Cilt buharla nasıl yumuşar

merhaba arkadaşlar bir krem kullanıyorum cilt buharla yumusatıldıktan sonra sürülmesi gerekiyormus bu buharla cilt nasıl yumuşar varmıdır bunun bir tekniği aklıma bir tek fön makinesi geliyo fikri olan paylaşsın lütfen

Güncellemeler:
kremi koluma sürmem gerekiyo :)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ütünün buhar düğmesine bas:D şaka şaka yüzün su toplar Allah muhafaza:) bunun için ayrı aygıt var adını da bilmiyorum ama evde uygulamalısı da var leğene sıcak su doldurup başını yaklaştırıp üzerine havlu al leğenle beraber aradan hava çıkmayacak şekilde beklemen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • tencerede su kaynat ondan sonra suratını deydirmeden üzerine tut. Buharın daha iyi gelmesi için havluyla çevreleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Watsonsda var buhar makinesi saçmalama fön makinesiyle felan deneme sakın yakarsın suratını. Ya da Banyodan sonra sür banyo yapınca da buhar olur zaten aynadan anlarsın

0|0
    0|0
    • Kolunsa buhar makinesi işe yaramaz :D ozaman banyodan çıkınca sür en kolayı

• aşağıda bolca tarif var zaten. o tarifleri kolun için kullan

0|0
    0|0
  • kaynar suyun buharına tutuyorsun belli bir uzaklıktan. yoksa cildin yanar. ben ketılmıdır ne zımbırtıysa o su kaynatınca uzaktan suratımı tutuyorum iyi oluyo

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hayır en ideali cilde yararlı ve dogal ilaç gerek 1 tencereye lavanta atacaksın ortam kaynarken suratını az yakın tutcaksın buhara 15 20 dk dur ilaç gibi gelcek.

0|0
    0|0
  • sıcak suyu derin bir kaba boşalt

kafanı sok içine

basında havlu olsun boş bir yer kalmasın

dayanabildiğin kadar dur çıkar kafanı sonra geri sok 10 dakika yap

0|0
    0|0
  • Tencereye su koy kaynat sonra kafanı buhara tut ve başına bez ört dostum.

0|0
    0|0
  • su kaynat bir kaba koy yüzünü ona tut

0|1
    0|0
Yükleniyor...