Sizi koydugu yere bir başkasını koyması canınızı acıtır mı?

Sadece meraktan sorduğum bir soru. Bir zamanlar sizi deli gibi seven eski sevgilinizin bir zaman sonra bir başkasını sevmesi ve size sadece mazi gözüyle bakması canınızı acıtır mı? O'nu koyduğun yere bir başkasını koymak mümkünmüdür?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• bilmiyorum beni yaptığı gibi mi ? sen iyi birisin ben kötüyüm dedi çekti gitti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ''Geçmişe bağlı kalanlar geleceklerinden vazgeçer.'' Bu felsefeye göre yaşıyorum.

Hayattaki her alanda hiçbir birey paha biçilmez veya yeri doldurulamaz değildir.Başka bir deyişle vazgeçilemez bir canlı yoktur.Biten ilişkiler kişinin eşiyle karşılaşmadan önce ona zihnen hazır olacak yeterli olgunluğa ulaşması için hayatın verdiği derslerdir.

0|0
    0|0
  • Mümkündür.. ama ben onu artık sevmiyorsam benim için önemi yok mutlu olsun. pozitif bir insanım

0|0
    0|0
  • :) valla eskileri önemsemem kmi nereye koyuyosa koysun :D beni unutamaz ben iyi koymusumdur ona unutması ümkün değil :)

0|0
    0|0
  • hep böyle olur ki.yapacak bişey yok bitmiş artık

0|0
    0|0
  • Defalarca mümkün

0|0
    0|0
  • kimin canını acıtmazki

0|0
    0|0
  • hepimiz daha önce bir baskasının sevgilisiyle sevgili olmaya calısmıyormuyuz saten:)

0|0
    0|0
  • acıtmaz mı sorumu bu hanım kız

0|0
    0|0
  • haklısın biz erkekler hep koyarız :=) onu bunu şunu eskinin yerine

0|0
    0|0
  • acıtır ama kendime bile belli etmem bunu... koyulabilir tabi neler bitiyor neler değişiyor bu hayatta...

0|0
    0|0
  • Acıtır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Eğer ayrılık kararını birlikte verdiysek ve gerçekten içimde bitirdiysem bir sorun teşkil etmez.

0|0
    1|0
  • hemde nasıll acıtırr

0|0
    0|0
  • hayat koymaktan ibarettir

0|0
    0|0
  • kimseyi kimsenin yerine koyamazsin koymamalisin ama sonuc olarak yeni biri icin oncekileri farkli yerlerde de olsa maziye koymak gerekir

yine de bazi insanlar her zaman digerlerinden biraz daha farkli olur geridekiler icinde ileri

1|0
    0|0
  • Hala bir şeyler hissediyorsan evet. Yoksa hayır.

0|1
    0|0
  • Ona karşı bişey hissedip hissetmediğime bağlı. Hala bişiler hissedebiliyorsam canım acır tabi ama hissetmiyorsam mutluluklar bile dilerim :)

0|0
    0|0
  • Acitir, kanatir.

0|0
    0|0
  • çok üzer.. acıtır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...