Garip Alışkanlıklarınız var mı?

Burada size hakaret amaçlı felen birşey demiyorum mesela herkesde olmadığına inandığınız garib alışkanlıklarınız ve huylarınız var mı?Varsa neler?İster gizliden yazın ister görünen.

Ben de 1 tane var.Bunu paylaşacağım ama çok acayip gelcek eminim.

Çamaşır makinesinin sıkma evresimi derler şu dönme aşaması vardır.Sabit bir ses çıkar.İşte o ses anlamsız bir şekilde bana huzur veriyor,hafif karıncalanma hissediyorum sırtımda ama çok ta güzel uyku çekilebilecek ses.Yani o ses gün boyu olsa gün boyu uyurum o derece.Ne gariptir.Bilimsel bir açıklamasıda varmış.Anne karnındayken duyduğumuz sese benzediği için huzur veriyormuş.İlginç. :)

Güncellemeler:
Baya çok mesaj gelmiş.Teşekkürler.Bu konu bitmiştir. :)

0|0
25|32

En İyi Kız Görüşü

• yolda yürürken yerdeki çizgilere basmamaya çalışırım :)

0|1
    0|0
    • işte bu benm favorım aynısı bende var ya nasıl bir takıntıdır bılmem kafamı yere ındirmem onun ıcın ya

• bir tek o deıl araba surerken bıle oleyım mesela park ederken duz olacak sımetrı hastalıgı da var ya da seritte illa duz olcak :D

Kızlar Ne Diyor 24

• bişi yerken ketçapla mayonezi asla karıştırmam.

0|1
    0|0
  • evet var . sayılara karşı hemde :D çift sayı takıntım vardır. mesela müziğin sesini açıyorken 21 23 olamaz.. ya 20 ya 22 ya 24 olmalı. tek sayı olamaz :D

0|1
    0|0
  • yıkandıktan sonra yatıcaksam eger carsaflarımı değiştiririm oyle bir takıntım war.. cok sık yıkanan biri oldugum ıcın artık bu alıskanlıgımı 3 gunde 1 e uzattım bazen yıne de degistiriorum ama daha kısa aralıklarla :) ufak kuzenim hep benimle uyur bize geldıgınde o günler uyku saatınden once onuda yıkanmadan yatağa almam..

saclarımı fon makınasıyla hıc kurutmam..

çorbayı bile yoğurt ile karıstırarak yerim :D

0|1
    0|0
  • pencereden gözüme güneş çarptığı zaman çok mutlu bir şekilde uyuyorum ;)

0|1
    0|0
  • Ayakkabıma biri basarsa cidden çıldırırım yanlışlıkla bile olmuş olsa ters ters bakarım ve hemen silerim.Ayakkabılarım konusunda hassasım

0|1
    0|0
  • Bazen kendi kendime konuşuyorum yataken kendi kendini sallayarak yani saga sola sallanarak uyuyorum uykumda konuşuyormuşum. Konuşmayı çok severim uyanıkken kinuştuğum yetmiyormuş gibi birde uykumda konuşuyormuşum :D :D hee birde benim köpeğim liza çok fena horluyor :D

0|1
    0|0
  • ben bir ara kalem ucu falan yiyodum kıtkıt diye ses çıkıyordu ki çok hoşuma gidiyordu :D ama kurtuldum bu alışkanlığımdan :D

0|1
    0|0
  • Evde tekken diyelim uzun koridordan yurucem arkama mutlaka bakarim nedense boyle bir şey var :) önümde duran insanlara da gicik olurum yürü iste ne duruyorsun dimi ama :)

0|1
    0|0
  • sıcaktan bunaldığım zaman elimde pipet varsa üstünü kıvırıp yüzüme bakacak şekilde ayarlayıp üflüyorum:D

0|0
    0|0
  • bencede ilginç güzel bir bilgi ama:)

0|1
    0|0
  • Kendi kendime konuşuyorum bazen...

0|1
    0|0
  • evet var:))

hastanede olmak hep tarifsiz bir huzur vermiştir mesela,bazen canım çok sıkkın olduğunda bir hastanenin önünde oturuyorum geçiyor

gece uyuyamazsam birinden masal dinlerim:/

veya dua ederim beraber..

