Bağırsak kurdu istiyorum !

Arkadaşlar bazı arkadaşların midesinde bağırsak kurdu var bu bagırsak kurdu zayıflatıyorda biraz , bende istiyorum bağırsak kurdu'nun midemde olmasını ' lütfen salakmısın gibi şeyler yazmayın sadece sorumnun cevabını bekliyorum , '' bağırsak kurdunun midemde olması için herşeyi yaparım '' ne iğrençlik varsa yapacagım cevaplarınızı bekliyorum :))

Güncellemeler:
kedi öp felan diyecekler yazmaya tenezzül etmesin ' korkarım ben .onlardn

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• kedı kopek opmeyle olsaydı bende mıde dıye bıse kalmazdı komple yerdı o kurt :D

0|0
    0|0
    • Yav kedi köpek karıştırma !

• ne sapkınlığı :S komik bir olay anlatacaktım sen bilirsin

• :Ss

Kızlar Ne Diyor 5

• -mısın diye sormaya gerek yok ki her şey ortada

0|0
    0|0
  • Oyle bisey yok kesinlikle sakin oyle bisi yapma onu gectim zayiflamaz kilo alirsin. Cok fazla yemek yemek istersin spora felan git diyet yap ben spora felan gidiyorum vucudum harika kafaya takma fazla

0|0
    0|0
    • Hayır ben bunu yapmak istiyorum lütfen engel olmaya kalkmayınız :)

• Oys kiyamam len olm bagirsak kurdu olurda anan baban tuvalete giremez mazallah

• :D

• hamur ye bol bol, çok güzel kurt yapıyor

0|0
    0|0
  • Bak çocuğum bağırsak kurdu adı üstünde bağırsakta olur ve zayıflatmak yarattığı en önemsiz etki. Allah göstermesin yemin ederim deli eder adamı.

0|0
    0|0
    • Ne güzel iğrenç şey oyy .D hadi olumlu cevap ? nasıl yapabiliriz bunu

• sen önce netten bağırsak kurdu bünyeye ne yapr iyice öğren sonra tavsiyede bulunayım. fil gibi yemek yersin sabah kusarsın sürekli miden bulanır ve çok aç kalırsan ağzından bile dışarı çıkarlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hacım tam pişmemiş inek eti ye, en sağlıklı parazit onda var, barsaktan çıkmaz içerde senden otlanir, herhangibir vitaminin eksikliğine neden olmaz, boyu onmetre olur ama sen hissetmezsin, tıkamaz hiçbiryeri, onun adi tenia saginata, onun dışında yıkanmamış yeşillikten bulaşanlar, haram etlerden bulaşanlar, pişmemiş balıktan bulaşanlar tehlikeli ...

0|0
    0|0
    • peki zayıflatırmı :D

• Gelişme dönemindeki çocuklar, yani birkaç yaşındaki çocuklar :)

• 19 benimki ya:)

• sokak kedilerini öp

0|0
    0|0
  • Bende temin sorunumla ilgili açmıştım.Bağırsak kurtları gerçekten çok ciddi derecede zayıflatır 1-2 aya deri-kemik kalırsın gerçekten ama o illetten kurtulamazsın arkadaşın dediği gibi zayıflatması yaptığı en önemsiz etki.Bidaha kurtulamazsın düşünme bile

0|0
    0|0
    • Yok kardeşim ben buldum ' nasıl olaacak bu bağırsak kurdu

Yükleniyor...