Gizli Kullanıcının sorusuna cevap verince kelimelerinizi boşa gittiğini düşünüyor musunuz ?

Bazı (az) konular gizlilik gerektirebilir belki ama birçok publik konuyu neden kimliğiyle ya da nickiyle soru sormaz ki,ben pek anlayamıyorum..sanki duvara cevap vermiş gibi hissediyorum ve yazmak gelmiyor içimden..

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Öyle gelmiyor sonuçta gizli kullanıcı da bir kullanıcının kendini gizlemesi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır,sapıtmayanlar hariç onların bizim sapıtmayan yorumlarımıza ihtiyaçları var

0|1
    0|0
  • ben kimsenin kimliğine takılmıyorum cevaplar beni ilgilendiriyor. hatta öyle oluyor ki erkeklere bayan, bayanlara erkek gibi hitap ettiğim bile olur. gizli olup olmaması önemli değil seviyesiz olmasın yeter

0|1
    0|0
  • yardımı dokunduğu an arkadaşlık isteği gönderiyorlar

1|0
    0|0
  • gizli kulanıcı olarak soru sorar, soruma da cevap yazarım. neden mi sizin hemcinslerin nerde kadın nicki görse arkadaşlık isteği yolluyor. sadece bir kez açıktan yazdım tam 98 arkadaşlık isteği var. buna ne dersin?

1|0
    0|0
    • reddetmek tek butona bakar..arkadaşlığın isteği gelir de yolarsın da ..onaylayıp mesajlaşırsın ve sonra silersin de..herşey tek butona tıklamayama bakmaz mı..;)

• erkek..:) yok ondan değil..sadece yazdıklarım "bana" ait olduğu vurgusunu yapıyprum açık kimlikle..erkeklikle ilgisi olsaydı, gazetelere çıkan blog sayfamdan düşündüğün konunun fazlasıyla üstüne gidebilirdim..ilgine teşekkürler..

• helal.ego tatmin etmeyen düzgün kişi.

Erkekler Ne Diyor 8

• bazen evet konu hangi şarkıyı dinliyorsun olunca ve gizli kullanıcı olunca mantığı çözmek biraz güçleşiyor.

0|1
    0|0
  • Bu soruyu gizli sorsan çok ironik olurdu :)

0|1
    0|0
  • sorusuna bağlı

0|0
    0|0
  • hayır sunuçta karşımda benim cevabımı bekleyen biri var .

0|0
    0|0
    • ama kendini senden saklayan biri o emek verilmiş güzel cevabını hakediyo mudur ?

• fake olup olmadığını bilemem . bilmeden yaptığım bir şey hakkında pişmanlık yaşamam .

• o da doğru..;)

• Alakası yok. Sadece kimliğini bildirmeden cevap arayan kişi.

0|0
    0|0
    • geçenlerde bluzunu benim balkona dürşürmüş üst komşu ve kapısına gittiğimde kapının arkasından cevap veriyordu..ben de elimdeki bluzu kapısına bırakmadan (ki o hiç bir komşuya kapısını açmazmış) geri geldim..ihtiyacı varsa kendi alsın diye..;)

• 1-2 seviye sonra nah yazarım.. belki eskisi gibi sadece okurum

0|0
    0|0
  • yok hiç öyle düşünmedim:)

0|0
    0|0
  • valla ben her soru ve cevapta gizli kullanıyorum , kafam rahat özelden mesajdır arkadaşlıktır bişey yok ohh tek tabanca en güzeli :)..

0|0
    0|0
Yükleniyor...