Biraz düşünün bakalım ;-)

Bu zamana kadar sevgilinizden veya sevgililerinizden aldığınız doğum günü hediyeleri nelerdi ? :-)

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• bi demet cicek yaninda saat ve kolye.. isikli kristal icnde benim fotom olan.. gumus kalpli kolye .. bska yok dgum gunmde :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Künye, çiçek, parfüm, kitap, şal, ceket, saat, gözlük, ayakkabı. ve en önemlisi de kendisinin yaptığı pasta (:

1|0
    0|0
  • en son sevgilimden bordo kadife bir çanta almıştım çantanın içindende kalp şeklinde çikolata kutusu çıkmıştı ve çikolatalar süperdi getirttirdiği pastada kalp şeklindeydi çok güzeldi beyler sizde böyle romantik şeyler yapın :))

0|0
    0|0
  • Künye, yüzük :)

0|0
    0|0
  • İlk defa bir sevgilimden doğum günü hediyesi aldım oda son doğum günümdeydi :D gömlek almış canımcım :D

0|0
    0|0
  • Hiç almadi ki hatirlayak :)))***

0|0
    0|0
  • dogum gunumu aklına getırıp bı mesaj attımıkı :D hedıye bekleyım hepsı odundu :D

0|0
    0|0
  • Gül,Yüzük,Elmas Küpe,Saat,Ayakkabı

0|0
    0|0
  • Elmas kolye - elmas küpe - elmas yüzük . Çok sayıda gül - orkide . Çok var .

0|0
    0|0
  • saat-ayakkabı-elmas küpe-5taş-balon-çikolata-çiçek-yakutlu bir iğnelik ha broş oluyor

0|0
    0|0
  • hatrlamadı bile bırak hediyeyi :DD

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar kimseden bir hediye almışlığım yok cok şükür:)

0|0
    0|0
  • benım en guzel hedıyem sevgılım dogum gununde kalbını verdı cıkmak teklıf etmıştı o bu dunyada en güzel hedıyey dı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Levent çok fena laf sokucaktım sonra Fenerbahçeli olduğunu görünce gözlerim yaşardı , takım arkadaşlarıma bin cevap yetmez bile . Hatırlıyorum ulen hediyeyi en son kulaklık almıştı benimki

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...