Hocam beni yemeğe davet ediyor

ya aslında bu zamana kadar ters bir hareketi olmamıştı. aramız iyiydi ama birlikte dışarı çıkıcak kadar samimi değildik. numaramı bulmuş biryerden. sürekli mesaj atıyor buluşalım diye. amacı nedir anlamadım

Güncellemeler:
kötü biri olmadığı için amacı hakkında kesin bişey düşünmek istemiyorum
bu adam ortokul hocası. ben lise 3 teyim

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü düşünmüyorsan ya senden faydalanmak işitiyor...Okulu bitirip gidieceksin başkasını bulacak...yada seninle evlenmek isityor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• o zaman uzak dur o adamdan. bu yaşta aşk meşk olmayacağına göre. senin bu yönde bir beklentin olmasını da beklemek hayal olacaktır düşüncesindeyim.

0|0
    0|0
  • televizyondaki haberlerden sonra herkesden korkar olduk açıkcası niyetini bilemem ama yemek daveti sebebi bellidir. yoksa bir erkek bir bayanı özellikle de böyle davet etmez.

0|0
    0|0
  • Bi düşüneyim...öğretmenin o kadar öğrencim varken neden seni tek başına yemeğe davet edsin ki?...hmmm,evet buldum!.muhtemelen öğrencisi olduğun sıralarda sende gözü vardı ve artık reşit oldu rahat rahat yiyebilirim diye düşündüğünden!

0|0
    0|0
  • yazik daha cok temiz ve safsin cok gec olmadan ayagini denk al yakin birine bahset olayi yoksa cok kotu durumlara maruz kalirsin ben kac yasindayim biliyonmu 45 akilli ol babana durumu izah et cakalin ta kendisi o ogretmen dedigin yavsak dikkat et sen bilirsin gencligine acidigim icin

0|0
    0|0
  • Hocan seni iftara mı çağırdı yemeğe mi

0|0
    0|0
    • öğle yemeğine

• İftar olsaydı belki sevaba girmek için hayır için davet etmiş derdim ama Öğle yemeği ise iyi niyetli olması düşük bir ihtimal

• kusura bakmada sende harbiden safmissin be ya iste mesele burda kotu biri oldugunun farkina varsan zaten onunla hic bir sekilde kontak icinde olmayacan akillim kafayi calistir adam direk sana asiliyor bunlar cakal cinsinden cok gec olmadan ac gozunu

0|0
    0|0
  • Hayatta kendinden başka kimseye güvenme iyi gözükür kötü çıkar sonra pişman olursun

0|0
    0|0
  • bazı hocalar çok gereksiz hareketlerde bulunabiliyor, sanki ailedenmiş gibi davranıyor falan var öyleleri. ama sapık da olabilir tabi, ya süper iyi niyetli sosyal biridir ya da sapıktır.

0|0
    0|0
  • Saf olma bence

0|0
    0|0
  • i*nelik peşindedir nıye sadece sana mesaj atıyorki

0|0
    0|0
  • ne deseydi hadi çıkalım mı diyecekti...

0|0
    0|0
  • Düşün düşün

0|0
    0|0
  • Acaba ne bilgilendirmemi ahahaha

0|0
    0|0
  • vallaha mıııııııııııııııı

0|0
    0|0
  • beklemişken biraz daha büyümeni ekleyebilirdi

acaba riske girmek istemedimi

0|0
    0|0
  • babanıda cagır berbaer gıdın

0|0
    0|0
  • amacı mı sen yemeği yerken oda seni yicek :=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne hocası bu adam?

0|0
    0|0
    • hayır ortaokul hocası bu

• Evet ama seni ortaokulda tanımış, sen de lisedesin. Okul dışında seninle görüşmemiş demek ki numaramı bir yerden bulmuş diyorsun. O kadar muhabbetiniz olsa sen verirdin numaranı. Ortaokulda tanıdığı kızı neden yemeğe çağırıyor? Bu yaştaki adam ortaokul öğrencisinin nesini beğenecek? Sadece şimdi görmüştür. Kolay kandıracağı liseli kız diye bakıyor. Aranızdaki normal iletişimi kötüye kullanmak istiyor.

• Havada aşk kokusu var:-) :-) :-) :-)

0|0
    0|0
  • Tamam hocam diğer arkadaşlara da haber vereyim de bakalım ne dicek... Eğer gerek yok tarzında takılırsa gitme.

0|0
    0|0
  • var bişeyler canım. hocalar nazik olur ama amaçalrı başkadır.

0|0
    0|0
  • Gitme ayrıca niye davet edene kadar konuşuyosun ki cevap verme telefonlarını açma sapık mı nee aaaaa

0|0
    0|0
  • Yaşı kaç

0|0
    0|0
  • kendine güveniyosan git

0|0
    0|0
  • benim erkek arkadaşımada hocamız mesaj atıyo buluşuyolar filan hergün araşıyolar çok sinir oluyorum. kadın bide 30 yaşında ya 18 yaşındakı çocuğa sardı abazaaa

0|0
    0|0
  • diger arkadaslarla bulusacaktık de sorun olmazsa onlarda gelebilirmi de aynı sınıftansıznız ya hani :P

0|0
    0|0
  • git kızım adın cıksa yeter ogretmn ha.s

0|0
    0|0
Yükleniyor...