Kaykay mı almalıyım paten mi?

Merhaba arkadaslar ben 85 kilo 1.65 boyunda bir kizim. Paten ya da kaykay surmek istiyorum. Ancak kaykay zor diyolar. Patenide kilom sorun olur mu bilmiyorum lutfen yardim eder misiniz?

Güncellemeler:
kilo vermek icin istiyorum zaten bu sene ogrenicem zaten sadece. Sonraki yillarda kilo verincede seri olarak surucem

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• paten ile rahat kilo verebilirsin 3 ay'da ögrenebilirsin 6 cı aydan sonra profesyonellige ulaşma yolunda olursun paten kullanmaya başladıgında hem buz pateni hem'de (mermer,fayans,beton) pistlerde zor zeminlerde paten kullanmanın zevkini yaşarsın ve paten kullanırken dans da edebilirsin. pateni bale yapar gibi dans ederek cok dağa rahat ögrenebilirsin bale tipi hareketlerde bulunmazsan ögrenim sürecin uzun olur son önerim ise

kesinlikle ucuz patenlerden alma imkanın varsa 200 tl üzeri degerinde paten al pateni giydiginde sanki ayaklarında paten yokmuş gibi hissedersin paten yapmak yolda yürümek gibidir korkma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 0|0
    0|0
  • Paten bence. Kaykay daha tehlikeli.

0|0
    0|0
  • Paten al. Kaykay zor öğrencem diye kaç yerimi yaraladım.

0|0
    0|0
  • paten

0|0
    0|0
  • son zamanların popüler şeyleri kay kay paten :D kay kay bizim insanımızda olmuyo o yüzden paten al

0|0
    0|0
  • sen bence koşu bandı al koş.

1|0
    0|0
  • EN İYİSİ KAY KAY HEM UCUZ HEM KOLAY PATEN SÜRCEM DİYE AZ DAHA KOLUMU KIRIYODUM KAY KAY

0|0
    0|0
  • senin için paten daha iyi

0|0
    0|0
  • paten daha kolay sürülür

0|0
    0|0
  • kaykay daha güzel ve estetik.

0|0
    0|0
  • Paten al kilo vermene yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • bencede paten senin için daha iyi

0|0
    0|0
  • sen kaykay yap en iyisi

0|0
    1|0
  • kaykay al

0|0
    0|0
  • paten tercihimdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• paten daha iyi.

0|0
    0|0
  • paten derim

0|0
    0|0
  • paten al bence ben olsam paten alırdım

0|0
    0|0
    • paten kullanan insanlar zor kilo alır ve kolay kilo verir yanlız düşecem diye kesinlikle korkmamalı ögrendikden sonra istesede düşemez zaten

• Önce kilo ver canım ya. Sonra paten

0|0
    0|0
  • Kesinlikle paten. Çok zevklidir. :)

0|0
    0|0
  • Bence ikisinide almadan önce kilo ver çünkü eğer dusersen ni yerini sakatlayabilirsin. sağlığın için önce kilo vermeni tavsiye ederim :))

0|0
    0|0
  • Hayır sorun olmaz paten al hem daha eğlenceli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...