Benim bilmediğim hesabı varmış, siz olsaydınız ayrılır mıydınız?

arkadaşlar sevgilimin benim haberdar olmadığım bir face hesabı varmış. soy ismi farklı yani soy ismi yerine başka birşey yaazmış. kızda ekli ama cok değil. paylaşımlarda yapmış.. ( öyle tesadüfen öğrendim. ) siz olsaydınız ayrılırmıydınız? ve aldatılıyormuyum acaba ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kim bilir daha nelerini sizden gizliyor , gizli saklı işleri sevmem , seçim sizin .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sor bence o hesap neyin nesi diye baktın konuşmuyor cevaplamıyor ayrılcam senden diye ayak yap baktın sallamıyor seni aldatıyor demektir

0|0
    0|0
  • Gir profile engellenen arkadaşlarda çok kız var mı ona bir bak derim. Daha sonra mesajlara gir şifresine habersiz ulasş ki silmesin mesajları arkadaşları felan. Paylaşımlarına bak resim varmı ona bak bilgilerinde ki msn adresi veya mail adresine gir direkt olarak yakaladığın aldatma olayı varsa bir şans ver son olarak.

0|0
    0|0
  • aynı durum arkadaşımın başına geldi bence sakın ayrılmaa sakın onu cezalandır ama sakın ayrılma ilerde anlarsın... bir süre küs konuşma eger senin için aglayıp yalvarmıyosa s..tir et tekmeyi bas gitsin

0|0
    0|0
  • en azından tahmin etmeliydin :p

0|0
    0|0
  • Aldatıldığına dair kesin bir kanıt yok.Gider bu durumun nedenini sorardım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biraz bekle acele davranma. Onun yanındayken aç göster bu ne diye. Yanında mecbur girmek zorunda kalır. Kızlarla konuşmuş mu nasıl konuşmuş ona bakarsın. Ona göre de ayrılırsın.

1|0
    0|0
  • bi sor bakalım neyin nesiymiş o hesap öyle gizli saklı işlere de hiç gelemem şahsen sende bunu alttan alma bak üzülürsün sonra

0|0
    0|0
  • tabiki ayrılırdım o da ne demek öyle .. benden habersiz başka bir feysi olmasının mantıklı hiç bir açıklaması olamaz . sonuç olarak benden gizlidiği yada saklamaya çalıştığı birşeyler olması gerekli buda benm onu terketmem için çok büyük bir neden :) böyle biriyle asla birlikteliğine devam etme :) çünkü bu bile daha sonradan öğrenmişsen bilmediğin daha çok şeyler vardır karar senin :)

0|0
    0|0
  • Yalanin affi olmaz.. Aldatmasa bile bi iliskide gizli sakli olaylar yasanmamali. Birde soz konusu Facebook ise bosver gitsin bence.

1|0
    0|0
  • aldatılıyorsun aldatma amacı olmasa neden senden habersiz bir face hesabı açsın sormadın mı ssevgiline neden söylemedin bana dıye

0|0
    0|0
Yükleniyor...