Kapat

Sevgilinizin evindesinis.

Sevgiliniz , 3. kocası ile ayrılmış, sonra ayrıldığı 3. kocasının önerisi ile onunla tekrar bir arada yaşamaya başlamış. Ama bir süre sonra, 3. kocası bir dava nedeni ile ceza evine girmiş. Ve sonra sizinle tanışmış ve birbirinize aşık olmuşsunuz ve bir arada yaşamaya başlıyorsunuz. Bu şekilde 9 ay yaşıyoırsunuz. Sonra 3. koca ceza evinden çıkıyorEski eşinin evine yerleşiyor. Kadın açmazda ne yapacağını bilmiyor. Ama 3. Kocası ile de ilişkiye girmiyor asla. Adam eski çalıştığı kumarhanede işe başlıyor Muhasebe Müdürü olarak. Aradan zaman geçiyor, kadın sevgilisini eve çağırıyor. Onunla sevişiyorlar. Aradan yarım saat geçiyor ve kapı zili çalıyor. Zırrrr. 19 Katlı apartmanın 9. Katı. Adam içeri giriyor. Ne yaparsınız bu durumda?

Güncellemeler:
Bu yaşanmış ve gerçektir inanın.:)

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla eşin değil bir şey değil.yani 3. kocasından ayrılmış tekrar barışmış birisi o kişiyi unutamaz.bence sen o kişinin senle daha çıkarken sığınacak liman aradığını bilmeliydin artık yapacak bir şey yok.sevdiği kişi sen değilsin daha iyi birisini bul kendine çünkü bundan sonra o kişi için yapacağın(iyi veya Kötü)şey saflık olur.çünkü bir şey yapayım dersen zaten o kişinin değeri ne ki onun için bir şeyler yapacaksın.

kısacası ben olsam evimden onun evimde ne eşyası varsa çöpe atardım ve geç olmadan(evlenmek gibi)ondan kurtulduğum için şükrederdim.

0|1
    0|0
    • Yorumunuz ilginç. Yıllaaar önce yaşanmış bir olayı yazdım ben. ŞUu an hepimizinin durumu farklı. Ama yazdıklarım yaşanmıştır bir e 1.:)

• Öyle bir risk yok.:)

• bunları yaşadığında evlimiydin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• müstehak o kadına da metresi olan erkeğede boşanıp nikahsız yaşayana da

1|1
    0|0
  • Ben baştaa 3. kocalı kadınla zaten sevgılı olmazdım bu ne böyle yılan hikayesıne dönmüş

0|1
    0|0
    • Yoo çok net. Soruma yanıt verin bakalım.:)

• aynenn verilmiş sadakan varmış :) geçmiş olsunn

• Aynen teşekkür ederim.:)

• bu ne panpa ya soranda 4.koca adayı :))

0|1
    0|0
  • valla yapack bişey yok adam yine hapishaneye girecek sonuc belli kaçmak boşa

0|1
    0|0
    • .d ii kurtulmussun

• Ayrılsaymış o adamdan

0|1
    0|0
  • gollum?

0|0
    0|0
  • Arap saci gibi :-D

Bu nasil bir soru. anladiysam arap olayim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...