Kadınlar ve Erkekler Sizce Birbirini tamamlar mı ?

Vel Hasıl Kelam bu soruyu sorma nedenim Bir Üyenin Profilinde ki Şarkı link ki çokta hoşuma gitti..

Diyor ki ;

...

Ben seni de sevmedim adem

Doğruyu duymak istiyorsun madem

Alt tarafı bir elma yedik beraber

Zehir-i zıkkım oldu bize bal badem

...

Hani kimi eşlik etsin , Kimisi Kadın erkeğin Zaruri ihtiyaçlarını karşılamak için, Kimi de Kadın Kutsaldır Tarladır falan der.. Yahu Sizce Kadın Biz erkeklerin hayatında Ne ifade eder ki ?

Şahsıma Münhasır Olarak Kadın Biz Erkeklerin Yorucu, Yıpratan Hayatlarımızı Kıymetli kılan Yoldaşlarımızdır. Kadın içinde Böyledir.. var mıAlternatif Fikir ortaya koyacak olan Dostlar ? Allah Teala C.C Kadınların doğurganlığını kenara bırakırsak, Başka Hangi sebepten Kadınları Kutsal kılmıştır, Beyninin Üstüne oturmayan Kardeşlerim Fikrini sunsun .. İyi akşamlar Cümleten

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• :))ne hoş bir soru..

tarçınlı sütlaç tadında:))Immm..

kadın narindir,erkek yaratılış itibari ile daha kabadır..erkeğin bu yanını tamamlar,estetiğe duyduğu hasreti desek yanlış da olmaz hani

kadın sevilmek ister,küçük bir çocuk gibi ilgi görmek..erkek babacan tavrı ile bunu kolayca üstlenir

o koca elleri ile,küçük kediyi okşuyor gibi eşinin saçlarını okşar,göğsüne yatırır,güçlü kolları ile sarıp sarmalar

ha,gerçi bazen erkekler de öyle oluyor:))kadın da onu merhameti,şefkati ile sarar

eksik kalan duygular birbirlerinde tamamlanır..

sarıldıklarında kalplerindeki boşluk misal..sağ tarafın da dolar o zaman,sevgi ile,aşk ile.

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her haliyle kadın ve erkek birbirini tamamlar.

0|1
    0|1
  • benim şarkımdan soru mu yaptın çakal?

aslında şarkının sevdiğim tarafı ilk başlarıdır. senin dediği kısmı en sona doğru söyler.

ben bu dünyaya bir türlü alışamadım.

0|1
    0|1
    • "Yüksek zihin aktiviteleri Bireyi toplum dışına iter" Der adamın biri, Bencede sen uzaylısın asidşlasş

Şarkı içinde özür dilerim ki rahatsızlık verdiyse hemen Sorunun kaldırılmasını Talep edebilirim

• ıYk :s uzaklaşş.

• Dogru insanlar birbirlerini tamamlar :/ kadin erkek ayirmamak lazim bence :/

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi okuyamam sadece exp için yazıyorum şimdilik.

0|1
    1|0
  • he tamamlar :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...