Papatya fali bakacaksiniz. ..

Seviyor, sevmiyor diye yapraklarını kopartıp papatya falı bakacaksınız; "Seviyor" çıkması için ne yaparsınız ?

a) Önce papatyanın yapraklarını sayarım. Eğer tek rakamlı çıkarsa seviyor, çift rakamlı çıkarsa sevmiyor çıkacaktır. Onun için yaprak sayısı tek olan (15, 21, 25 gibi) bir papatyayı seçer ve "Seviyor", diye başlardım. (Buna da aşkın matematiği derler, matematik bilenler her yerde, aşkta bile kazanırlar)

b) Rastgele bir papatyayı kopartıp yolmaya başlardım, bu arada yapraklar azaldıkça "İnşallah seviyor çıkar" , diye dua ederdim.

c) Papatyalar yerlerinde güzeldirler, sevgiyi sınamak için onları kopartıp yolmak o sevgiyi yıpratır. Onun için kırdaki bütün papatyaları koparmadan tek tek sayardım. Sonunda ne çıkacağının da hiç önemi yok, zaten bu işi başaran biri, gerçekten sevilmeyi hak ediyordur.

• A olsun
    17% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • B olsun
    33% (2)100% (1)43% (3)Oy Ver
  • C olsun
    50% (3)0% (0)43% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Papatyalar yerlerinde güzeldirler, sevgiyi sınamak için onları kopartıp yolmak o sevgiyi yıpratır. Onun için kırdaki bütün papatyaları koparmadan tek tek sayardım. Sonunda ne çıkacağının da hiç önemi yok, zaten bu işi başaran biri, gerçekten sevilmeyi hak ediyordur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yaprakları tek tek kopartırdım sevmiyor çıkarsa en son sapını atar seviyor derim :D

1|1
    0|0
  • Rastgele birini secerdim mesela papatya 8 yaprakli, 1) seviyor 2)sevmiyor 3)seviyor 4)sevmiyor 5)seviyor 6)sevmiyor (hiiiiiiiiiii eyvah sevmiyor cikicak ) 7)sevmiyor 8) seviyooor heheee seviyor cikti ehe ehe

0|1
    0|0
  • B olsun :)) Rastgele bir papatyayı kopartıp yolmaya başlardım, bu arada yapraklar azaldıkça "İnşallah seviyor çıkar" , diye dua ederdim. ***:)))

0|1
    0|0
  • hiçbişey yapmam :)

0|1
    0|0
  • Rastgele bir papatyayi kopartirdim yapraklar azalinca sevmiyor cikacagi belli olursa hemen onu atar baska papatya kopardirdim seviyoru bulana kadar denerdim :)

0|1
    0|0
  • C koparmam..

A çok saçma geldi.Sonucunu kendimiz belirleyeceksek neden bakalım ki

0|1
    0|0
  • C gibi yaparım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...