Dövme yaptırıcam biraz bakarmısınız ?

Gecenlerde gecırdıgım kaza benı etkıledı ve dıkkatımı baska yone cekmek ıstedım sonuc olarak 1 yıldır ıstedıgım ve en sevdıgım sarkının -And Nothing Else Matters- yazısını sol bılegımden yukarı sekılde yazdırmayı dusunuyorum :) Fazla acı duyuluyormu ya da yaptırırken acımasın dıye morfın falan ? :D

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• ilk birkaç saniye acır sonra alışırsın zaten bitse de gitsek moduna girersin

1|0
    0|0
    • O birazda deriye falan baglıymış :) birazdaha kalınsa az acır inceyse fazla diyolar :S

• evet doğrudur. kemiğe yakın yerler daha çok acır ama öyle abartılcak bişey değil

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben sana " bence yaptırma " diyorum. Dövmesiz çok az elit insan kaldı, biliyorsun değil mi?

+ yapmak istiyorsan da tattoo'yuda, yaptıracağın bölgeyide iyi seçmen gerekiyor. Sonuçta hayatın boyunca senle beraber yaşlanacak bi' şeyi yaptıracaksın..

Acıya gelince; Dövmenin acısı derinin ince/kalın olmasına göre değişir.. Deri inceyse acır, kalınsa acımaz.. İçini renkle dolduracaksan acır. Çünkü dövme tek iğneyle yapılıyor, doldurma 5-6 iğneyle.. (acısını sen düşün)

1|0
    1|2
    • Hayır siyah olucak zaten yazıya nasıl renk attırabılırım :)

• Renk atılabiliyor ama bana mantıksız geldıgı ıcın oyle soyledım yani olucaksa siyah olsun :) Tesekkurler.

• Hayırlı olsun şimdiden..

• Kol fazla acımaz...yani öyle çok hissetmezsin ama bence farklı birşey yazdır...bu çok klasik ve eminim sonra pişman olacaksın...bence iyi düşün dövme yaptırmadan önce...

1|0
    0|0
    • Dogru diyosun ama benım hayatımda ozel herhangı bısey yok bir bu var :S ama birazdaha beklıyebılırım acelesi yok :)

• sakın yaptırma çok uzun ve bileğinde çok kötü gözükür ayrıca bilek çok acır

0|0
    1|1
  • Ben yaptırdım çok acımıyo bide kanamada olmadı bende sonraki bakımını yapmak daha önemli

1|0
    0|0
    • Bir an once olsun bitsin bakımını yaparım , ama olduktan sonra kabarıklık oluyomu dovme şişiyomu ? ve inme süresi ne kadar ? gercekten kotu duruyo baslarda sanırım :(

• Peki çok tesekkur ederim.

• Önemli değil

• oldu olacak narkoz versinler?...

0|0
    1|1
  • geçenlerde kaza geçirdim ibret aldım dövme yapıcam :O

allah kabul etsin.rabbim herkese böyle kurtuluş nasip etsin.bu gece bize de dua ediniz mübarek hanfendi :)

0|0
    1|2
  • Diyelim 22 yasindasin. 22 yildir dunyada yasiyorsun ve sadeve 1 yildir begendigin sarkiyi omur buyu tasimak ZORUNDA kalacagin sekinda yazdirmak sence de cok sacma degil mi? :-)

0|0
    0|0
    • Soyle diyelim , metallica hastalıgı 5 yıldır var,sadece nothing else matter i cok daha fazla dınlemeye basladım 1 senedır gune onunla baslarım.:)

• Hayat hızlı geçer. Sen bunu anlamayacak kadar toysun anlaşılan. Neyse kismetin varki bahsedildi de düşünme fırsatı bulursun. :)

• Neyse , yinede tesekkur ederim.

• günah günah

0|0
    2|3
  • adam kazı geçiriyo ama dövme yaptırıyo :D

kızım git bir namaz kıl kurtuldum diye şükret

1|0
    1|2
  • metallicayı ben de severim, güzel bir dövme olur umarım :) geçmiş olsun tekrar sana da burnun şimdi iyimi şişlik morluk filan var mı hala ya da dikişler alındı mı, ne çok soru sordum öyle :)

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederım sordugun ıcın , aldılar dıkışlerı kızarıklık var da bakıcaz ınsallah bekledıgımden daha ıyı olur :)

• inşallah :)

• günah değil demişsin. peygamber efendimizin bu konu hakkında hadisi var. sen neye dayanarak günah değil diyebiliorsun? dövme yaptırmadığım için bilemeyceğim acır mı acımaz mı diye ama yorumunda görünce ilk yorumu yapmayı vazife gördüm.

0|0
    1|0
    • Bunu merak eden ve diyen tonlarda insana anlattım cogu aa evet aslında dogru dıyorsun dedi ama artık bu konuda konuşmak istemiyorum , bir insan herzaman dikine gider ozellikle erkek ise :) sımdı yorum yapma lutfen.

• cevabı olmayanın yaptığı en güzel iştir ya tamam dediğin gibi olsun demek.

• suscan mı ?

• alındı mı dikişlerin nasıl şimdi?

and i kaldır bence, güzel olacaktır :)

1|0
    0|0
    • Evet tesekkur ederim sordugun için , fena degıl ama bılmıyorum haladaha depresifim :),and kalkıcak :)

• bi şey değil.

• bak bu bendim :D yaptırdın mı dövmeyi bakiim :)

• yaptırmadım ama kalıcı olacaksa illaki acır deri altına iğne ile işleniyor çünkü morfin filan öyle kolay bulunabileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Önce boş çizdir, dene kendini.

Eğer acısına dayanabiliyorsan yaptır. Yok, dayanamıyorum diyorsan hiç kalkışma bile.

Beyaz attırma, o çok acıtıyor. Bunun dışında ilk kattan sonrasında pek acı hissetmiyorsun.

0|1
    1|0
  • morfin falan yok da aşırı korkuyorsan krem sürülür. ya da bazı sigaralar güzeldir... neyse bilek için uyuşmaya zaten gerek yok. ayrıca and'i kaldır oradan sadece nothing else matters yazdır bence.

0|0
    0|0
  • arkdşm çok acıdıgnı söyledi ama

daan yani gzel duruyo :D

0|1
    0|0
  • dediğin yere arkadaşım yaptırmıştı ki onun teni çok hassastır. hemen kalkar gider yerinden fakat o gün yaptırdığında herhangi bir ağrı, acı duymadı sadece yaptırdıktan sonra kızarmaya başlayınca biraz söylendi onda da bepanthen kullandı, bir şeyi kalmadı sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...