Sizce kadın vücudu mu yoksa erkek vücudu mu daha estetik?

Soru hangisinin daha çekici olduğu değil, daha estetik olduğu. Eğer çekici diye sorsaydık, herkes kendi cinsel yönelimine göre cevap verirdi. Bende eşcinsel bir erkek olarak erkek vücudu derdim.

Ama estetik diye sorarsak, biraz daha objektif olabiliriz. Hiç spor yapmamış bir erkek vücuduyla bir kadın vücudunu ele alırsak bence kadın vücudu daha estetiktir. Ama biraz vücut geliştirme yapmış, tüm kasları orantılı bir şekilde gelişmiş bir erkek vücuduyla (örneğin aşağıdaki link) bir kadın vücudunu ele alırsak bence erkek vücudu daha estetiktir.

link

Ve objektif olduğumu düşünüyorum. Çünkü kadınların göğüslerinin orantısız bir şekilde vücuttan çıkması, genellikle ince belden sonra normalden büyük bir kalçanın olması onu estetik olarak yukardaki linkteki gibi bir erkek vücudunun gerisine düşürüyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Karar veremem bu konuda çok iyi vücutlu ve hatlara sahip bir bayan veya heykeltraş tarafından yontulmuş gibi vücuda sahip bir erkek ikisi de estetik.Kıyaslanamaz

Yada bakımsız pörsümüş orantısız hatlara sahip bir bayan ve göbekli bakımsız bir erkek karşılaştırması bence bu ikisi de karşılaştırılamaz

Kısacası bakan kişinin bakış açısına göre değişir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek vücuduyla kadın vücudunu nasıl kıyaslayabildin :D tüyleri olan bir odundur erkek vücudu

1|0
    0|0
    • Linkteki erkek vücuduna bakmadın sanırım.

• kadın vücudu..:)

0|0
    0|0
  • Tabiki kadın incecik bel stun gibi bacaklar daha saymıyorum bile:)

0|0
    0|0
    • Kol, göğüs, bacak, sırt kasları , adonis, kirli sakal. Daha saymıyorum bile : )

Erkekler Ne Diyor 4

• bence insan estetik olmak adına yaratılmamıştır, biz daha çok estetizmi doğadan alırız. ama yapı bakımından hatlara bakarsanız erkekler daha estetiktir. en azından olabilirler.

0|0
    1|0
  • kadın vücudu

0|0
    0|0
  • kadın vücüdu ezer geçeeeeeeeeeeer.

0|0
    0|0
  • kadın vücudu daha estetik

0|0
    0|0
Yükleniyor...