken ! Amrabat düz topçu sol tarafı koridora çeviriyor ama sonuç yok, tek top oynamayı öğrenmesi gerek amrabat kadar top ezen futbolcu yok terim de sürekli bu durumdan şikayetçi verdiği röportajlarda, busene de kadro da kolay kolay yer bulamaz. 2 milyon euroya alsan budurum normaldir ancak biz bu adama 8 milyon verdik o içimi acıtıyor.

0|0
    0|1
  • o değilde 2 gün art arda maç mı olur heralde rotasyon yapılır farklı 11 denenir. Ama şu bir gerçek Galatasaray'ın kadrosu çok iyi kadro derinliği ve kadrosundaki oyuncular çok kaliteli ve bence lige en hazır takım tek sorun savunmasında ama hücumu iyi yaparak onu da hallederler.

0|1
    0|1
  • dany ne oldu adamım sana bu sezon ya:((

0|2
    3|0
    • Dua edinde Gökhan süper kupaya yetişsin yoksa Amrabat sağ kanadınızı otoban yapar yeminle :D

• gökhan süper kupaya değil lige zor yetişir kamp ta yapmadı bu sezon gökhandan ümitli değilim. ama amrabatada fazla güvenme kadroda bile olmayabilir:)

• öyle san ahzırlıkda görücen adam portonun sağ kanadını otobana çevirdi napoliye attığı golde ortada :D

• galatasaray 4-5-1 takımı değil. hele hamit'i sağ açık olarak kullanacaksa hiç değil. bu sistem bir alternatif bence. burak dönünce tekrar takımın yapı olarak en iyi verimi alacağı 4-3-1-2'ye döneceğiz.

ilk yarı kötüydük ama ikinci yarı bize göre daha hazır olan porto döküldü. drogba ve amrabat ile oyuna ağırlığımızı koyup kazanmayı bildik. muslera da kalitesini yine gösterdi.

arsenal'e karşı daha iyi bir galatasaray bekliyorum.

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum 4 3 2 1 'de bitiriciliğimmiz burakla çok iyi oluyor ama 4 5 1 de bence çok iyiydi yani defansif anlamda Ş.liginde 2.yarıda Drogba veya Burak çıkarsa 4 5 1'e dönülüp sağlam defans pas oyunu yapılabilir

• 4-5-1 dediğim gibi galatasaray için bir alternatif sistem, kaldı ki sağ ve sol açıklarımızın bunu karşılayabilecek yeterlilikte olduğunu sanmıyorum. o yüzden takımın en verimli olabileceği çift forvetli 4-3-1-2'yi tercih ederim ama dediğin gibi avrupa'da öne geçilen maçlarda skoru garantiye alıp orta sahada direnci arttırmak için ileride umut veya drogba bırakılarak 4-2-3-1'e dönülebilir.

• maçı izlediğine emin misin kardeşim ? defansda 2 tane basit hatadan 2 penaltı verdik. 1-2 de net pozisyon verdik.. 2 penaltının da kaçması bence olağanüstü, birdaha olmaz yani.. ceza sahasının içinde biraz daha dikkatli olmamız lazım.. onun haricinde amrabat süper adam geçiyor ama vuruş tekniği ve şut gücü inanılmaz zayıf. bir de drogba her zamanki gibi mükemmeldi..İkinci yarıdaki oyunumuzu beğendim.. Yarınki arsenal maçının da başabaş geçeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ben 30.dkikada bşladm izlemeye ama penaltıyı duydum ama ben genel olarak takımın oyununu beğendim fazla pozisyon vermedik ve 2.yarıda iyi arapasları attık duran topları çok kazandık ama pek değerlendiremedk bir drgbanın frikiği var iyi vurdu

• öyle oldu :) anca yetiştim

• olsun olsun.. hem bu takım daha gelişecek. dikkat ettiysen 4-2-3-1 le oynadık ve kolayca savunmamızı ekarte edemediler.. bir basit hatalar yapmasaydık ne pozisyon ne de penaltı verirdik.. bence bu sistemle devam etmeliyiz. kontrol hep bizde kalıyor..

• İnşallah o maçıda alırız ama birçok as oyuncu uzun süre oynadı yarın yorgun olabilirler o yüzden yedek kadro ile çıkabiliriz. Belli olmaz

0|0
    0|1
  • Alamazsınız

0|2
    2|2
  • :D danny baya kötüya o yüzden sğper kuıpa maçında yojk

0|0
    0|0
  • bu takım her haliyle kazanmayı alışkanlık etmiş chedjou iyiydi en kötü haliyle kazanmayı alışkanlık haline getirmiş arsenali de yeneriz :D

1|0
    0|1
  • 4 5 1 sisteminde Drogba çok yalnız kalmış bu maçta. izlemedim ama maçkolikten takip ettim. kanatlar yetersiz kalıyor. ama genel grafikte yükselme var zaten Fatih Terimin taktiksel çalışmaları bunlar başarısız da olsak deneme yanılma yani.

0|0
    0|1
  • abi şu umut gitsin yaa çok etkisiz adam bir işe yaramıyo adam gibi forvet gelsin

0|0
    0|0
    • abi umut'un yerine alınabilecek türk forvet mi var allah aşkına? adam geçen sezon burak takıma adapte oluncaya dek 10 tane gol attı, koştu, bastı mücadele etti. federasyonun yabancı sınırı varken umut gibi bir milli takım oyuncusunu göndermenin hiçbir mantığı yok. falcao'lar, torres'ler yetişiyor da biz mi almıyoruz sanki?

• soran arkadaşın yorumuna katılıyorum. umut bulut gayet yeterli bir rotasyon oyuncusu, haksızlık etmeyin allah aşkına. biz de isteriz bulduğunu atan, kafa topu vermeyen, çalım atan, uzaktan döşeyen golcü ama öylelerinin pasaportunda türk bayrağı yok ve fiyatları min. 20 milyon.

• ne zaman futbolcu alcaz lig başladı

• arsenal 6s 0

0|0
    0|1
  • lırız bu maçlar o kadar önemli değil fenere.. yeter :)

0|1
    0|2
  • ben takımımın halini hiç beğenmedim dany reira chedjou hiç iyi değildiler nesi güzeldi

0|1
    1|0
    • Sen maçı izlememişsin Danye katılıyorumda Riera maçta oynamadı :D atma kafadan birde Chedjou süper oynadı bu maç sallama yani

• Adın Ne ?

-Danny

Anlamı Ne ?

-Son 3 Hazırlık Maçında 3 Penaltı Yaptıran Mal Tanesi

dany defolsun gitsin

• cincon bir pok yapamaz :)

0|2
    2|2
Yükleniyor...