Hayatınızdaki en önemli kişi akıl hastası olsa napardınız?

arkadaşlar düşünün ki hayatınızda sizin için önemli olan tek kişi var kendinizi bildiniz bileli hep onunlasınız her zaman ama yaşı ilerledikce anne ya da baba olabilir, unutkanlaşsa ya da diğer çevreden sorunlarla akıl sağlığı kötüye gitse ne yaparsınız merak ediyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu akşam neden Bu kadar duygusal sorular sorulmuş sağlıkla ilgili

0|0
    0|0
    • duygusal ama gerçekler

• Bahsettigin tarzdaki hastalık sahibi ve yakınlarıyla birebir muhatab oluyorum o yüzden biliyorum onu mutlu edip sağlığına kavuşturmak icin akıl sağlığımı ortaya koyarım heleki anne baba kardeş Abi abla gibi bireylerse

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne sevgim azalır ne de ilgim. Hatta ilgim artar bile.

0|0
    0|0
  • ben olsan onada akıl , ayak , el olurdum... hele anne baba...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu devirde akıllı olmak kar değil zaten, deliler yaşıyor yaşadığını :) Ana-kız delinin önde gideniyiz biz :)

0|0
    0|0
    • herkesde azda olsa delilik olur yani ama anlattığım şeyi anlatmamışım gibi sorabiliyo çok unutkan çok üzülüyorum:(

• Anladım, kaderimiz aynı gibi :/ benim annem bipolar hastası, emekli hemşire. Oda çok acılar yaşadı, ben ona hep destek oldum her türlü deliliğinde onunla birlikte delirdim. Yanında ol her zaman, ve çok yakında doktora göster

• teşekkürler:)

• anne ya da babaysa kılına zarar gelmesin diye uğraşırım her seyine kosarım elimden geleni yaparım hatta gerekirse evlenmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...