Birisine kızıp, kendinizde bir değişiklik yaptınız mı?

Ilk saçlarımı boyattığım zaman geldi aklıma.. Annemin kuaförüne gidip, "anneminkilerle aynı renk" dediğimi hatırlıyorum. "Annenden onay aldın mı?" diye soran kadına "elbette" deyip bacak bacak üstüne atmıştım. O an hayatımın hatasını yaptığımı bilseydim hiç kalkışmazdım bile.

Neyse. Ilk sevgilim tarafından terkedilmenin acısını alışverişte, o çok beğendiği saçlarımı kestirmekte ve hiç sevmediği bal rengine boyatmakla başlamıştım. Sonrasında küt olarak törpülediğim tırnağımı oval olarak törpülemeye başladım.

Hep asiliğim, laftan anlamazlığım yüzünden bir değişiklik yaptım kendimde. Pişman oldum mu? Hayır.

Şu an belimde olan saçlarımı yarın kestireceğim. Bu sefer birisine inat olsun diye değil, kendime inat olsun diye yapacağım. Ve 5 aydır boyatmadığım saçlarımı bir daha boyatmayacağım. Sanırım tırnaklarımı da küt törpülemeye başlayacağım, değişiklik güzeldir.

Sizler ne tür değişiklikler yaptınız?

Var mı kalıcı hasarları önlemek adına geçici değişimleriniz?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Sen saçtan girdin diye başka örnek gelmedi aklıma :))

Üniversite son sınıfta aldatıldığım için karamel olan saçlarımı bildiğin kırmızıya boyatmıştım beni çok mutlu etmişti bu değişim ama :))

Kırmızı giderek kızıla dönüştü..Şimdiki aklım olsa kılımı kıpırtdatmazdım ya çocukluk işte :))

1|1
    1|1
    • Bu kuaförleri zengin edenler de bir yerde beyler aslında ya, neyse..

Şimdi söylesek hiçbirinin işine gelmez..

• Teşekkürler madam :)

• Rica ederim canim:)

Erkekler Ne Diyor 9

• Birisine kızdım ve bir daha o kadar çabuk bağlanmamayı kendime huy edindim. ;)

1|0
    0|0
  • Yapmaya çalıştım ama olmadı. Fiziksel olarak değil, karakter olarak. Ancak ben kendim karar verirsem yapabilirim. Başkası için olmuyor zaten...

2|0
    0|1
  • Duygusal yapım nerdeyse herkes tarafından biliniyor

Duygularıma hükmediyorum artık

Gamsız olmamı sağladılar

Belki inat değil bir gereklilikti

Samimiyetim değer verdiklerimde artık

Kısacası neye inat bilmiyorum ama kendimi değiştirdim...

2|0
    0|1
  • Okula gitmedim devamsızlıktan kaldım ne için ya da neden yaptığımın önemi yok.

1|0
    0|0
  • İnsanlara Sürekli bir şeyler anlatmaya çalışmaktan vazgeçmiştim hatırlıyorum, Şimdi dinliyorum, Miladım gibi iyiki değiştirmişim

1|0
    0|1
  • Sevgilimden ayrıldım tuvalete gidip içimi boşalttım rahatladım

2|0
    0|0
  • amelemiyim ben bırıne kızıp bısıler yapıcam çocuk çocuk hareketler bunlar

1|0
    0|0
  • Köklü düşünce değişikliklerini işin içinde sayıyorsak evet..

2|0
    0|1
  • Kestirme o saçları...

Sakın!

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Birisine kızıp kendine zarar vermek mi?

Hırsını ondan cıkarıp, onunla yüzlesmen yerine kendi icine atman mı?

Evet, komik..

Ve evet, acınası..

Asla öyle birsey yapmadım. Kendime zarar verme gibi bir egilimin oldugunu sanmıyorum.

Eger ki kızdıgım sey benim yüzümden ona gelen birseyse evet, belki zarar veririm kendime.

Ama..

Sırf ona kızdım diye kendi kendime zarar vericek zavallının teki degilim.

Ezik insan olamam, kendi icime gömemem o duyguyu.

Patlatırım ben,

Dısarıya dogru...

Etrafa sacılır kusmugum.

Baska bir aptal icin kendime zarar vericek kadar acınası degilim.

Asla da olmadım.

Olamam..

Dalgalansın müzigin karanlık tonu..

Zayıf düsüp acıyı kendi icinde bulan insanlar icin..

w w w.youtube.com/watch?v=DZpD4YeYl08

2|0
    2|1
  • Yani böyle bi' hatıram var sanırım .. Bi'gece oturuyoduk piercing meselesinden konu açıldı . Babam ''bıdı bıdı'' bir sürü saydırdı x kişisine .Neyse bende dik kafalıyımdır ,ertesi yıl okul başlayınca gittim kaşımı deldirdim .Sonra ilahi adalet kaşımı şişirdide şişirdi ,bot gibi oldu .1 hafta geçmeden çıkarmak zorunda kalmıştım .Ne malmışım ha ..

Saç deyince kuaförlerin hepsinden nefret ederim bu arada ,az kes diyosun Adnan Şenses gibi oluyosun , yakında gitmem lazım bakalım bu sefer neye benziycem ..

1|0
    0|0
  • kız kardeşimle birbirimize girdik once hastaneye gittik sonra da ben ordan karakola gittim.. ve onu sıkayet ettim.. o gun sinirlerim cok bozulmuştu eve geldım ve saclarıma vurdum makası baktım bır taraftan sacımı yolmaya devam edıyorum bıraktım yamuk yumuk ve en yakın kuaföre gıttım dedim 1 numara gir.. saclarımı tek tek yolmamak ıcın aldığım bır önlemdi sadece tarz tip sekıl değildi yani meselede

1|0
    0|0
  • Canım sıkıldığı ve erkek arkadaşımdan ayrıldığım için saçlarımı kestirmiştim, pişmanım çünkü çok kötü bir kesim oldu ve uzamıyorlar. Anneme inat da saçlarımı boyatmıştım ama bunda iyiki boyatmışım diyorum :)

1|0
    0|0
  • Yakında köklü bir değişikliğe başlıyorum bakalım

1|1
    0|1
    • Bayan, sizi buralarda görmek ne hoş..

• Ara ara gel, geldiğinde de ses ver.

Özletiyorsun..

• Tabi görürsem ses ederim :)

• Kim ugrascak bebisim ya

1|0
    0|1
  • Birisine kızıp içimden bunu yapıcam şunu yapıcam dedim ama icraat olmadı hiç kendime kıyamadım :)

1|0
    0|0
  • ev arkadaşıma gıcıklık olsun diye hergün tatlı yapardım mecburen de yerdim ve kilo aldım biraz, böyle bir istenmeyen değişiklik oldu işte :/

1|0
    0|1
  • Geçen guzel burnumu çarparak berbat ettım :D herzaman degısım ıse yaramıyor be tatlm :D

1|0
    0|0
  • evt bunları yaptımm

1|0
    0|0
  • Hayır yapmadım. Sadece bazen kendime kızıp sevmediğim huylarımı değiştirmiş olabilirim.

1|0
    0|0
  • Hep ezdiler beni tipsiz tipsiz dediler,

Sonra saçı değiştirince sustular!

1|0
    0|0
Yükleniyor...