Bir erkek ikinci bir facebook hesabını neden açar?

bi erkek neden aynı isimde 2 face açar amaç nedir yani?

Güncellemeler:
olay saptı aldatma olamaz çünkü çıkmıyoruz .. birbirimizden hoşalnıyo gibiydik ama ben tersledim başlamdan bitti .. şuan sadece arkadaşız .. soruyu genel olarak soruyorum ...
herkese teşekkürler :)

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• erkeklerin çoğunun içinde 2. kişilik vardır 1. face'i kendi gerçek kişiliğini yansıtır 2. face ise içindeki çirkin yanlarını yansıtır Misal: adamın çıktığı varsa ondan gizli flört edecek bayan arar yada abaza ise erotik yada sex ile alakalı gruplara üye olmak içindir Sence ...

0|0
    0|0
  • İhtiyaç anında diğerini kullanmak için herhalde .

0|0
    0|0
    • 1 tanesi ihtiyaçları karşılamıyo herhalde nasıl ihtiyaçlar i bunlar...

• Kendisine sorun .

• anla iste erkek ihtiyaçlari .. benim sevgilim ikinci facesi yok ama başka bi siteye giriyor yani anlican erkekler için çok normal bisey .

• ne kadar sacma bır dusunce yerlesmıs beyınlerınıze ya:D

sosyal medyada bulunmaktan takıp etmekten zevk alıyordur.

0|0
    0|0
    • anlamadın galiba aynı sosyal medya türünden iki tane açılmasının espirisi ne onu soruyorum .. tamam farklı siteler olur onu anlarımda 1 tane neye yetmiyo neyi karşılamıyo onu sordum arkadaşlar ceapladı zaten sağolsunlar sorun kalmadı yani ...;)

• :) kız arayıp konuşmak için senin neden sorgudunu biliyorum bir soru daha sormuştun bununla ilgili cezalandır sevgilini eger peşinden aglayıp gelmiyorsa yüzüne bile bakma

0|0
    0|0
  • zevk meselesi

0|0
    0|0
  • biri sirket facesi oburude sahsi :p

yaramazlik yapmak icindir arkadsm

0|0
    0|0
  • birine akrabalarını ekliyodur diğerine de diğer insanları

0|0
    0|0
  • Keyiften herşeyden açmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Bunu kadınlar neden yapıyorsa aynı nedenlerledir

0|0
    0|0
    • iiyide açtın niye aynı isimden açıyosunki başka isimle açarsın eğer gizli bi iş çevirceksen bile

• Belki oyun oynama için açıyor.Facebook'ıu bunun için kullananlarda var.

• senden saklaniyordur :D

0|0
    0|0
  • hayla face kullananlar warmı ya :)

0|0
    0|0
    • tamam herhangi bir sosyal paylaşım sitesi olarak değiştireyim öyle bi düşün :)

• birinden korkusu wardır her an hack lene bilir diye 2. sini açmıştır şimdide ona bütün ameleleri topluyordur :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben hacklenirse yedekte bulunsun diye açıyorum şahsen. 3 tane hesabım var. 1'i her gün kullandığım, 2'si yedek.

0|0
    0|0
    • ilginç ...peki heclendikten sonra hesap açman mantıklı değilmi ya 3 nü birden hecklerlese bunun sonu yok yani :):)

• 3'ünü birden hackleyecek bir belalım yok çok şükür. :D Yedekler de sadece hacklenme korkusundan değil aslında, can sıkıntısından ve geçmişte yaptıklarımı kimsenin görmemesi için de var nedenler arasında.

• hımm...

• şöle söliyim canım bunun nedeni çok basit eğer ikinci facesini sana sölememişse temiz lan faci sana gösterir kızlarla ve farklı muhabbetlerle doldurdugu facede knedine saklar yada o öyle yapmaz muhabbetlerine girersenizde belkide face i engellenmiştir oda yeni birtane açmıştır en masum yalan bu olur genelde

0|0
    0|0
  • Boynuzlanmıyorsanda her an boynuzlanabileceğinin işareti şekerim.

0|0
    0|0
  • birine ekleyemediklerini diğerine ekleyebilmek için.

0|0
    0|0
  • abaza o abaza :(

0|0
    0|0
  • tek hesaptan idare edemeyecek kadar çok kız vardır hayatında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...