Altını ıslatma sorunu geceleri olan yetişkinler çok var bir ara bendede olmuştu sizin oldu mu?

Gizli Üye
Birde 18 yaşında altını geceleri ıslattığı için annesinin oğluna muşamba bez bağladığını,ayn şekilde 19 yaşında olup altını ıslattığı için annesinin muşamba bez bağladığını yazan kızlarda vardı bu konuyla ilgili alt ıslatma ile ilgili sitelerde,bu yaştada bu sorun yüzünden muşamba bezle bağlanmaları banada üzücü geldi,benim 7 yaşıma kadar sürmüştü, aynı muşamba bez geceleri bağlanırdı banada..Ama 18 yaşında vs olanların daha kötü,bezle bağlanmak bu yaşta muşamba vs yanlış bencede..

Altını ıslatma sorunu geceleri olan yetişkinler çok var bir ara bendede olmuştu sizin oldu mu?