Fenerbahçe Basketbol takımı bu sene başarılı olur mu?

Fenerbahçe Ülker bu sene yeni transferleriyle başarılı olurmu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kısaca final four olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bjelica'yı dün izledim maşallah 1e1lerde ve dış atışlarda iyi buldum gerçi bizim savunmamız kötüydü ondan da bir geçit vermiş olabiliriz,kimisi bjelica ve kleizanın bir arada olması saçma diyor çünkü ikiside 3 numara oynayabiliyor ama ben yinede Obradovice saygı duyuyorum adam birşey biliyor ki alıyor bu oyuncuları olan bizim türklere oldu izzet-ilkan anca bblde forma giyer

Ömer Onan en tecrübeli isimlerden olmasına karşın o da formdan çok düşmüş görücez bakalım neler olacak

0|0
    0|0
  • fenerin bu sene euroleuge de de çok şansı var finalfour a bile kalır :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olur inşallah obradovic farkıyla hem lig hemde euroligue şampiyonluğun en büyük adayıyız dünkü hazırlık maçında bizim yeni transferimiz Nemanja Bjelica çok iyi buldum uzaktan basketleri oldukça iyiydi 10 sayı attı dün iyiki almışız diyorum zaten nba kariyerli Linas Kleiza tartışmaya gerek yok luca zoricte iyi transfer bide yeni transferimiz izzet türkyılmazda geldi inşallah teodosicde gelir

0|0
    0|0
  • Olmazsa ayıp..

0|0
    0|0
  • inşallah

0|0
    0|0
  • kadro ve hoca cok kaliteli bu sene hedef büyük...

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak fenerbahçe ülkerin yaptıkları transferi kıskanmadım değil adamlar gitti obrodoviçi aldı offf adamlar bu sene çok iyi olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...