Arkadaşlarr yardım edermisinzz bana lütfenn :'(

şimdi benim 10 aylık bir ilişkim var...onu çook seviyorum ama bazı hareketlerinden dolayı soğuyorum..sizce sorun bnde mi ondamı bunu söleyin bana veya ben yanlış mı düşünüyorumm ? Şimdi dün akşam erkek arkadaşıma baya mesaj atttım cwp wermedi hatta beni hiç aramadı benim de sinirlerim bozuldu tabii..sonra gce 1.33 te aradı böle yağ çekti bitanem nasılsın napıyosunn falan dedii bende soğuk kıonuşuyorumm ben böle konuşunca o daha da yağ cekiyoo çünkü biliyo kabahatini :(( neyse sorum nie aramadın dediki ARKADAŞLARIMLA TAKILIYODUK DIŞARDAA...benim dha da bozuldu sırf arkadaşları için bnile konuşmadı insann bir haber veriir yani...snra knuyu başka yere gtrcm de ONA DEDİM BAYRAMIN 2. GÜNÜ BULUŞALIM DEİ OLMAZ DEDİM NİE DEDİ ARKADŞLARA SÖZ VERMİŞİMM bnde kendi kndime düşündüm vayyy be dedim ve ona dönüp dedim ki bu kadar değersiz olduğumu bilmiyordum bna srmadan plan yapmışsın biz senle 2. gnü buluşcaktıkk...bna dediki daha byramın 2. gnü olmamış sen bna diosun buluşalım bnde dedim ki SEN DAHA BAYRAMN 2. GNÜ OLMAMIŞ SEN ARKADŞLARNLA SÖZLESİYRSUNN AYRLIYSUN HAKLISIN YHA SNDE HKLISIN :'((( Böle işte yorumlarınızı bkliyorum bn mi çokk kuruntu yapıyorum bn mi hksızım o mu bn haksızsam hangi konuda hakszm ve ne yapmam gerekiyoo lüütfenn bekliyorum cewaplarınızı :'((

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Sana kendini önemsiz mi hissettiriyor yoksa sen mi çocuğun üstüne çok düşüyorsun? Arkadaşlarıyla takılması gayet normal ama sana da haber vermeli konu biraz karışık mutsuzsan bu konuyu erkek arkadaşınla konuş baktın devam ediyor ayrılırsın üzme kendini :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• ilişkiniz bitmiş artık..hem belkide arkadaşlarıylada değildi akşam kesin mi öyle olduğu ?

0|0
    0|0
  • sorun sende değil onda .d kısa zamanda ayrıl ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benceondan ayrıl o kişiden hayır gelmez sakın haaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...