Sizce uzar mıyım daha?

1.50 boyundayım düzenli olarak basketbol oynuyorum ve her gün süt içiyorum 18 yaşındayım sizce uzar mıyım daha?

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene daha uzarsın ama artık az uzarsın. bu zamana kadar nerdeydin süt içmek için :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• uzarsın sabırlı ol

0|0
    0|0
  • uzarsın güzelim sık sık barfiks demirinide asılll proteinli gıdalar yee

0|0
    0|0
  • Daha büyüycen sıkma canını

0|0
    0|0
  • Yanlış bilinenin aksine boy uzaması olur. Genetiğe bağlı olarak bu uzama miktarı değişebilir. Bir endokrinolojiye de danışın derim.

0|0
    0|0
  • biraz daha erken yaşlarda başlasaydın keşke ama uzarsın yinede birkaç santim.

0|0
    0|0
  • çok çok basketbol oyna ve mümkünse hazır süt değilde bakkallarda bazen olur sağma süt iç. İnşallah uzarsın

0|1
    0|0
  • yanlış yazdın heralde benim bacağım 101 cm uzunluğunda

0|0
    2|0
  • erkek olsan belki ama bayanlarda çok çok zor belkide imkansız.

0|0
    0|0
  • Benimde öyle bir problemim olunca netten bakmıştın bir doktorun dediğine göre kızlar adet döneminden sonra 5 en fazlada 10 cm uzarmıs gerçi dert etme ufak kızlar daha tatlı oluyor en azından ben öylelerinden hoşlanıyorum

0|0
    0|0
  • 25 yaşına kadar boyun uzadığını söyleyen antrnörler var.

olmadı iki kişi seni ayaklarından ve ellerinden çekiyor boyunu uzatıyor ((: garanti çözüm yardımcı olabilirimmm(:

0|0
    0|0
  • 1.55 falan olursun sanırım üzgünüm ama daha fazlasını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • cok cok zor

0|0
    0|0
  • Canısi yanlıs anlama ama adet donemi kac yasinda basladi. ?

0|0
    0|0
  • 1,7 0 olursun basketıı bırakma ama

0|0
    0|0
  • uzarsın az daha 1.50 nasıl bir orandır öyle çok sevimli .dd

0|0
    0|0
  • uzarsın uzar umit kesme

0|0
    0|0
  • Uzarsin 22 yasina kadar yolu var

0|0
    0|0
  • genelde 15-16 dan sonra uzama olmuyor. ama ergenliğe geç girdiysen olabilir.

0|0
    0|0
  • olmaz artık..ama takma kısa boylu kızlardan hoşlananda var..bnem arkadaş deli olurdu..:DDD

0|0
    0|0
  • Bu yaştan sonra zor

0|0
    0|0
  • evet uzarısn merak etme düzenli spor uz<atır

0|0
    0|0
  • devam et. birden atma ihtimalin var. ama biraz geç kalmışsın sankim :D

0|0
    0|0
  • zorrrrrrrrrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hmmm cevabım biraz üzücü olabilir.Lakin 1.54 e kadar yolu var, en fazla...Fazla süt içmenize gerek yok...Bakın internette japonlar bir ayakkabı içi yapmışlar yürüdükçe boyunuz uzuyormuş. Yani bir girip bir bakın bakalım. Adını hatırlayamıyorum şimdi.Yürüyerek boyunuz uzasın, diye başlık atarsanız görebilirsiniz. Ayrıca genetik önemli, anne babanız kısa ise sizde 1.70 olmayı düşlemeyin. Fakat dediğim gibi bir bakın o siteye bakalım. Ayakkabınızın içine yerleştiriyorsunuz...devamı orada yazıyor..

Yani biz kendimizi yaratmıyoruz.Yaradana bir söz söylemek gibi bir hakkımızda yok...

0|0
    0|0
    • Babam 1.70 küsür annem 1.57 :s

• Pardon, buradan beylere birşey yazmak istiyorum.Malum herkese aynı cevabı yazamayacağım için. Genç kızlar kadınlık dönemine ayak bastıkları günden sonra en fazla 2 veya 3 yıl daha uzarlar. Yani erkeklerdeki gibi 22' ye kadar uzarsın, diye bir şey söz konusu değildir.Bir genç kızın, 19 bilemedin 20 yaşında uzaması durmuş olur. Yani aşağıda bir arkadaş vardı.En fazla 1.55 olursun diye bende o civarlarda,dediğimi yazmıştım.1.54 en fazla 1.55 :( üzgünüm.

0|0
    0|0
  • doktora git kemiklerine baktır uzamazsın belki boşuna uğraşırsın

0|0
    0|0
  • omurgandki büyüme çekirdekleri açılmadıysa tamamen..evet

yüzme,basketbol;işe yarayabilir

ama ne olursa olsun,kendine değer ver

kızlar şişman olmadıkça zariftir zaten,hoşsun eminim

formuna dikkat et:)kafi.

0|0
    0|0
    • şişman değilim aksine zayıfım normalim ama işte tek sorunum boy. yani bunu çok dert ediyorum kendime

• kendime kızıyorum keşke daha önceden basket oynasaydım düzenli süt içseydim ama işte bunlar zamanı geri getirmiyo.

• önemi yok

kendinle barışık olmak büyük bir erdemdir.

• ben 1.57yim 18 yaşımdayım, uzayacağımı sanmıyorum

0|0
    0|0
  • süt bu yaştan sonra işe yaramaz ben 9-10 yaşına kadar diye biliyorum bence baskete devam

0|0
    0|0
    • evet yaramaz ama yinede içiyorum belki kemik gelişimine yardımcı olur diye

• biraz daha uzayabilirsin sanırım

0|0
    0|0
  • en fazla 5 cm oda cok zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...