Yardımlarınızı bekliyorum çok acil

arkadaşlar bir yakınım var kız ruhen hasta bir günü bir gününü tutmuyor...bir kaç gün önce bir kaç erkek ile yatmıs ağlaya ağlaya herkese anlatmıs bu durumu ailesi mahalleye rezil olmus tasınmayı düsünüyorlar...

bir kaç magazadan telefon filan almıs onları satmıs parasını çıktığı çoçuklara yedirmiş.bir kaç milyar borcu var mağazalara hiç umurunda değil de zaten çalışmak filanda istemiyor

kız normal değil hastaneye yatırılması düşünülüyor fakat korkuları hastaneden kaçaçak olması ya da tedavinin cevap vermeyecek olması...bu durum karsısında sizden yardım bekliyorum

Güncellemeler:
önceden hastaneye yatırılmak için ruh ve sinir hastalıklarına götürülmüs orası kabul etmemis...hiç bir test filanda yappılmamıs sadece çocukca davranıyor deyip geri yollamıslar...kız 24 yasında fakat çoçuk gibi oluyor bazen...bu durumla önceden karşılaşmış olanlardan ya da bu konuda bilgisi olanlardan yardım bekliyorum...biz ne yapmalıyız

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• ben bu anlattığınız kızın okadarda masum olduğuna inanmıyorum bence siz fazla iyi niyetlisiniz.çıktığı kişilere para yedirerek milyarlık borç yapılmaz en fazla pastahane borcu olur.bir kaç erkekle yatmış borç var çalışmak istemiyor ve birileriyle yatıyor...bu kişinin madde bağımlısı olduğunu düşünüyorum bunun karşılığında yatmış olabililir telefonlarıda buyüzden satmıştır borçlardanda ondan kaynaklıdır bence.hastane meselesine gelince ordan kaçmak okadar kolay değil doktorlar ve sizin kontrolünüzle hallolur. evet hem psikolojik hemde madde bağımlılığından dolayı tedavi görmesi lazım zaten böyle devam ederse bir köşede daha beter halde bulursunuz.bütün bunlara rağmen sadece psikolojik bir rahatsızlık diyorsanız gene tedaviyle düzelir acilen hastaneye yatırın diyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne yapabiliriz?

0|0
    1|0
  • önce kızla sakın bır sekılde konusmalı kımsenın onu anlaması gerekmedıgını gelecegı ıcın o hastaneye yatması gerektıgıne tatlı dılle ıkna edılmelıdır. obur turlu tedavıye olumu cevap vermez zaten. Allah aılesıne kolaylık versın pek ıyı nıyetlı bır kız oldugunu dusunmuyorum hastalıgının arkasına sıgınıp bu hareketlerı yaptıgını dusundum acıkcası

0|0
    0|0
  • benim yeğenim böyle bişey yaşadı... deli hastanesine yatırdılar oradan kaçması imkansız kapıda birsürü güvenlik var biz yeğenimi yatırdık hastaneye 1 hafta yattı sonra yolladılar tedaviye cevap vermedi ve düzelmedi gitti intihar etti :( ömrü o kadarmış

0|0
    0|0
  • Yakının ağır bir süreç atlatmış hala da o dönemde.Böyle bir durumla karşılaşmadım ama bu tür hastalarda ilaç tedavisi işe yarıyor.Sizin yapmanız gereken soğukkanlı olmak ve ona destek çıkmak.Onu sahiplenmek.Hasta diye köşeye atmamak.Ona iyi bakın.En iyi tedaviyi alacağı yerlere götürün .Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • yani şizofren oablir belki ya da gerçekten psikolojisi fena bozlmştr yatrn işte hastaneye refakatçi ayrılmasn başndan sıkı takip hemşireleri falanda tembihlersnz

0|0
    0|0
  • Kişilik bozukluğu bence. Bayağı ilerlemiş gibi görünüyor. Kaçamaz,hastaneler öyle serbest değil. Ayakkabısını bile alıyorlar. Hiçbir şey bırakmıyorlar yanında. Düzelir inşallah.

0|0
    0|0
  • bence hasteneye yetırılmasa bile bir psikiyatristten yardım almalısınız

0|0
    0|0
  • Hastaneden kacamaz,guvenlik yuksek duzeyde.

Hastanede yatili bikac gun kalmasi sart.sonrasindaysa ilac tedavisi duzenlenerek hastaneden ayrilip normal bir hayata baslayabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yatırsınlar hastaneye kaçamaz öyle kolay kolay tedaviye de cevap verir merak etmeyin

0|0
    0|0
    • hastane yatırmamıs.birde hasta yatmak ıstemıyorsa yatrmyrlarmş...kimse yatmak istemez ki zaten nasıl sistem abi bu anlamadım

Yükleniyor...