Vücudum çok zayıf siz olsanız ne yapardınız

vücudum çok zayıf kemiklerim olsun kaslarım olsun gerçekten çok zayıf ve kızlara benziyor güç kuvvet olarak spor yapmak bir işe yaramıyor çünki ektomorf vücud tipim var ne kadar spor yaparsam yapıyım amerikan güreşçisi kadar kaslı olamıyacağım acı bir gerçek kendimden nefret ediyorum bu güne kadar hiç kız arkadaşım olmadı(sevgili gibi) bu yüzden lisede piskolojik bunalıma girdim ve bunu halen üstümden atamadım ve cros dressing denen olay bende de vardı baya bir üstümden attım fakat tam olarak değil şunu sormak istiyorum sizce bu şeklide yola devammı ediyim yoksa cinsiyetmi değiştiriyim çok açık ve net çünki bundan sonrada pek bişey değişeceğini sanmıyorum hayatımda her şey boka sarıyor bazıları diyor biraz erkek ol filan bu lafı en yakınımdaki kişiden bile duydum boyum 1.69 kilom 68 fiziğimden nefret ediyorum şöyle düşünüyorum 1.69 erkek olmaz ama kadın olur die acaba siz olsanız ne yapardınız lütfen dalga geçmiyelim gayet çok ciddi ve net

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Her şey vücut demek değil ama boy uzatan sporlarla ilgilenirsen, boyuna katkısı mutlaka olur. Öte yandan vücut yapmak istiyorsan spordan önce kalorı ve proteini yüksek besinlerle vücuduna yağ depolaman lazım. Bir kaç ağırlık kaldırmakla olmaz o işler. Hep denilir; vücut geliştirmenin yarısı sporsa, yarısı da doğru beslenmedir. Emin ol bunları yapmak; cinsiyet değişmekten çok daha kolay ve daha az baskı hissedeceğin şeyler. Vücut yüzünden hayatını değil, hayatın için vücudunu geliştir.

0|2
    0|0
    • benim için her şey vüduc demektir zekasını sikiyim bana zeka testi yaptılar iq testinde baya bir yüksek çıktı ama kısa boylu olunca hiç bir boka yaradığı yok arkadaşlar tarafından zayıf olduğun için dışlanma, senin vucudn yüzünden seninle dalga geçilmesi onların yapabildiği fiziksel şeyleri yapamaman aldığın kıyafetler hep s beden bazen bol bile geliyo çevrendeki insanların senden fiziki olarak üstün olması gibi durumlarda yapabileceğim hiç bişey yok

• Yapacaksa sakat adam eksikliğini sıkıntı yapar. link Gördüğün gibi ne kadar başarılı olursan ol, insanlar seni daima dışlayacaktır. Bundan kaçış yok. Cinsiyet değiştirsen bile.

Kendini umursa, başkalarını umursayarak hayatını kuramazsın.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Dostum ektomorf vucut tipleri öledir doğal yolla yapamazsın ancak spor salonuna yazılıp karbonhidrat protien ve amino asit takviyeleri alarak toparlarsın benim ark 2 senede 20 kilodan fazla aldı ve şuan vucudu çok iyi durumda

0|0
    0|0
  • bende 1.70 65 kiloyum 1 ayda 5 kilo verdim ramazandan dolayı ama durumumdan şikayetci değillim ;) ramazan bitsin spora başlıyacam

Spor yaparak vücudunu toparlayabilirsin tabiki bunun yanında takviye besinlerde alacan biraz zamana ihtiyacın olacak

0|0
    0|0
  • valla hocam bende 95 kiloyum 1.83 boy var ama ellerim kollarım ip ince

0|0
    0|0
    • senin durmunda olmayı çok isterdim

• sende çok umut var

• tek sorun göbek bende göbek gidince toparlanicak vücut

• spor yapıp iyi beslenmiyor olabilirsin, yeterli uykuda alamıyorsundur büyüme hormonları en çok 10 sıralarında salgılanır, doktora filan görün, testesteron testide yaptır, salak salak işlere kalkışma

0|0
    0|0
  • Kardeşim boyun normal kilon da iyi, ne istiyorsun daha?

0|0
    0|0
    • hiç de öyle değil 1.69 erkek olmaz

• alakası yok benim durumumda değilsin çok rahat konuşuyosun

• Rahat konuşmuyorum, sadece şükrediyorum

Yükleniyor...