Erkekler Soruyor ???

Bayanların geneli ,erkeklerin çoğuna abaza muamelesi yapıp kendisi kaşar muamelesi görünce neden kızar?

1|12
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel soruymuş. Artıladım.. :))

1|16
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çünkü bir kadın kaşar olsa erkeğin kaybediceği hiçbir şey yok, en fazla gönül eğlendirir. Ama bir erkek eğer öyleyse bir kadının kaybediceği çok şey var, en başta onunla anılarak lekeleniceği ismi gibi.

1|1
    0|1
    • 3ay

Bu yüzden önyargılı davranmamız normal diyorsun yani? ilginç

• Al işte al bir kaya nereye dayarsan Daya :D

0|5
    0|0
  • Bilmem belki de abazalık yaptığı için abaza muamelesi yapıyordur kimse alakasız benzetme yapmaz heralde kızlarda kaşar muamelesi görecek bir şey yapıyorlarsa yanlış anlaşılmalar hariç hak ediyorlardır yani ama kaşar değilse ve laf atarsan kızar tabi ki sende abaza değilsen sen de kızarsın doğal olarak

1|1
    0|1
    • Kapasite artır biraz soru o değil her Erkeğe abaza muamelesi yapan kızlar kendileri kaşar muamelesi görünce neden zoruna gidiyor tanımadan yargılamak

• E çok affedersinde ne diyecektim ay evet onlar tam bir o*** dememi mi bekliyorsun? Hakaret etmek veya haklısın demek için mi cevap yazacağız buraya. Olayı özetledim canım bu şekilde davrananlar haklı davranmayanlar haksız senin kapasiten yetmediği için anlayamamışsın

• Çünkü genel olarak erkekler kızları, kadınları dikizler hatta arkalarından laf ederler ve yine hatta bunu biz kadınların yanında yaparlAr daha çok nedeni var kabul ediyorum şu an kadınların bir kısmı erkekleri geçmiş bile ama bu hız onlara ilerde kötü sonuçları hediye bırakıyor hemde bir ömür

1|1
    0|1
    • 3ay

Watsapp ta bir kız grubuna denk gelmiştim. erkekler yüzüne söylüyormuş kızlar arkalarından söylüyormuş dedim.

• nedenmi çünkü kaşardır onLar :D

0|4
    0|0
  • Adamsın ayakta alkışlıyorum😁

0|1
    0|0
  • bencede süper bir tespit ama genellemek yanlış

0|1
    0|0
  • Kaşar olduklarını kabul etmezler çünkü

0|0
    0|0
    • Soru kapalı olduğu için burdan yazıyorum
      Çünkü kaşar kızların yanında sadece abaza erkekler dolaşır.

• Kadına kaşar muamelesi yapan erkeklerde abaza kalmaya mahkumdur.

1|0
    0|0
  • Kaar ne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kaşar muamelesi görenler konuya bekleniyor

0|3
    0|0
  • Kızlar abazalık konusunda erkeklerden bin beter ama tam tersi bir algı hissettirme peşindeler..

İnan bana erkekler fiziksel olarak daha güçsüz olsaydı şu anki tecavüzlerin kat kat misli kızlar tarafından yapılırdı..

0|2
    0|0
  • Evlilik oncesi cinsel musasebet oldu kiz arkadasimla benim bir sorum olacak benim kiz arladasim yaklasik 4 ay gibi bir suredir beraberiz ve enson cinsel munasebetimiz oldu karsilikli ve beni sevdigini vazlasiyla cok asik oldugunu soyledi ama senden uzaklasmak istedim beceremedim dedi ve bunu yaptiktan sonra dinen zina oldugnu soyledi sucluk duygusu yasiyorum dedi ve hergun sadece nasilsin diyor sorusuna cvp verdigimde kendini gericekip yazmiyor peki boyle sucluluk duygusu olan bir bayana nasil yaklasilmasi napa bilirim onerilerinizi bekliyorum gerekiyor cvp yazarsaniz cok memnun olurum saygilar

0|0
    0|0
  • Süper soru 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍

0|1
    0|0
  • böyle hitaplar pek hoş değil

2|1
    0|0
  • kızların çoğu erkeğe abaza muamelesi yapmasını destekliyorum...

2|0
    0|0
  • helal sana be

0|1
    0|0
  • Ayrıca Medeni Cesatleri yoktur ...

0|1
    0|0
  • selam bayan esin seks yaparken size sira sende sende beni starpon yapmasinu söylese yaparmisiniz ya da tepkinin ne olurdy?

0|0
    0|0
  • kızlarda öyle bir düşünce hakim. her gördüğü erkeğin kendisini seks malzemesi olarak düşündüğünü zannederler. bu düşüncenin oluşmasında erkeklerde de hata var kızlarda da...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar konuyu fazla uzatmak istemiyorum.
    Sevgilimle aramızdaki konuşmayı abisi gördü ve çocuk artistlik yapıyor ama ben ona diyorum onu seviyorum kötü niyetim yok , ama o halen artistlik yapıyor ben buna ne yapayım kıyamıyorumda

0|0
    0|0
  • admmiin bitmiş bir ilişki zaten zorlamanın lüzumu yok, bu arada bende 3 yıldır yalnızım istersen merhem olabilirim yaralarına :)))

0|0
    0|0
  • Hangi kadın kendini kaşar olarak gören erkeğe pas verir ki? Kızlar haklıdır.

1|0
    0|0
  • Adam Fena Çaktı :D

0|0
    0|0
  • bir artıda benden

0|1
    0|0
  • Aynen ya o nedir

0|0
    0|0
  • Kizlara sorum var?

0|0
    0|0
  • Kızlar Ne Tip Erkeklerden Hoşlanır Gözleri Saçları Kasları Vb?

0|0
    0|0
  • Erkeklik zarımız olmadığı için

0|0
    0|0
  • Cinsel meta olmuşsun. Kullanılıyorsun

0|0
    0|0
  • Doğru söyledin abi :D aynen

0|0
    0|0
  • Benim sınıfta bir kaşar var onu görünce burası çok fena kaşar koktu derim:)

0|0
    0|0
    • abi nicki görünce balotelli capsleri aklıma geldi ne güldüm gece gece hmmmna

• yürü be bunlar eksilemeden ben 5 yıldızı çaktım sana kanka

0|2
    0|0
  • Gerçekler acı gelir insana yüzüne çarpana kadar kendini kandırdıkları için

0|1
    0|0
Yükleniyor...