Psikolojik anlamda çöktüm .

Ayaklarım içe basıyor ne yaptıysam düzelmedi doktor doktor gezdim tabanlık kullandım yok ne yapıcam ben sırf bu yüzden psikolojik anlamda çöküntüdeyim evden dışarı çıkamıyorum yürümemi etkiliyor yani salak gibi yürüyorum . Ne yapıyım ? Kesin bir çözüm varmıdır ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşimde de aynı sorun vardı doktorlar bize güneşe çıksın dedi yani sana tavsiyem dışarı çık ve ya havuza git ya da yaşadığın yerde deniz varsa oraya git güneş görsün ayakların yaşadığın durumu anlayabiliyorum herkes saçma sapan sorar birde boğasın geliyor o arada soran kişiyi

0|0
    0|0
    • Yaşadığım yerde deniz filan yok küçük şehir zaten . Yozgat

• Ben evden çıkamıyorum bide rahatsız oluyorum insanların içine giremiyorum asosyal oldum açıkcası yenemiyorumda üstüne gittikçe batıyorum öyle söyleyim . Başaramıyorum bazı şeyleri olmuyor olmuyor olmuyor .

• Yenmen gerek bende asosyalim azda olsa ama sonuçta bir fiziksel sorunun var ve D vitamini eksik çıkman lazım kardeşim hazırda yaz zamanı bol güneş

Kızlar Ne Diyor 2

• çoğu kişi içe basar bende dahil. sol ayağım sadece. düz taban giymenin zararları işte..

0|0
    0|0
    • Benimde sol ileride derecede sağda pek bişey yok

• Doğuştanmı?

0|0
    0|0
    • Edinsel sorundan .

• Doğuştan olanlaradoğumdan hemen sonra alçı ve sonrasında topuktan destekleme ameliyatı ve ardından da özel bir ayakkabı veriliyor ordan biliyorum yeğenimde meydana gelmişti ve şuan sağlıklı...siz o zaman bir ortopediye görünseniz...fizik tedavi verir muhakkak..yanlış ayakkabılardanmı acaba bilemiyorum şimdi...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...