Komik bir anınızı bizimle paylaşır mısınız ?

Aklınıza geldikçe güldüğünüz, ilginç veya sıradan komik bir anınızı bizimle paylaşır mısınız ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ailemle tatile gitmiştim. Kalacağımız yerdeki insanlar yarın çıkıcakmış. Bizde bir günlüğüne pansiyona gitmiştik TV izliyordum ben sonra balkona çıktım geldim. Ablamda kitap okumak için TV'nin sesini kısmış. Bütün aile içerdeydik babam namaz kılmaya hazırlanıyordu. Bende kumandadan sesi açmak için tuşa basmıştım. Tuş ses açma tuşuna benziyordu.Tuşa basmamla p*rno film çıkmıştı. Tabi herkes farketti. Biz ablamla gülmeye başladık. İşin ilginç yanı filmdekilerden biri zenci diğer sarışın beyaz tenli bir kadın.Bu sayede ilk defa zenci pipisi görmüştüm. Pipi denirse tabi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşımın evine gitmiştim, annesi eve arkadaş alma demişti ona, ama ben gitmiştim annesi evde yokken.Ve birden annesi kapıyı çaldı, dolaba saklandım.Çocuğu evden kovdu cık dışarı temizlik yapıcam diye, tam 2 saat dolapta kaldım, açtı ve fark etti.

Yaşım 12 felan :-D

1|0
    0|0
  • sinemada filmin heycanına kapılıp çalılardan birden çıkan domuza sus şişesi atmıştı biri onun yüzünden filmi izleyemedim

0|0
    0|0
  • Çok zamanımı alır

0|0
    0|0
  • Ünv den bir arkadaşım vardı kız. Bir gün yüzüne baktım biraz yüzü dolgun görünüyordu dedim kilo almışsın. Oda bana yok be pantolon biraz dar geliyor dedi. O an anlatılamaz =D

0|0
    0|0
  • saklambaç oynarken yanımdaki arkadaşım öyle bir osurmuştuki 2 oyun boyunca kendime gelemedim gülmekten.

0|0
    0|0
  • hangi birini anlatayım sığmaz buralara :)))

0|0
    0|0
  • 4 sene türk dili dersinden geçemedim

0|0
    0|0
  • Tamam komik anı ahahaha hiç komik değil dimi:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fırına gittim ekmeği aldım parasını vermeden çıkıp gelmişim aklıma geldi tekrar gidip parayı verdim de bana gülmüşlerdi fırındakiler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...