Annemin beni aşagılaması

annem beni sürekli başkalarının yanında aşagılıyor saf falan işe gelmez yazık günah diyor

neden bunu yapıyor hala anlamıyorum ben sürekli her işini yapıyorum hatta beni eziyor hani kaynnanam olsa bundan kötü olurmudu bilmiyorum

yabancı birinin yanında bütün işi ben yapıyorum falan diyor üzülüyorum ne yapıyor hadi üzülmeyi geçtim

ben saf olacak ne yaptm bilmiyorum günah yazık saf diyor bu halimi nasıl düzeltirim bana bir iş yapdese yapmasam olmuyor o yalnız başına bütün işi yapınca hastalanıyor

ben böyle beni aşagılamasını istemiyorum bu nasıl düzelir annemde olsa beni ezmesini istemiyorum başka birinin yanında bu hakareti yaparken kendinin bu yalanını başşkası görse ne olur

nasıl bu düzelir

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• seni kıskanıyorr... ama bu kötü bir kıskançlık değill güzel kızsın ki seni övmeye korkuyordur.. çünkü sana nazar değilmesinden korkuyor olabilir şayet batıl inançları varsa.. özellikle anadolu kadınları bunu hep yapar.. annenle oturup baş başa tatlı bir şekilde espirili mahiyette durumu anlat ve ona büyük bir kız olduğunu aklı başında olduğunu saf olmadığını anlat neden bunu yaptığını sor ama asla nefsinle hareket etme annen sana bağırsada çağırsa da alttan al yanaklarından öp seni seviyorum de sevdiğini hisset ... belki ona karşı samimi olmadığın için sana kin de besliyor olabilir. aile danışma merkezine gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • kaç defa ben alttan aldıkça daha beter saf bir şeyden anlamayan konumundaym her yaptıgından anlıyorum öyle nazar falanda degil evde gerçekten beni yoruyor benden başka 2 kız kardeşim daha var görsen yediği tabagı mutfaga götüremez pasaklı onlara laf yok ama ben bir bardak kırsam onu gidip komşulara anlatır onun için marifet benim hatamı anlatmak benim için de eziklik bardak benden kıymetli dir bu kıskançlık degil ama elimde imkan olsa bu evden çıksam 1-2 ay biraz kıymetim anlaşılsa ama yok işte

• istemiyor ya ne kocası evlenmek istesem çevremde var ben istemiyorum

• belki o zaman kurtulursun

Erkekler Ne Diyor 8

• Annene düşündüğü kadar ezik biri olmadığını göstermen gerekir. Ama bunu annenle polemiğe girerek, tartışarak ya da oturup böyle kendine acıyarak yapamazsın. Kendini geliştirmen ve değiştirmen gerekir her anlamda. Zaten o zaman bazı şeylerin kendiliğinden değiştiğini göreceksin. Yok yapamam uğraşamam ya da ben anlamam bu işlerden diyorsan, o zaman yapabileceğin en doğru şey, biran önce birini bulup evlenmek olacaktır.

0|1
    0|0
    • dogru insan yok benim çevremde evlencek adam olsa bir dakka anneme tahammülü kalmadı onu n da kalmadı o bana koca arıyor ben bolmaz falan dedim işte yoksa evlenecek adam olsa annemin nazını çwkmwk iatemiyorum ama ben olsam evin işi ni kim yapacak o evlen dediği adamda askerliğini yapmamış 600 tl ye çalışan biadam ben kabul etmedim ondan başkada talip yok

• adana dayım

dogru insan yok yoksa yaşadıgım cehennem gibi stres şimdi bile başım agrıyor ev tahammül edilemez benim için sebeb de annem

• bende mersinde yasıyorum. aslında nasıl bulamıyorsun ki adanada. bana ozelden mesaj atsana konusalım. yani mahsuru yoksa senin icin.

• konuyu abartmadan sakınce dıle getırmelısın. asama asama gerekırse. ama konusmassanız bu boyle devam eder ve sende ebeveyn magduru olursun.

0|0
    0|0
    • kaç defa söyledim anlamıyor mu anlamak istemiyor mu ben bilmiyorum daha akrabalarımdan ya da komudan böyle annesi olan görmedim çogunlugu kendi kızını övüyorum bide kendi annem beni yerden yere vuruyor keşke kendi annemi seçebilseydim

• yok ne alaka ben hasta degilim ki

• daha once evlılık veya nısanlılık donemlerın oldumu.

• kız bomba

annen iyiliği ni istiyor ışte

şimdi anlamazsin.

buyunce.

0|0
    0|0
  • 5 vakit namazda kılıyordur.

0|0
    0|0
  • anne,baba konusmayı bilmiyor çoğu

0|0
    0|0
  • anneler evlatları hakkında kötü düşünmez merak etme gelip geçicidir.

0|0
    0|0
    • uzun zamandan beri böyle

beni sevmiyor degil diyor ben çocuklarımın içinde bir tek onu seviyorum ama bir tek beni ezer hakaret falan o da yabancının yanında utanıyorum

• annen muhtemelen 50 yaş üzeri filandır ve menopoz döneminde olabilir ayrıca hormon sorunu da olabilir o yüzden böyle tepkiler küçük düşürmeler vs. yapar

0|0
    0|0
  • kendini biraz eğ yeter li gelir azimliysen ;)

0|0
    0|0
    • nasıl anlamdım

• elimden gelenin en iyisini yapıyorum

• ok o zaman

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • wallah allah sabır wersin

0|0
    0|0
    • bence annenle konus gerkirse ailecek konusun

• beni anlamıyor kaç defa dedim başkası senin hakkında böyle hakaretse sen ne dersin dedim senin gururun var benim yok mu dedim hala aynı ama bu sefer benim yanımda degil arkamdan bu kadar dedikodu yabancıya yapıyor ben üzülüyor sadece anneme karşı gelmek te olmaz ama her hareketine boyun egiyorum artık allah canımı alsın da kurtulim diyorum

Yükleniyor...