Sizce Arda Turan geri dönermi?

Arkadaşlar dedikodular son günlerde iyice arttı imparator ve Ünal Aysal her nekadar şimdilik olmayacak desede pek inandırıcı gelmedi bana :) tıpkı sneijder transferindeki gibi sizce Arda Turan Galatasaray'a geri dönermi?Dönerse nasıl olur?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence dönmemesi için bir sebep yok Galatasaray Avrupada önemli bir yeri olan bir kulüp Atleticoda 3.lüğe oynayacağına Galatasarayda Şampiyonluklar yaşamak ister

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç dönmesin bence:) gs den madride gitmeden önce daha iyi ve mütevaziydi:) şimdi ne futbolunu beğeniyorum ne de tipini:) orda kalsın :))

0|1
    0|1
  • Webaslan'da Arda için yazılmış olan yazıyı okudum .. Resmen gözlerim doldu okurken .. link

Gelmesini istiyodum , daha çok istedim .. Döner ..Çok güzel olur dönerse de ..

0|1
    2|1
  • en güzel yaşında Avrupa'da oynuyor neden dönsün ki ?

0|2
    0|0
  • Döner mi bilmem ama dönse süper olur ya .. Bu muhteşem takımda bir o eksik ..

0|1
    0|0
  • Gelirse iyi olur,kanat oyuncusu lazımmış zaten.

Belki Hamit'ten kurtuluruz..

0|0
    0|0
  • niye gelsin link

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• bence dönmez arda turan'ın gs'de iken bazı gs taraftarları tarafından nasıl hakaretlere uğradığı ortada kaldı ki şu Arda ile Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin ilgilendiği söyleniyor bence arda'nın hedefi Avrupa'da kariyer yapmak.bana göre de dönmese daha iyi türkiye'ye gelirse bir iki maç kötü oynarsa eleştiriler başlar.biz böyle bir milletiz.üzerinde de büyük baskı olur.Avrupa da kalsın kafası rahat eder topunu oynar.onun için daha iyi olur.

0|1
    0|0
  • avrupada başarılı olup geri dönmek bir futbolcunun yapacağı en büyük hatadır doğal olarak Arda da buna dahildir ...Arda'nın avrupa'da sonuna kadar gitmesi gerekir...

1|1
    0|0
  • birincisi arda galatasaraya dönmez

ikincisi dönmek istese bile galatasaray 25 milyon euro yu verip alamaz

0|0
    0|1
    • desene aman tırstım gelmesin gelirse zaten hiç bir iddası olmayan fb hepten yerlere düşer tırsıyorum diye kısacası

• sizin yöneticiler sizi kandırıyor hep olmayacak transferlerin peşinden koşuyorlar ayakları yere bassın

• olmayacak derken drogba ve sneijder geldi drogbanın üstü messi ronaldo falandır onları zaten alacaz demiyorlar sen kafanı yorma ardayı biz almayız kendisi gelir her fırsatta söylüyor gelin dedikleri an koşarak gelirim diye

• Galatasaray forması için " or.." diyen biri bence gelmez. Gelse de başka şeyler için gelir.

1|0
    0|0
    • formamı galiba renge or... dedi ama o forma varını yokunu ortaya koyduğu zamanları unutmayın fazla korkmayın gelsede gelmesede şampiyonuz :)

• Arda bizim mhalleden çıktı, futbolcu oldu az çok muhabbetimiz bile vardı, futbolcu olmadan önce..

olduktan sonra her insan gibi oda değişti(doğal olarak, bende olsam bende değişirim)

Arda'yı karalamak mı ? öyle bi' amacımız yok sadece büyük konuşmamak gerekir diyorum..

Zamanında Formana, rengine hakaret eden birinin en azından basın karşısına çıkıp özür dilemesi ve Fenerlileri konuşturmaması gerekmez mi?

• adam her zaman ben ölümüne Galatasaraylıyım diyor daha ne yapsın bence fb liler gereksiz karalama çabasında bana öyle geliyor

• Ardanın değeri şu an 24 milyon askerliği hallederse döner.

0|1
    0|0
  • Döner

0|1
    1|0
  • gelirse müthiş olur Arda İspanyada oyun kurmayıda çok iyi öğrendi paslarıda çok iyi yani ortaları zaten hep iyidir o yüzden gelirse Burak ve Drogbaya çok asist yapar ama tabi kendi istese bile Atletico o kadar kolay burakmaz en az 15 m falan isterler o fiyatada zaten gidersin adam gibi bir sol bek alırsın benim düşüncem bu

0|0
    0|0
  • gelmez türkiyeyi gelip yine onla bunla uğraşacağına gider avrupada kafasını dinler burdaki gibi kimse orda ona karışmıyor geleceğinide sanmam aklı varsada gelmez

0|0
    0|0
    • kısaca desene korkuyorum diye gelirse Galatasaray ligi hepten domine eder diye

• arda gibi bir kanat Türkiye ligine gelmiş olcak bence oturup sevinmek lazım taraflı tarafsız ligin kalitesi artar en azından

• tamam beee alın ardanızı başınıza çalın diyorum

• şimdi olmasa da gelecek. Galatasaray onun yuvası.

0|0
    0|0
Yükleniyor...