Erkekler toplanın bakalım sorum özellikle sizlere

Erkekler sıze bı soru sız sevgılınızı neden erkek arkdasınıza anlatırsınız ya da anlatmazsınız? Cıddı bı seklde cevp verırsenz sevnırm

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• bunu kızlar yapar erkekler yapmaz,cok ustden olmak sartıyla suraya gıttık guzeldı falan olur belkı ama fazlası olmaz,olursada ya yalandır ya da kıza saygısı yoktur

0|1
    0|0
  • anlatırızda ama belli bir seviyeye kadar yatak odası gibi muhabbete girilmez anlatılanlarda basit şeylerdir sürekli kontrol altındayım bir yere gittimmi kaçta geliceğimin saati söylersem o saatten itibaren başlıyor aramayı gibi rahatsız oldukları durumu anlatırlar :D

0|0
    0|0
  • Özel hayatımı kimseye anlatmam .

0|0
    0|0
  • bu çok kapsamlı bir soru anlatmaması daha hayırlıdır aslında, bu özeli anlamına gelir. ama çoğu erkek ailesini de tanıdığı için çevresindekiler duymasın diye anlatmaz. tabi bu kişiye göre değişen bir durum.

0|0
    0|0
  • genellıkle çıkıyorsan anlatılmaz ne yapıp ne yapmadığınız ama daha konuşma aşamasında ve erkek streslıyse arkadaşlarına acar olayı kı belkı onların basına gelmıstır ya da kendısı cok dusunmustur farklı yorumları da duymak ıster ya da güzel bır umut duymak ıster

1|0
    0|0
  • kimseye anlatmam en yakın arkadaşıma bile. benim özelim.ilerde benim kadınım olcak sonuçta ilişki yaşadığım kişi bana ters anlatmam. ilişkim olan kişininde başkalarıa anlatmasından zevk almam.

0|0
    0|0
  • bir hacker cıa i çökertse yaptığı işle takdir edilmediği sürece tatmin olmaz bu da onun gibi bir şey ya en hödük biriyle biraz muhabbe tet sanırsın caterine zeta jones u arkasında süründürmüş üfür.. ya erkekler bazan çok zavallı oluyolar valla ama gerçeten aşık bir erkek hele doğru kişiye aşıksa bence kimseyle paylaşmaz zaten herşeyi sevdiğiyle meşguldur leyla dururken mecnun neylesin osmanı hamdiyi

0|0
    0|0
  • Bi durum hakkinda sohbet edilebilir yani hayata dair bisiler olmussa , haa evet kazandi surda calisiyovs, ama onu. Disinda ozel koular oun karakteri gizigo buna benzer seyleriasla paylasmam, bu sevgilinin ardindan dedikodusunu. Yapmaktir, zaten bir erkek kiz arkadasini ona buna. Anlatiyosanherseyi paylasiyosa, ya gecici bakiyodur duruma ya iki takilalim sora yol veririm ayagindadir, ya da kusura bakmayin ama biraz godoslluk vardir

0|0
    0|0
  • Kız ciddi düşündügüm kızsa hiç bişeyimi anlatmam ama diyelimki kızla eglenmek için cıkıyorsam herkese anlatırım cünkü benim gözümde degeri yoktur.ama ciddi düşündügümü demem cünkü ilerde karım olcak siz söyle böyle yaptınız demesini sitemem kimsenin . :)

0|0
    0|0
  • çünkü içimizdekileri birine anlatmamız lazım tabi ki oda bana altırsa.. ama erkeklerin içinde Sevgili anlatmam ben

0|0
    0|0
  • hava atmak için anltılır veyahut kıskaanıldıgı için anlatılmaz ya da saklıyodur anlatmanz sorunludur anlatmaz her şey olabılır :)

0|0
    0|0
  • asla anlattmam muhabbetini bile etmem tanıştırmama bile köpek gibi kıskanırım! sevgilimin benim erkek arkadaşlarımla konuşması ayrılma sebebi bile olabilir!

0|0
    0|0
  • anlatmam.çünkü arkadaşımda olsa erkek erkektir.ksevgilimin bazı özellikleri hoşuna gidebilir ve onu aklının bir köşesine yarın öbürgün farkında olarak ya da olmayarak not edebilir.bu ihtimalin önün geçmek için mümkün olduğunca açmam.

0|0
    0|0
  • 20 öncesinde artislik için anlatırlar 20den sonra anlatmazlar amam ben hiç anlatmazdım ahahaha ne anlatıcam beee bana özel olucak olmasada sorun değil ahahah uykum var bu arada hiç çaışasım yokkkk :/

0|0
    0|0
  • seviyosam anlatmam ama gonul eglendıryosak belki yani

0|0
    0|0
  • herkese anlatmam he şunu yaparım kızdan ayrılmışımdır sağda solda benim hakkımda konuşursa beni kötüleyip kendini aklayıp masum göstermeye çalışırsa her şeyi anlatırım acımam ayrıldıysan çeneni kapıcan not : eski sevgilime duyrulur ;)

0|0
    0|0
  • Delikanlı adam sevgilisiyle geçirdiği zamanı kimseye anlatmaz...Anlatanların ya karakterinde ya da sevgili anlayışında bir terslik vardır...

0|0
    0|0
    • bencede şimdi kötülediğin insan bir zamanlar senin seçimindi demi ama

• yok artık hayatta anlatmam.Özelim

0|0
    0|0
  • anlatmaya ne gerk var ?

0|0
    0|0
  • Ben anlatmam, kimin neyine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben mesela dayanamam anlatırım biz kadınların genlerinde var içlerinde bişey tutamazlar erkekler ketum herşeyi içinde tutacak illa ;)

0|0
    0|0
  • Ciddi bir şekilde cevap verin kıza ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...