Lisedeki ilk gününüz ?

benim lisedeki ilk günüm berbattı yanlış sınıfa girmiştim sizin nasıldı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• lise biteli uzun yıllar oldu hatıralarımı canlandırdın şimdi:))

İlk gün benim okudugum lise kolej oldugu için okul kıyafetleri devlet okulundan farklı idi ben de nasıl giyilecek tam bilmiyordum müfredattaki uygun elbiseleri aldık babam ile yazın ortasında sıcaktan bunalmışşım polar giydim gittim okula ama ne komiktim ya ben bile gülüyorum kendime neyse ki benim gibi gelen 4-5 kişi daha vardı birde poların altına süveter de vardı yanmıştım sıcaktan ilk ders sonunda hemen çıkardım ikisini de gömlekle devam ettim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çok karizmatik bir gündü asla unutmam

0|0
    0|0
  • okulun yarısını tanıdığım için iyiydi bir sıkıntı olmamıştı .

0|0
    0|0
  • İlk gün ilk sınıfa girişimde laboratuvara gitmiştik sınıfça biri beni kızın üstüne itmiştim aniden kızında canı acıdı bende yumruk attım çoçuğa oda dolabın camını kırdı müdür geldi.Daha ilk gün ilk saat ne yapıyonuz siz azarlamalar tokat atma çabaları en sonunda yaptırırız dedik ve camcıya gittik ölçü alıp:D O çoçuk sonra en iyi arkadaşım oldu kızda sevgilim büyük rastlantı :)

0|0
    0|0
    • baya aksiyonlu geçmiş :D

• Durduk yere para gitti diye düşünmüştüm ilk zamanlar ama Fizikçinin benim ismimi öğrenmesi müdürün beni hemen yakından tanıması bir açıdan iyiydi dostlarımı saymıyorum bile :)

• Hatırlamıyorum, yıllar geçti.. :S

0|0
    0|0
  • bizim bir müdür vardı allah onu kımsenın başına vermesın kravat boğazda çeket falan lanet olası gunlerı hatırladım

0|0
    0|0
  • lisenin ilk günü okul kapısından bir girdim lisenin %60 ı benim okul arkadaşlarım :D

0|1
    0|0
  • gittim millet toplanmıştı sınıfımı buldum geri eve :)

0|0
    0|0
  • fena değildir iyiydi. Lise1 de çok şanslıydım ama lise234 tam bir kabustu :)

0|0
    0|0
  • çok iyi geçti,sınıfla hemen kaynaşmıştım beni severlerdi

0|0
    0|0
  • 15 yıl geçti üzerinden nerden hatırlayacağım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben hemen sınıfın sırasına geçmiştim her gelenle arkadaş oldum güzeldi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...