Dışlandığınızı farkettiğiniz an ne gibi tepki veriyorsunuz?

Dışlandığınızı farkettiğiniz an ne yapıyorsunuz.özellikle,aile akraba ve yakın dostlarınızdan biri sizi herkezin içinde dışlıyor ne gibi tepki verirsiniz.?bunuda bilinçli yaptığını biliyorsunuz.suçunuda kabul etmeyen biri

Güncellemeler:
hepinizin cevabını tek tek okudum teşekkür ederim.beni dışlayan eşimin anası restimi çekip iletişimimii kesemiyorum eşimin hatırına gidiyorum evine.yüzüne söyleyerekde değişek gibide değil.durum çok farklı.2 senelik evliyim durum hala aynı.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• istenmediğim yerde durmam, daha iyilerini bulurum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende onları dışlarım

0|0
    0|0
  • Akrabalarımı ben dışlarım beni kimse dışşlayamaz, %97 ile konuşmuyorum isterse kaynanam olsun hiç sorun değil ahahah çok duygusuz biriyimdir, aşkada inanmam nokta

0|0
    0|0
  • O an herkesin içinde ordan çıkıp gidemiyorum utanıyroum ... böle lafı değiştirmeye az da olsa biraz konuşmaya çalışıyroum bozulduğumu çaktırmadan sonra ortam çok az bile düzelince hemen orayı bir bahane olup terkediyorum>

0|0
    0|0
  • Annem veya babam dışında biriyse hiç uzatmam kısasa kısas. Annem veya babamsa gider konuşurum yaptığı şeyden ötürü

0|0
    0|0
  • Böyle bir durum yaşadım en yakın arkadaşım tarafından biraz üzülürüm ama sonra koy götüne rahvan gitsin

0|0
    0|0
  • Sert yaparım, çeker kenara uyarırım. Sonra münasebeti keserim o karektersiz ile.

0|0
    0|0
  • ceketimi alır cıkarım.

0|0
    0|0
  • Saniye durmam ceker giderim

0|0
    0|0
  • kendi köşeme çekilir ya da duruma göre çirkeflik yaparım.

0|0
    0|0
  • hiç bişe demem güler geçerim ona karşı nefretle dolarım

0|0
    0|0
  • dışlandığım yerde durmam ki yokluğumu bilip yaptıkları hataları anlasınlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• iğneleyi bir dille konusurum muhatabı keserm

0|0
    0|0
  • dışlayan kışıyı dışlarım. hayırmı?

0|0
    0|0
  • asla tahammül edemiceğim bişey.ortamı terkederim bir dahada o dışlayanların suratına bakmam. hasedimden çatlarım ortadan ikiye:D

0|0
    0|0
  • İstenmedigim yerde durmam giderim hiç kafamada takmam.

0|0
    0|0
  • Onu hayatımda önemsizler listesine aldığımı kendi bile fark etmez. O kadar önemsiz olur yani ;)

0|0
    0|0
  • dışlayan varsa umruna takmıycan.Keyfine bakıcaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...