0|1
    0|0
  • yook ki valla bende ya da var ben bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Yataga yattigim zaman uyumadan once hapsururum cok sık olmasa da genellikle boyle ::D

1|0
    0|0
  • hangi birini diyeyim ki. toptan garip hissediyorum. biri mücver yapıyo nasıl canım istedi ahh.

0|0
    0|0
  • Sayı takıntım var -gece kalpli yastığım olmadan uyuyamam - müziksiz uyuyamam - kola içmeden uyuyamam

0|0
    0|0
    • müzikle uyuyan insanlar yalnızlık çeken yalnız hisseden insanlarmış , bende müziksiz uyuyamıyorum bir gün bir yerde karşıma çıkmıştı bu bilgi..

• Evet yanlızlığı müziklerle dolduruyorum

• yatmadan önce yanımdaki komidinin üstüne dolu ya da bos farketmez bardak koymazsam uyuyamam bide köpek sesi duyduysam asla uyuyamam

0|0
    0|0
  • bu garip değil bence .. ben burnumu karıştırıp top yapıpı uzağa fırlatıyorum ;)

0|2
    0|0
  • ayak sallamak

0|1
    0|0
  • Kendime psikolojik tedavi uygularım. Moralim bozukken bir şeyi yapamadığımda. Beyninle konuşurum be her şeyi düzene sokarım :)

0|1
    0|0
  • diyelim bir gün tembel olacağım tuttu ama baya... yataktan kalkarım zorla... yerde oturum saatlerce yerde tırnaklarımı elllerimi inceleri... kitap varsa ona doğru yönelerim... kapıya daha yakaşırım...tuvaletim gelse bile zorlanırım gitmem yapmaya üzerinden bir iki saat geçince kalkarım...tuvalate koşarım:D

0|1
    0|0
  • uyurken illa tv açık olmalı yoksa uyuyamam.

ya aklıma gelince söylerim.

1|1
    0|0
  • Herkese değer veriyorum mesela.. Çok garip değil mi?

0|1
    0|0
  • uykuya dalarken ayak sallıyorum :) Bu sırada erkek arkadasımın uyarıları ayrı bı gulduruyor benı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Bu aralar, çevremdeki tarihi mezar taşlarındaki sembollere taktım kafayı.

Bu olabilir.

Bir de, her durumda empati yaparak düşünüyorum.

Günümüzde bu da garip karşılanabilir belki. :)

0|1
    0|0
  • buda garip gelecek sanırım. Ben klozette çişimi yaparken mutlaka tam bitmesine yakın sifonu çekerim tam bittiğinde fslan asla. Nerden huy edindim bilmiyorum:)

0|1
    0|0
  • Benımkıde çok malca ama :D , Internette dizi falan ızlemeden once dogru bolumu mu ızlıyorum dıye 2-3 defa kontrol ederım tik oldu artık :D bişey daha vardıda unuttum .s

0|1
    0|0
  • buna benzer benimde bir kaç durumum vardı ya melese küçükken elektrikli süpürge çalıştımı bnde hemen kafamın üstüne bişeler alıp uyumak isterdim ninni gibi gelirdi o ses bana ama artık değil :) bide ne zamn lawobaya grcem olsam gündüzde olsa o ışığı açarım açmazsam rahat edemiyom ve grer grmez suda akıcak çok saçma şyler ama işte gearip alışknlığım bu benim

0|1
    0|0
  • şuana kadar bir gariplık yok bende valalh görmedim daha :)

0|1
    0|0
  • banada su sesi öyle geliyor ama su akarken önunde birşey olacak ona çarpacak :) o zmanadaha bir başka karıncalanma olmuyor ama :) gözünü kapayın ca böyle filmlerde huzur veriici sahbnelr olur ya :) yeşillik şelalae :) onun içindeymiş gibi :)

0|1
    0|0
  • herkesle iyi geçinen biriyim ama kalabalık ortamda her zaman asosyal biri oluyorum bu alışkanlık çok zoruma gidiyo :(

0|0
    0|0
  • ben rutubet kokusuna bayılıyorum.

