Galatasaray emirates cup ilk maçını oynadı görüşleriniz?

Galatasaray-1 Porto-0 ilk yarı acayip kötü bir Galatasaray vardı ama işte yıldız oyuncunun fazlalığı sağ olsun :) defansla kaleciyle gol yememeyi başardık 2. yarı zaten kendi gibi oynadı ve maçı kazandı bence porto daha hazır ve daha dinamikti fiziksel anlamda daha hazırdı ama yinede Galatasaray olunca kazanmayı bildi.takım biraz daha fiziksel ve mental anlamda güçlenirse Türkiyede zaten rakibi yok ama şampiyonlar liginde ne yapar?

Güncellemeler:
gerek kalmadı Kupa bizim :)

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• ilk yarı çok kötüydük ve muslera sağolsun gol görmedik kalemizde. penaltı pozisyonunda dany kadar hamit de kabahatliydi bana göre. 4-2-3-1 oynayan bir Galatasaray'da sağ açık hamit'in olmamalı, hamit sağ iç adamı. bunun dışında ikinci yarı oyuna ağırlığımızı koyduk ve drogba ile amrabat'ın bireysel çabaları sonucu golü bulduk. sneijder ve selçuk biraz dağınık gözüktü bana ama zamanla düzeleceklerdir, inancım tam.

porto bize göre daha hazırdı ama onların da hazırlık sürecinde oldukları çok belliydi. ikinci yarı sahada yoktular adeta.

sonuç olarak kazanmamız iyi oldu. yarın arsenal karşısında daha hazır bir galatasaray bekliyorum.

0|1
    0|0
    • bencede yavaş yavaş toparlarsa bu kadro kendini bide burakta gelcek dany yerine semih kimse tutamaz bu kadroyu

• dany iyi bir oyuncu ama konsantrasyon problemi var, sene içinde aşar onu yine akar yani geçen seneki gibi. hemen asıp kesmemek lazım. takım iyiye gidecek, bu sene de şampiyonlar ligi'nde çeyrek final zor değil.

• ahahhahah o nasıl yotumdu öyle :D

Kızlar Ne Diyor 3

• hazırlık maçlarında skor önemli değildir,oyunun kalitesinin önemi vardır.

0|0
    1|0
    • katılıyorum ama 1. yarı ile 2. yarı arasında çok büyük bir fark vardı Galatasaray hazır olmadığı bariiz açıktı ama en azından kazanmayı alışkanlık haline getirdiği bariz belli oldu

• Malesef izleyemedim. Ama anlattığına göre zor kazandık. :)

0|0
    0|0
  • Maçı izlemedim ama kötü diyorsan kötüdür..

CL'de ben yinede bir şeyler yaparız diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Drogba diyorum başka birşey demiyorum hakikaten böyle bir futbolcu yok ilk yarı berbat oynadık ama 2. yarı Fatih Hoca takıma özgüven aşılamış eğer tek forvet oynayacaksak mutlaka kanat oyuncusu şart iyi kanat oyuncusu olsa Drogba´nın Performansı dahada artar

2|2
    0|1
  • 2. yarı adamların atağı yok lan ^^

Yalnız dannyi emirates kupasından sonra geri getirmeyelim İstanbula

0|1
    0|1
  • Porto şampiyonlar liginde her sene gruptan çıkmayı başaran bir takım böyle takımlara karşı kazanmayı bilmek lazım bugünkü maçta olduğu gibi.Takım fiziksel olarak biraz daha toparlanırsa şampiyonlar liginde yine çeyrek final veya yarı final oynar.

0|2
    0|0
  • daha takım yeni ısınıyo dur daha.ama biraz daha alışsınlar otursun böyle.şamp. liginde iş yapar tabi ara transfer döneminde takviye şart olabilir.

0|2
    0|0
  • İkinci yarı mütişti Chedjou gerçekten çok iyi oynadı Semihte gelince adam geçirmezler birde paslaşmalarımız gerçekten iyiydi bence bu kadro çokiş yapar ayrıca takım 4 5 1 sistemine yavaş yavaş alışıyor

0|1
    0|0
  • Küme düşersiniz bu sene. asdakljsdlas

0|0
    2|6
  • 2.yarı süperdi,umutun gitmesi lazım adam gibi forvet gerek

0|1
    0|1
    • burak yoktu bugün o gelsin hele bir :)

• deli dana gibi koşmaktan başka birşey bilmio umut

• Futbolda bakış açısı çok öenmlidir. 1-Futbolu bilerek izlemek vardır. 2-futbolu takım sevdiği için ezbere izlemek vardır. Sen umut gönderilmeli diyerek futbol bilgini ortaya koyuyorsun, bugün Türkiye de umutu istemeyecek takım yoktur. Umut çift forvet oynadığ zaman takım mükemmel iş görür onun pres yapan oyunu sürekli defansı rahatsız eder, baskı altına alır diğer forvet te çok rahat boş alan yaratır kendisine ...ezbere konuşmayın ..

• kupayı aldı

0|0
    0|0
  • kümeye cincon

0|0
    0|0
  • zaten biz anca penaltılarla kazanabiliriz bence fazla büyütmemek lazım sıradan hazırlık maçı

0|1
    1|2
    • karşı takımda 2 tane attı ama gol olmadı ona dersin fb li fazla korkma bence korkunun ecele faydası yok sen 2. liğine sevinmeye devam et

• salak benim canım gizli yazmak istedi bu sene bizden bir halt falan olmaz :)

• allahım sana geliyorum ya topsun ya da kızsın su salak lafını kullanmadan konussak sonrada fb den bir cacık olmıcanı anlasan ve ağlamasan

• cincondan bir halt olmaz bu sene

0|1
    1|3
Yükleniyor...