• Sor
  • Bence

Nasıl sağlam karakterli birisi olurum?

Merhaba kızlar hep sağlam kişilik arıyorlar. Ben ise biraz çocuk ruhlu romantik biriyim. Yaşım 18. Nasıl sağlam karakterli birisi olurum ?

Güncellemeler:
Tamam kızlar benim yaşımdaki kızlar tam olarak nasıl erkek istiyorlar herkezin zevki farklıdır ama herkez zevkini nasıl birini hayal ettiğini yazarsa sevinirim :)

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 13

• önce sen bir büyüde sonra düşün bunları bence.

• Sevgiline sadık kalman yeterli

• Böyle kişilikler arayarak bi başkası olmaya calışma. İçinden nası davranmak geliyosa sen öyle birisindir. Kendini kızlara beğendirme çabasına girme. Seni gerçekten sevecek olan kendi halinle sevmeli bi başkası olmaya calısan halini değil. Zaman içinde zaten çoğu şeyler rayına oturacak.

• Yaşın daha 18 bunu kendin söylüyorsun...Ayrıca çocuk ruhlu olmak negatiflik değildir ki senin için artı puandır.Yaşın ilerledikçe karakterin zaten kendiliğinden gelişecek sadece bu süreçte kişisel gelişim kitapları okuman yararına olur.Yeri geldiğinde ciddi takılmayı yeri geldiğinde çocukça davranmayı bilmek en güzeli...Çocuk ruhunu hiç kaybetmemen dileğiyle :)

• 1)okuyarak 2)yasayarak 3)gözlemleyerek ama unutmaman gereken bısey var sen degısmezsın cocuk ruhun hep kalır takı bıgun bırısı onu cıkarıncaya kadar,karakterın degısmez sadece üstüne eklersın ve gelısır

• yaşının degerini bil...çocuk ruhlu olman çok degerlı bisey.degşmemelısın.

• hapı var bunun, kullan 5 dk da etkisini gösteriyor. Yan etkisi de yok:))))

• ahaha adı ne?

• now character:)))

• karakterini değiştirirsen sağlam karakterli biri olmazsın hatta sırf karsı cins için yaptığın için ben olsam gözümden düşerdin :)

• Bak bu yönden çok haklısın.

• Değiştirmek istemiyorum olaylara biraz daha olgun bakmak istiyorum. Yani kişiliğimi sağlamlaştırmak istiyorum

• bu içten gelen bişeydir biri sevicekse seni öyle sevmeli sonra seni sevsinler diye onlar için bişeyler yaparsanda hep daha fazlasını beklerler

• Zaman...

• sağlam kişiklikli olmamak çocuk olmak değildir.o daha farklı bşey..

• Tamam kişiliğimi sağlamlaştırmak için ne yapabilirim?

• Kişiliğin ne önemi var mühim olan insanlık.

• çocuk ruhla da sağlam karakterli olunur. yeter ki g*tün başın oynamasın.

Erkekler Ne Diyor 11

• Boşver milleti, sen kendine bak dogal yaşa yeter, hiç kendini degiştirmeye ugrasma

• doğru,dürüst ve aranılan kişi ol eğer bu üçünü uygulayabilirsen olursa sorunun cevabını zaten almış olacaksın.

• Dostum burada sorarak bunun cevabını bulamazsın. Ailenden aldığın terbiye, yaşamda yaptıklarında kazandığın tecrübeler, aldığın eğitim, düşüncelerin... Bunların hepsi senin kişiliğine bir şeyler katar. Daha sonra bunları pratikte kullanmaya ve sonuçlarını gömeye başlarsın. Kendine göre neyin doğru ve neyin yanlış olduğunu seçersin ve bunların sonucunda kişiliğin ortaya çıkar. Burada ne söylesek boş. Sağlam karakterli derken de bu göreceli. Sana göre sağlam olur bana göre değildir. İşte bu yüzden zaten kişilik denir buna. İnsandan insana değişir çünkü tecribe ve düşünceler de farklıdır.

• Valla sağlam karakterli insan arıyor olabilirler ama nerde görsem kızlar p.ç tiplerle gezio ne iş ? (gezdikleri adamları tanıyorum ordan p.ç olduklarını biliyorum kızlar sanrım 25 ten sonra karakterli adam arıyor sonra karakterli adam bunu istemiyor vs.vs karışık bi durum)

• babam küçükken nasihat verirken hep insanın karakteri değişmez yedisinde neyse yetmişinde de odur derdi.Yaşın 18 normal bunlar.. o yaşta zaten gırgır şamata olsun da nasıl olursa olsun modunda olunur. Kızların daha erken olgunlaştığını(fikren) göze alırsan karşılarında sağlam,olgun kişi görmek istemeleri aşikar.. Yaş ilerledikçe insan bu geyik zamanını geçip ciddi düşünen kişileri arıyor. Yolun 3 de 1 i devrilmiş nerdeyse zaman kaybetmek istemiyolar.Bahsettiğin sağlam karakterli kişi olmak için ciddi olmak gerekir(maço değil). Yani karşındakine güven vermelisin.Geyik döneminde olmadığını belli etmelisin.

• öyle kıza denk gelmek nasip olmadı sanırım.kişiliğin oturması lazım oturmadan önce oturtmaya çalışırsan çatlak verirsinbu 18 yaşındaki kişilerin kişiliği oturmamış anlamına gelmez ama çocuk ruhlu romantik kişinin kişiliği oturmadığı anlamına gelir

• sen olduğun gibi görünenlerden ol .

• Oynama orjinallikle..Kadın milletine yaranıcam diye ağır takılayım tribine girersen, elinde tuttuğun %10'luk şansı da kaybeder, karaktersiz diye lanse edilirsin..

• Söylediklerini yap,yapacaklarını söyle öyle olgunlaşırsın.Böyle olunca herkes seni yanında ister

• Olgunlastikça karakterinde sağlamlaşır

• Olgunlaşma kendi kendine mi oluyor?

• sağlam durkendine güven çizgini korusınırını koru

Yükleniyor...