Beyler/Bayanlar evleneceğiniz bayanın ya da ciddi düşündüğünüz kızın nasıl olmasını istersiniz?

Beyler/Bayanlar evleneceğiniz bayanın ya da ciddi düşündüğünüz kızın nasıl olmasını istersiniz? Davranış,huy,hareketleri vs olarak. ?

Ben duygusal,romantik,dediğim dedik,kıskanç ama abartmadan,küfür etmeyen,saygılı,benim için herşeyi değilde birçok şeyi göze alabilecek birini isterdim.

Güncellemeler:
lebortx ; şuanki sevgilim sadece kıskançlığı istediğimden daha fazla.Oda sevdiğinden.Çok çok sinirlenirse küfür eder,üzüldüğümü görünce üzülür.Arada ilgisizleşir ama telafi eder çünkü ailevi sorunları olabiliyor. :)

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• kıskanc olsun saygılı kufr etmeyen sadık olsun bakıre olsun surat asmasın ısterım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Benden önce hiç bir şekilde başkasıyla çok abartlı biçimde samimi olmaması lazım erkek olarak tabi sonra anlayışlı olsun bana samimi davransın fedakar olsun saygı sevgide oldumu daha ne olsun :D:D hemen şimdi evlenirdim :D varsa dönsün bana millet :D

0|0
    0|0
  • Bilmem sanırım onu görünce anlarsın gibime geliyor :))

0|0
    0|0
  • Fok baliği gibi konuşmucak öyle açik seçik giyinmicek pes oynucak sinirlendirmicek beni godummu yere yapisir...

0|0
    0|0
  • saf aynı zamanda masum olmalı gerektiği yerde kıskanıcak hatalarımı cözmemde yardımcı özgürlüğüne düskün bana bağlı kalıcak en zor anımda yanımda destek verip benimle çocuk olucak duygusal kızarken bile tatlı birini istiyordum buldum :)

0|0
    0|0
    • Allah mutluluğunu daim etsin :)

• Allah mutlu etsin tekrar. İyi geceler :)

• Allah bir ömür boyu beraber olmayı nasip etsin sizede iyi geceler :)

• kız süpermenin karısı olmak istiyo!daha çok ararsın sen..belki hollywodd film setinde bulursun onu...

0|0
    0|0
    • aklıma gelmişken zorro temeli katillerden kurtarıyo tammmı(tamam) Z işaretini görüyo teşekkürler züpermen dio zuhahaha alakasız ama aklıma geldi

• sadakat guven sonradan gorme olmayacak bide fifa oynamayi ogrenirse tadindan yenmez :-)

0|0
    0|0
  • bende edepli insanlara karşı negatif düşünen iyi kalpi saf temiz bir okadarda güzel yemek yapan :))

0|0
    0|0
  • cok masraflı olmayacak cok sosyal olmayacak cok tripli nazlı olmayacak çok ilgi beklemeyecek bunlar yeterli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sosyal medyayı fazla kullanmasın. sabah kalkar kalkmaz gözlerini ovuşturarak twitterına bakmasın mesela.

0|0
    0|0
  • kafa dengi, zeki olsun. trip atmasın, alışveriş sevmesin, sahiplensin, ağır ve deli dolu olsun, yeri gelince benimle içsin, azıcık da güzel olsun. yani hep dediğim gibi; erkek gibi düşünsün, kadın gibi davransın..:))

0|0
    0|0
  • Bakir,edepli,ahlaklı,masum,temiz olsun biraz da çılgın olsun isterim. Çok duygusal,kibar olsun canım benim.

0|0
    0|0
  • benden başka kızlara bakmasın. onu evde tek bırakınca gözüm arkada kalmasın. yani güven saygı ve sevgi istiyorum

0|0
    0|0
  • anaa aynı ben bende böle erkek istıyo. nerde satılıyo nolur sole:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...