Değişim süreci 15 gün! 4 kilo verebilir miyim?

ŞU sömestr tatilinde değişikliğe ihtiyaçım var. Spora başlcm kilolarımdan azda olsa kurtulurum yada kurtulamam bilemiyorum :D sonra saçımın rengini değiştiricem. Sanırım 15 gün boyunca sadece kendime vakit ayırıcm. 15 gün boyunca 4 kilo verebilir mym :(

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• 15 günde 4 kilo verirsen eğer doktora git mutlaka

2 kilo vermen daha sağlıklı olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ayda düzenli bir beslenmeyle (aç kalmak kesinlikle hata) 9 kiloya kadar verilebilir ama ne kadar sağlıklı tartışılır.benim tavsiyem acele etmeden ayda 3 kilo hızla ilerlemen öncelikle diyetisyene başvur . pro olarak vucut sporuyla uğraşırım işim bu kilo verip almak

1|0
    0|0
  • 4 degil de 2.5 falan verirsin düzenli koşu mekik plates ve yediklerine de dikkat ettikten sonra 2.5-3 verebilirsin bnde düşünüyorum çok az bi göbegim var onu eritmek isitiyorum ve dambıl çalışıyorum tatilde daha sık ararlıklarla çalışmayı düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • 15 günde 4 kilo hayalden öte değil .

0|0
    0|0
  • 15 günde hiçbir şey olmaz. Beden ancak ısınmaya başlar. Hatta bu süreç 1 ay sürer en az.

Formda kalmayı bir hayat tarzı olarak benimsemek lazım.

0|0
    0|0
  • Hızlı kilo vermek sağlığa zararlı onları bir hafta içide geri alablirsin tekrar.O yüzden yavaş kilo ver ve diyetisyene git.Ayrıca değişim uğruna saçınıda mahvetme bence.

0|0
    0|0
  • 15 günde 4 kilodan fazlasını bile verirsin.dukan diyeti kitabını al çok etkili bişey tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • bence veremezsin :)

0|0
    0|0
  • Bence sen direktman game over yap sıfırdan başla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hep diyorum yine diyorum :)

gündüz vakti dilediğini ye..kısıtlama kendini,akşam 7 den sonra yiyeceğin şey meyve yada yoğurt olsun...ve hareketsiz kalma...müzik aç dans et...yürü...bi bakmışsın 4-5 kg gitmiş :)

1|0
    0|0
  • aslında değişim denince akla sadece fiziksel değişim değilde bunula beraber akli değişimde gelmelidir bugüne kadar alıılagelmiş çılgınlıkların yada adrenalinlerin yerini ağırlık saygınlık duruluk aldıgı zaman güzellik direk ortaya çıkar eğer kendimi değiştirmek istiyorum diyosan şuan neysen aksi ol eğer memnun kalırsan hiç bozma ama kalmazsanda bir süre öyle kal farklı ve istemediğin bir kimlikte olmak sana nasıl hissettiriyo öğren ve gerçek seni bulll

1|0
    0|0
    • deli dolu biriyim çok çatlağım hanım hanımcık olmak istiyrm :D

• verebilirsin ama verme sarkarsın

1|0
    0|0
  • 15 günde 4 kilo versende dengeni bozar...zamana yay bunu..1 ay veya 2 ay yavaş yavaş diyet yaparsan kalııcı olur..

1|0
    0|0
  • Bünyene bağlı bu durum. Çok yüklenirsen verebilirsin.

1|0
    0|0
  • dukanmıdır pukanmıdır ne naneyse faydalı dıyorlar ama sen yınede spor yapmayı ve dengelı beslenmeyı dene

0|0
    0|0
  • 4 kilo fazla olur bence ayda 2-3 kilo vermek sağlıklı diye biliyorum verilir ama geri çabuk alınabilir diyorum :)

0|0
    0|0
  • Azmin elinden hiçbişey kurtulmaz =)

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle veremezsin. ama verebilme ihtimalinde var.

0|0
    0|0
  • 4 kilo vermek yerine 2 kilo ver, biraz da toparla vücudunu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...