Kız arkadaşınızın bu cevabına siz ne tepki verirdiniz?

kız arkadaşımla aramda şöyle bir diyalog geçti kendisine dedm ki benim çok samimi olmadığım sadece yolda gördüğüm zaman hal hatır sorduğum merhaba merhaba dediğim bir insan bana gelip senle ilgili kız arkadaşın çok çekici ve seksiymiş dese ve bunu sende duysan ne tepki verirsin dedm bu kişiyle bidaha ne ben konuşurum ne de sen konuşursun dedi buraya kadar güzel eyvallah

sonra kendisine şöyle bir soru yönelttim peki yarın öbür gün ayrılsak ve bu seni böle çekici ve seksi bulan kişi bunu öğrense ve sana bir şekilde ulaşsa ve sana yazılsa ve sende onu çekici bulsan onunla konuşurmuydun dedm onunla yakınlaşırmıydın dedm kız arkadaşım çekim varsa herkes gibi doğal olarak konuşur ve yakınlaşırım dedi

siz benm yerimd eolsanız ne yapardınız ve ne düşünürdünüz?

kız arkadşaımın Şu an beni gerçekten sevdiğine inanıyorum ve bende onu seviyorum ama bu cevap bende bişeyleri alt üst etti siz ne yapardınız?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• o kız kıymet bilmeezz yaa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence böyle abuk sabuk soruları bırak, kafan rahat etsin.

0|0
    0|0
  • niye böyle sorular soruyosun ki ne bekliyodun madem böyle bir soru soruyosun iki cavebada kendini hazırlaman gerekirdi noldu şimdi sen kendi kendini yiyip bitiriyosun

0|0
    0|0
    • kız arkadaşımın bana sadık oldgunu ve beni sevdiğini biliyorum oda zaten şöle dedi ayrılsak herşey bitmiş olsa sende başkasıyla çıkardın bu normal dedi ne yapmam gerkir şimdi

• ne güzel demiş işte kız takılma hiç. böyle sorular birbirnizden soğutur sizi bencee

• kız doğru cevabı vermiş. - asla olmaz öyle şey falan dese hiç inandırıcı değil.

ne derler , eşeğin aklına karpuz kabuğunu sen düşürmüşsün.

0|0
    0|0
    • bu diyalog tan dolayı aramız baya soğuk kırıldı kendisi ben kendisine bu cevaptan dolayı soğuk davrandım için şimdi ne yapmalyıım sizce

• af dileme. bu konu adına af dilersen hafızasında kalıcı yer etmesini sağlayacak. Daha çok üzerine gelecek. Ufak ufak ılımlı yaklaşmaya başla, o soğuk yaklaşınca bir adım geri çekil, muhabbeti orada bırak. Ertesi gün kaldığın yerden devam etme. Hiç bir şey olmamış gibi tekrar mesaj at. Eğer tepki aynıysa tekrar sus. Pusuya yat ve ondan gelecek olan mesajı bekle.

• kız dürüst davranmış işte

0|0
    0|0
  • bu kız senden ıyısını bulsa başkasına gıdecek sana söylıyım

0|0
    0|0
    • sanmıyorum beni çok seviyor farkındaysan ayrılsak diye yazdım sorumda

• bilmiyorum o an böyle saçma bir soru sordum kız arkadşaımda dediki kim olsa aynı şeyi yapar dedi doğmamış çocuğa mektup yazıyosun dedi ama bu verdiği cevap beni rahatsız etti bende soğuk davrandım ona öyle olunca oda şimdi baya soğuk davranıyor içi burkulmuş ama nasıl düzelir bilmiyorum eskisi gibi olur mu

• aman bunda ne varki, gönlüü almaya çalış barışırsınız

• Kız doğru düşündüğünü söylüyor işte yalan söyleseydi daha mı iyiydi üzerine gitme bence

0|0
    0|0
  • Böyle bir soru nasıl geldi aklına yaa tuhaf

0|0
    0|0
  • Sen hak etmişsin ama soruya bak.eşeğin aklına karpuz kabuğu hea:)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • sağol ama ne demek istedin?

• yani bu kızla ayrılırsanız en ufak tartışmanızda bile eger karşısına baska biri çıkarsa seni hemen unutabilecek biri

• anladım yorum için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen hatayı kız arkadaşına böyle sorular sorarak yapıyorsun. Kız arkadaşın yeterince dürüst davranmış sana karşı . Yalan mı söyleseydi yani ? onunla gurur duymalısın da senin yaptığın hareket hiç hoş değil. "eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak" deyimini dillendirmiş, dallandırmış, budaklandırmışsın. İlişkinde böyle sorulara yer verme. İlişkini basitleştirir. Böyle bir ihtimal olduğunu bile düşünmediğini düşünmesini sağla.

0|0
    0|0
    • kendisi sölemişti aslında ben böle şeyler düşünmek istemiyorum diye ama ben ısrarla sorunca oda böle söyledi şimdi bana tavsiyeniz nedir aramız eskisi gibi olurmu

• Aranız eskisi gibi olur. Ama bir daha böyle sorular sormayacağından emin ol önce. Bu soruyu soruyorsan bu senin özgüven eksikliğini gösterir. Bayanlar özgüveni severler. Sen kendine ucube muamelesi yapmışsın. O da neymiş öyle ? ayrılırsakta falan da filan daa. "Ayrılırsak ayrılırız! sen yoluna ben yoluma." Ol biraz. Dik dur. Sağlam dur.Ama öyle fazla da ileri gitme. Tadında bırakmayı bil. Ara sıra seviyorum de bir hafta seviyorum deme, değeri olsun söylediğin "seviyorum" ların.

• Saçma cevap vermiş çünkü insan sevgilisine bunu der mi aga?

0|0
    0|0
Yükleniyor...