Sow-cardozo-emenike bu seneki forvetlerimiz

1) Neymar-Messi-Alexis

2) Lavezzi-İbrahimovic-Cavani

3) Emenike-Cardozo-Sow

bu sene damgası vuracak forvetler :D

weboyuda sayarsak 4 forvetlerimiz olur tabi cardozoyla emenike beraber gelirse ben ikisinin geleceğini sanmıyorum ama gelse süper olur sizce fenerbahçe ikisini aldı diyelim alsa ligte 100 golü geçermiyiz ?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• cardozo ve emenike beraber gelmezler ama neymar,messi,alexis damgayı vururlar:)

0|1
    0|0
    • ben soru sordum bazı sazanlar yanlış anladı sanırım psg nin Lavezzi-İbrahimovic-Cavani barcelona nın Neymar-Messi-Alexis fenerbahçemin de tabi gelirlerse emenike -cardozo-sowu var ama her halde sazanlar bizim bu 3 lü bunlardan iyidir zannettiler salaklar işte valla bende inanmıyorum cardozo ile emenikenin birlikte geleceğine keşke gelse :D

• evet burda yanlış anlaşılmalar çok olur:)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Fenerbahçe bence 3 forvet oynayamaz..

+ Ortaha sahayı 4'lü tutmak her zaman daha iyidir..

0|1
    0|0
  • ersun hocanın düşüncesi hücum oynatmak

dolayısıyla 100 civarı gol atarsınız...

0|0
    0|0
  • Bence ikisinin gelmesi gereksiz olur.kaldı ki forvet sayısının çok olması daha fazla gol atmak demek değildir.kadronda ne kadar forvet çok forvet oyuncusu olursa olsun fenerbahçe'nin sisteminde forvet oynayacak oyuncu sayısı 1 ya da 2 diğerleri kenarda kalır. Kuyt'ın da forvet oynayabileceğini düşünürsek forvet hattında yığılma oldu takımda forvet arkası oyun kurucu rolünü oynayacak bir oyuncu alsak iyiydi baroni yetersiz kalıyor zaman zaman

0|0
    0|0
    • kuyt ın forvetle alakası yok çok cılız

• Tam tersi düşünüyorum Kuyt fiziksel olarak güçlüdür.,kafa toplarına hakimiyeti olsun gol vuruşları asist özelliği de bir forvet oyuncusu için oldukça iyidir kaldı ki yıllarca Liverpool'da forvet hatta tek forvet oynamış bir futbolcu zaten Kuyt'ı Kuyt yapan da Forvet olarak gösterdiği performanstır.Hollanda milli takımı tennik direktörü Van Gaal bile Kuyt fenerbahçe de forvet oynamalı demişti.

• geçersiniz geçersiniz 100 golüde geçersiniz 1000 golüde geçersiniz adasdASDASDAS:DS bizi bile geçip şampiyon olabilirsiniz mesela :ASDas:AS:Das.D

0|1
    0|1
  • Hele birini alında belhanda gibi olmasında :D ayrıca ligde her sene en çok gol atan GS bunların transferle falan olmadığını son 2 senedir kanıtladı

0|0
    0|2
    • en çok atan gs mi son 2 senedir öyle olabilir ama artık öyle olmauacak emenike sow webo cardozoyla sizin takım olarak toplam attığınız golüleri bile geçerler :D

• yaw he he der giderim :D

• git zaten durduğun kabahat yanlış şeyler düşünüyorsun hadi bay :D

• cardoza güzel transfer vala,

0|1
    0|0
  • ersun hocanın sözü var 100 golü geçecekler. ancak ersun hoca cardozoyu istemiyor illede emenike diyor allahım yarabbim yaa.

0|0
    0|0
    • aynen ya şansına gol atıyor bence kadro volkan-gökhan g.(mehmet topuz)-bruno alves-egemen-kadlec-emre-alper meireles-sow-emenike-ortada cardozo bu kadrodan korkulur :D

• cardosa daha gelmedi amam bakcaz

0|0
    0|0
  • sow cardozo emenike karşilaştirma messi neymar lavezzi ibra olum bir git :D bunlarin hepsi böyle tipik kuş.

0|0
    0|0
  • İkisinden biri gelicek diye biliyorum ikisi gelmez :)

0|0
    0|0
  • Om çok forvet oluyor ya webo yu yollasınlar 2 tane yeter

0|0
    0|0
    • olsun daha iyi değil mi çok gol demek maç kazanmak demektir her maçta her takıma en az 3 gol atarız :D

• olmuyo öyle işte bize orha saha lazım cardoza sow yeter forvete 4 4 2 ideal ya diğer türlü çok gol yeriz

Yükleniyor...