0|1
    0|0
  • Ayla konuşmayı çok seviyorum. Her gün çıkar sohbet ederim. :)

0|1
    0|0
  • tabiki var

0|1
    0|0
  • hmmm gselamis aslında bende en cok su vardır bir soru ya da bir soz mu geldi aklıma yatarken sureklı onu dusunurum ya sozu tekrarlarım ya da en cok mat sorusudur gozume gelen hep derım nasıl yapamam dusunur dururum ve ılginçtır tuvalette ısım olsa da olmasa da gıderım orda kesın bır cozum bulurum benm nıe aklım orda çalışır bilmem ama galiba karadenize has bişe olsa gerk :)

0|0
    0|0
  • kışın soguk havada dışarıda çalışan kamyon sesleri

0|1
    0|0
  • mesela bılgısayarı kapattımya bidaha açar bıdaha kapatırım ıyı kapanmadı diy e:)

0|1
    0|0
  • buzdolabına sadece açık bakan ve kapatan sırf ben değilmişim hayret :)

0|1
    0|0
  • Yatmadan önce dizlerimi karnıma çeker cenin poisyonu alır ve ana rahmi huzuruna erişmeye çalışırım hep...

0|0
    0|0
  • mesleki bazı alışkanlıklarım var i leri ı olarak kullanıyorum birde sesli harfleri pek kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • kendi kendime sohbet ederim uykumda yani biri gelse sohbete katılsa konuşur dururum uykumda , diğer yandan bende yağmurlu havada çinko tavanlı olan yerlerde uyumayı çok seviyorum yağmurun değdeğinde çıkardığı ses var ya muhteşem anlatamam ya :D

0|0
    0|0
    • Kendi kendimize sohbet etmemiz doğal.Bazen vesveseye maruz kalırız.İçimizdeki şeytanı şutlamaya çalışırız ama bir nebze durdurabiliriz. :) Ama bende pek yok. :)

• bilmiyorum sizden duydum ilk defa aslında bunu ama olabilir neden olmasin

• saçlarım çok uzundu?bakması çok zor oluyordu 2012 den bu yana uzun olan saçlarımı bu güne kadar afedersiniz ama kendime saç traş makinası aldım sürekli kendim saçlarımı kısaltıyorum bu bende alışkanlık haline geldi çevremde hiç tanımadığım insanlar saç şeklimin çok yakıştığını söylüyorlar bende zaten çok rahat ediyorum uzatmayı düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • yemek masasında daldığımda çatalı çevirdiğimi söylüyorlar. bir kere yine bilinçsiz yaparken yakaladım kendimi, nööölüyor lan dedim.

0|0
    0|0
  • ilginç bende buz dolabını açarım arada mal gibi bakarm geri kapatırım:)

0|1
    0|0
    • Ona ben "karnım aç ama ne yiyeceğime karar veremedim."Yada"yemekten önce ben birşey yapacaktım da dur hatırlayayım neydi"diye düşünürken dolaba boş boş bakarım. :D

• Kaldırım taşlarına belli bir örüntü şeklinde basarım iki renk olur genelde her renge bikere basarım ya da o renklerin ayrıldıgı yerlere basmamaya çalışırım tam şizofrenlik :D

0|0
    0|0
  • Davul çaldığım için ayaklarımla yerde ritim tutma alışkanlığım var. Bu alışkanlığım yüzünden kaç sevgili ve sıra arkadaşı eskittim saymadım

0|0
    0|0
  • Gece bir bardak süt içmeden yatmam. Ama sütümü de sigarayla birlikte içerim.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe maçı boyunca gol yemediğimiz sürece oturma şeklimi değişirmem. Maç bitene kadar aynı kalırım.

0|0
    0|0
  • tv açık olmadan uyuyamam saatini ayarlarım öyle uyurum, çoğu yemeğin üstüne yorğurt dökerek yemek hoşuma gider. wc de sigara içerim hayvanları insanlardan daha çok severim

0|0
    0|0
  • benim anlattığın gibi değil fakat özellikle okul olduğu zamanlarda hiç uyuyamıyorum uyuduğum zaman bir daha kalkamıcağım aklıma geliyor

0|0
    0|0
  • var çakmak çalıyorum

1|0
    0|0
  • kürdala işim bitince hep ufak ufak ağzımla ısırıp kırıyorum

0|0
    0|0
  • Baklava ve turşuyu aynı anda yiyebiliyorum seviyorum yani hoşuma gidiyo :)

0|0
    0|0
  • canım sıkıldığında evdeki eşyalarla konuşuyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...