Bunaldığınız anlarda sizi rahatlatan yaptığınız aklınıza ilk gelen şeyler ne?

bunaldığınız anlarda sizi rahatlatan yaptığınız aklınınza ilk gelen şeyler ne?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Koşmak.

Benim meditasyonum koşmak. Koşarken aslında kendimi aştığımı düşünüyorum. Dertlerimi yırtıp attığımı ve arkamda kaldıklarına inanıyorum. Hatta bunalmışsam normalden daha fazla koşuyorum. Dakikaların nasıl aktığını fark etmiyorum bile. Koştukça kendimi daha güçlü ve yıkılmaz hissediyorum. Kimsenin beni tutamayacağını, beni durduran tek engelin yine kendim olduğunu anlıyorum ve daha hızlı koşuyorum. Önce dışarıdan gelen engelleri yıkıyorum, sonra kendi benliğimin koyduğu engelleri. Tamamen özgür olduğumda ise ben yenilmez oluyorum.

0|0
    0|0
    • ya evdeysen tam çıkamıycağın ana d enk gelmişse

• Düzenli spor yaptığım için böyle bir sorunum yok.

Sizin sorduğunuz anlık sıkıntılar. Bunları izole etmelisiniz. Her sıkıldığınızda yıkılmamalısınız. Kendinize güçlü olmanız gerektiğini telkin edin. İlk vaktiniz olduğunda da koşup gerilimi boşaltın.

• Emin ol bunaltığında dahada takıntı yaparsan sıkılıyorum öf püf dahada daralıyorsun.

Şahsen çok yaşadım .

Ama öyle anlarda mesela müziksetini komple söküyorum içini inceliyorum parçalara bakıyorum nasıl bağlantı yapılmış vs. sonra aynı şekilde topluyorum.

Bilgisayarda online olarak kitap okuyorum.

Yada hiçbir çözüm yokmu ' herhangi bir film sitesine giriyorm rastgele komedi kategorisinden bir film açıyorum , zaten bir anda rahatlıyorsun

0|0
    0|0
  • Bazen şarkı açıp hayallere dalıyorum.

Çoğu zaman deve kuşu gibi gömüyorum başımı yaştığın altına bir iki damla yaş kırıyorum döküyorum en son uyuyakalıyorum. :)

0|0
    0|0
  • kafamın içinde bir ses var , 8 yaşında küçük bir kıza ait. şarkı söyler bana , caddelerde rüzgar. en karanlık anlarımda hep aydınlığı getirmiştir ;)

0|1
    0|0
  • Klasik bir müzik eşliğinde bir fincan kahve ile zihni dinlendirmek favorimdir

0|0
    0|0
  • insan öyle bir ruh hali olur ki sıkıldığı için sıkılırya hani işte bunalımdan sonraki doruk noktasında bile beni kendime getiren Allah'ı hatırlamak ve onu anmak fazla sürmüyor üç beş saniye sonra sıkıntı ses hızında uzaklaşıyor senden..

0|0
    0|0
  • tırsacak bir şey yok ya :D deli değilim merak etme :D link atacaktım ama xper im yetmedi yahu :D

0|1
    0|0
    • tekrar cevap olarak yazmasaymışım daha iyiy olurmuş tabi , pardon =) uyku hali =)

• aklına gelmesi değil zaten onun değerini belirleyen kalkıp yapman ve herkesçe yapılması ki toplumumuzda yapılması gereken ama önemsenmeyen bişey kitap okumak her neyse iyi geceler :)

• genellerken kitap okumayı baz alarak konuşmadım , genel olarak klasikler üzerine konuştum ;) kitap okunmalı tabi ki tavsiye ediyoruz o ayrı. tekrar iyi geceler :D

• dertleşmek gibisi yok diyorum ne deseler boş .

0|0
    0|0
  • Bi sigara, yanına da müzik...

0|0
    0|0
  • kızlar var diye kapalı söylüyorum. sen anla ama

Çile çekmek. :))

0|0
    0|0
  • bunalmamın geçiceği umudu..

0|0
    0|0
  • müzik ruhun gıdasıdır

0|0
    0|0
  • Uyurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• soguk sula dus almak uyumak

1|0
    0|0
  • Tepine tepine ağlamak,sonra uyuya kalmak,sonra dağıttıklarımı toplamak ve hiçbir şey olmamış gibi davranmak.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum ağlamak hariç. :)

• Hiç düşündün mü neden ağlamazlar diye yok anca yadırgayın. :)Bi erkek ağladığında çok kıymet biliyonuz sanki.Hıh.

• Yazık tabi. :) Tamam sustum. :)@soran özür dileriz rahatsızlık vediğimiz için. :)

• duvara bakmak

0|0
    0|0
  • odama geçer kapı ve pencereyi kapatır bağıra bağıra şarkı söylerimm.

0|0
    0|0
  • Müzik + Oksijen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...