Erkekler Soruyor ???

Bayanların geneli ,erkeklerin çoğuna abaza muamelesi yapıp kendisi kaşar muamelesi görünce neden kızar?

3|16
1526

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel soruymuş. Artıladım.. :))

1|18
    0|0
    • sence ikisnin arasında baya bir fark yok mu?

• dahası arasında fark var diyor, hayırdır ya...

• @MaskülistAdam Bence kaşar olup olmamak kızın elinde kız erkeği vezirde eder rezilde eder parmagindada oynatır 😀 bunun güzellikle alakası olduğunu düşünmüyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Al işte al bir kaya nereye dayarsan Daya :D

0|6
    0|0
  • Bilmem belki de abazalık yaptığı için abaza muamelesi yapıyordur kimse alakasız benzetme yapmaz heralde kızlarda kaşar muamelesi görecek bir şey yapıyorlarsa yanlış anlaşılmalar hariç hak ediyorlardır yani ama kaşar değilse ve laf atarsan kızar tabi ki sende abaza değilsen sen de kızarsın doğal olarak

1|1
    0|1
    • Kapasite artır biraz soru o değil her Erkeğe abaza muamelesi yapan kızlar kendileri kaşar muamelesi görünce neden zoruna gidiyor tanımadan yargılamak

• E çok affedersinde ne diyecektim ay evet onlar tam bir o*** dememi mi bekliyorsun? Hakaret etmek veya haklısın demek için mi cevap yazacağız buraya. Olayı özetledim canım bu şekilde davrananlar haklı davranmayanlar haksız senin kapasiten yetmediği için anlayamamışsın

• nedenmi çünkü kaşardır onLar :D

0|4
    1|0
  • Cunku erkekler abaza ama cogu kiz kasar degilll

0|0
    0|0
  • Cok güzel tespit :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Kaşar muamelesi görenler konuya bekleniyor

0|3
    0|0
  • böyle hitaplar pek hoş değil

2|2
    0|0
    • Arkadasıma kayılıyorum. Sonucta erkekler ibirseyler yasamak istediginde bunun bir adı yok. Erkek istedigini yapar ne isterse onu yaşar düşüncesi cok yanlış. Daha doğrusu yanlış değil ama bunu kadınlar istediğinde de yanlış değil. Kadınlar için kaşar kelimesi hiç hoş olmayan bir söylem. Ancak erkekler için söylenen abaza kelimesi de doğru değil. Çünkü her erkek aynı sosyallikte olmayabilir, aynı çekiciliğe sahip olmayabilir, aynı hayat standartlarında da yaşamıyor olabilir. Herkesin arzuları vardır ve bu şekilde insanları yargılamak hiç hoş değil.

• kızların çoğu erkeğe abaza muamelesi yapmasını destekliyorum...

2|0
    0|0
  • Ayrıca Medeni Cesatleri yoktur ...

0|1
    0|0
  • bir artıda benden

0|1
    0|0
  • Benim sınıfta bir kaşar var onu görünce burası çok fena kaşar koktu derim:)

0|0
    0|0
    • abi nicki görünce balotelli capsleri aklıma geldi ne güldüm gece gece hmmmna

• yürü be bunlar eksilemeden ben 5 yıldızı çaktım sana kanka

0|2
    0|0
  • Gerçekler acı gelir insana yüzüne çarpana kadar kendini kandırdıkları için

0|1
    0|0
Yükleniyor...