Düğün günü saat planı

evlenenler,yakını evlenenler kuaför,alay,fotoğraf çekimi falan saat planı nasıl yapıldı bana o gün çok aşırı yorucu olacak gibi geliyor bir türlü saatleri oturtamıyorum bilgisi olanlar bir yardımcı olabilir mi

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle kuaföre senin yanında birkaç kişi haricinde kimse gelmesin başka yere gitsinler zamanından çalmasınlar yani..Sabah 10 gibi kuaförde olursun öğlene çıkarsın kuaförden bu arada yemek yemeyi unutma akşama açlıktan bayılmış olursun :)

Kuaförden fotoğraf çekimine geçersin dış çekimse 2 saati falan bulabiliyor :)

Bu dediklerime + - 1-2 saat eklemelisin ne olacağı belli olmaz çünkü saçını beğenmezsin tekrar yapılır ne biliyim trafiğe takılırsınız falan..Akşam üstü 5-6 gibi işlerin bitmiş olur zaten.

0|0
    0|0
    • inş canım teşekkürler kuaföre benimle sdc 1kişi daha gelecek geriye kalan herkesi baska baska kuaförlere dağıttım cok kalabalık olmayalım diye :) bn brs panikten ya olmazsa ya yetişemezsem modundayım

• umarımmm :) nişanımda akıllandım o konuda hep mutlu olucam ve umarım kimseyi takmıycam sanırım evlisin sanada mutluluklar dilerim tatlım çok sağol :)

• Evet eylülde 2 yıl olacak sana da mutluluklar canım düğün günü herşey gönlünce olur umarım :)

Erkekler Ne Diyor 2

• kuafor eve gelsın

0|0
    0|0
  • Hedefim 06.06.2016 :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• anlatayım , sabah erken kalıp 9 gibi kahvaltınızı yapıyorsunuz güzelce -çünkü büyük ihtimal bütün gün yiyemiyorsunuz- sonra saat 10-10.30 gibi kuaföre gidiyorsunuz. ( gelin ve damat tarafından da geldiği için 5-10 kişi arası) genelde önce misafirlerin saçı yapılır seninki zamana yayılır en sona kalır ve saat 3,3.30 gibi kuaförden çıkarsınız. saat 4 gibi fotoğraf randevunuz olur ve genelde 1.30-2 saat sürer. eve gelirsiniz saat 5buçuk en geç 6 da. sonra 6.30 gibi düğün alayı olur ve 7 de salona gidilir 8 de tüm davetliler gelmiş olur. ve gece 1.30 da da evinizde olursunuz :)

0|0
    0|0
    • çoook teşekkür ederim kedicik çok sağol :))) ben biraz panik olmuş durumdayımda sağol :)

• rica ederim canım. mutluluklar :)

Yükleniyor...