Türk erkeklerini nasıl tanımlarsınız internetin en güzel kızlarının bulunduğu KS kadınları ? ;))

Rus kızı aşağıya rus kızı yukarıya ya peki Türk erkekleri onlar nasıl en güzel kızlar ? :))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 :))

• Adamın adı Behram, nerelisin dedim İstanbulluyum dedi. Aslen nerelisin dedim. 7 kuşaktır İstanbulluyuz diyor. Ataları bizans kürdü heralde amk :))
    23% (5)10% (1)19% (6)Oy Ver
  • Yabancı babalar çocuklarının odasını kapısı açık bile olsa çalıyorlar. Bizim peder kitli kapıyı zorluyor amk :))
    18% (4)50% (5)28% (9)Oy Ver
  • İlk adımı atma, ilk mesajı atma, özür dileme, altdan alma. Lan got oğlanı oldu olacak kız tarafı istemeye gelsin seni birde.
    18% (4)20% (2)19% (6)Oy Ver
  • Mehmet 19 yaşında. Ehliyetini yeni aldı ve faça şahiniyle yanlayıp, son ses müzik açıp gezerek kızları etkilediğini sanıyor... Arkadaşları ona QaRisma Jojuq çevresindekiler ise apaçi diyor :))
    27% (6)20% (2)25% (8)Oy Ver
  • Ferdi 15 yaşında; -Liseye yeni başladı. -Arsız bela dinlemeyi ve çimende fotoğraf çektirmeyi seviyor. -Arkadaşları ona "şipşak ferdi" , -Çevresindekiler ise "hayvan oglu hayvan" diyor :))
    14% (3)0% (0)9% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|11

En İyi Erkek Görüşü

• Birçok kez yurt dışına çıkmış biri olarak konuşuyorum.Gerçektende objektifim şu anda. Türk kızlarına gelicek olursak güzelliği geçiyorum, göreceli birşey çünkü ancak Türk kızları genel olarak çok bakımsız malesef. Kilolu ve temiz değiller. Erkeklere gelicek olursak Türk erkekleri diğer milletlerdeki erkeklere göre gerçektende hem temiz hemde daha karizmatikler. Komik olmalarıda ayrı bir avantaj ve duygusallar. Genel olarak heleki şu anki avrupada erkekler çok kaba.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• e komikmiş. kartalla kız kovalayanlar var :D

0|1
    0|0
  • Ben benim erkegimi bilir benim erkegimi söylerim. Hoş, hic bir şıkta onun mükemmelligini göremedim.

Geri kalan erkeklerlede hemcinslerime mutluluklar ;)

0|2
    0|0
  • türk erkeği: aşırı sahiplenen birine kafayı taktı mı peşinden yıllarca bilie koşabilecek bir sabra sahip, sinirlendi mi gözü hiç bir şeyi görmeyen, hem odun hemde romantik olmayı başarabilen tek erkek en iyi erkek :D

0|1
    0|0
  • D şıkkında bu sitenin asları var :(

0|1
    0|0
  • d şıkkı dedim:)

0|1
    0|0
  • Ferdiyi sevdim :)

0|1
    0|0
  • Öküz ve odun olarak damgalanmış durumdalar kezban denildiğinde çıldıran biz,odun denildiğinde gık çıkarmayan siz :)

1|1
    0|1
  • C D ve E sıkları cok munasıp :D

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • C dedim :D ama D'de diyecektim aslında hepsi :D:D..

0|1
    0|0
  • Türk kızlarıyla aynı ülkede yaşamak zorunda olan hatta onların sevgilisi veya eşi olan dünyanın en bahtsız erkekleridir kendileri

hahahaaah tabiki şaka yaptım :D Türk kızları <3

0|1
    0|0
  • ilginçtir Türk kamilleri.

0|1
    0|1
  • komikmiş :)

0|1
    0|0
  • C Dedim :D

0|1
    0|0
  • B ve D asdadgffghk

0|1
    0|0
  • A şıkkı ekşi sözlükten arak :)

0|1
    0|0
  • Yabancı babalar çocuklarının odasını kapısı açık bile olsa çalıyorlar. Bizim peder kitli kapıyı zorluyor :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• B) Geçen kapıyı kilitlemiştim sahura çağırmak için babam gelmiş bende uyuya kalmışım kapı kilitli bir de sesleri duymamışım babam ta odamdaki balkona tırmanıp pencereden eve girmiş amk. O değil de müziği açık bırakmışım babam odaya girince çalan müzikten utandım la.

0|1
    0|0
  • Hepimiz Ferdi'yiz <3

+ DirenBehram!

0|1
    0|0
  • Senin şu şıkları okumak da ölüm be kardeşim. :S

0|1
    0|0
  • İlk adımı atma, ilk mesajı atma, özür dileme, altdan alma. Lan got oğlanı oldu olacak kız tarafı istemeye gelsin seni birde...

0|1
    0|0
  • Türk erkekleri aşağıya türk erkekleri yukarıya "Ne Mutlu Türküm Diyene"

0|2
    0|0
  • hiçbirini seçmedim iyi bişe koymamışınızki agam ahh ah bu net bozdu bizi bozdu

0|1
    0|0
  • aslında hepsi :)

0|1
    0|0
  • tek gecerim

0|1
    0|0
  • Yabancı babalar çocuklarının odasını kapısı açık bile olsa çalıyorlar. Bizim peder kitli kapıyı zorluyor* :))

0|0
    0|0
  • Adamın adı Behram, nerelisin dedim İstanbulluyum dedi. Aslen nerelisin dedim. 7 kuşaktır İstanbulluyuz diyor. Ataları bizans kürdü heralde* :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...