En güzel kadın taraftarlar hangi kulüpte?

ben bir beşiktaşlı olarak fenerbahçeli kadın taraftarların daha güzel olduklarını düşünüyorum. ya siz?

0|0
12|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 20

• kartaliçeler bir başka ama sarışın dişi kanaryaların hali başka link

1|1
    0|0
  • tabi ya fenerbahçeli bayanlar candır çok güzeller mesela link link link fenerbahçeli kızların hepsi güzel biz boşuna güzel deimyoruz dimi fenerbahçeli kızlar candır

0|0
    0|0
  • Gsliyim Ama FENERLİLER ÇENE VAR ARKADAŞ ya :)

0|0
    0|0
  • lacivert renginin büyüsünden mi kaynaklanıyor bilinmez ama gerçekten çok cool ve ve farklı görünüyorlar<3 tabi genelleme yapmak saçma olur.

1|0
    1|0
  • besıktaslılar daha guzel bence...sadece fazla ön planda olmadıkları için göremiyoruz ama maç öncesi beşiktaş duragında beklersen çok guzel gorursun

1|0
    0|0
  • Bence de Fenerde link

1|2
    1|1
  • fenerbahçeli..

Bir BJK'lı olarak söylüyorum, bizim dişi kartallar bildiğin erkek yahu ahakasjdh

0|0
    0|0
  • dişi kanaryalar candır

1|1
    0|0
  • dişi kanarya

0|0
    0|0
  • esmer=beşiktaş

sarışın=fenerbahçe

kumral=galatasaray

1|0
    1|0
  • bütün kadınlar güzeldir ... takımı göre daha güzeli olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Galatasaray:)

1|0
    0|0
  • Akhisar da cok güzel kızlar var , hepsi esmer dört dörtlük ama bilinmeyen gercek hepsi cingene :D:D

0|0
    0|0
  • maçlarda en çok fb li kadınları gösterdiklri için öyle zannediliyor

1|0
    0|1
  • elbette GALATASARAY :)

1|0
    2|1
  • Galatasaray'da. örnekleri sitede de mevcut. takımımıza katmak istediğimiz güzeller de var tabi. :)

0|0
    1|0
  • Bilmem

0|0
    1|0
  • yavru aslanlar güzel oluyor

0|0
    1|1
  • beşiktaşlıyım fenerli gızlar güzel

1|0
    0|0
  • alakası bile yok sen sadece kendi çevreni görmüşsün ayrıca Türkiyede Fenerliler güzel diyebilirsin ama Fenerliler diyemessin ben yurtdışına çıkmış biri oalrak söylüyorum git ordaki birine Fenerbahçeyi sor ne diye soruyorlar kimsenin tanıdığı yok GSyi sorsan hemen evet evet diyorlar bu arada buda dünyaca ünlü Galatasaray ve Burak Yılmaz hayranı bir kadın link

0|0
    0|0
    • bu kadın güzel mi ki?

• pardon ben karıştırmışım bunus öyleyen kız zannetim :D

• yalamam ben sapık değilim bir kere ama gerçekten itici duruyor üstelik kız amerikalı :D

Yükleniyor...