En son ne zaman evden dışarı çıktığımı hatırlamıyorum !

Son zamanlarda dışarıya karşı böyle bir durum oluştu bende, dışarı çıktığımda çok geriliyorum, hemen eve gitmek istiyorum, bu durum artık pskolojimi bozmaya başladı ne yapmalıyım bu durumu yenmek için ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Cevrende kıra kıra insan bırakmamışsın kanımca.

1|0
    0|0
  • insan uzun süre , dışarıya çıkmayınca oluyor öyle. daha çok dışarı çıkmalısın. bir süre sonra geçecektir.

0|1
    0|0
    • sanmıyorum başka bir yolu olmalı

• şu anda dışarıda ilgilini çeken bir şey yok dimi ? daha çok dışarı çıkarak , aslında ilgini çeken şeylerin olduğunu farkedeceksin. ondan sonra lanet ederek , oflayıp puflayarak çıktığın sokaklar ; daha ilgi çekici gelecekler göreceksin ;) başka bir yolu var mıdır bilmem.

• Kafa dengi uyumlu olduğunu düşündüğün bir arkadaşın varsa onunla görüş ilk etapta yakın yerlere dolaşmaya git yuruyerek eve dönme isteğinde biraz zorla kendini

0|0
    0|0
  • Asosyellik.. geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Sen sosyal-fobik olmuşsun

0|0
    0|0
  • esaslı yanında rahat oldun arkadaşların olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne diye geriliyorsun? dışarda başına bişi gelcek diye mi yoksa ailen kızıcak diye mi?

0|0
    0|0
    • hayır ailem dışarı çıkıp dolaşmama birşey demezler, başıma bişey gelicek korkusuda yok

• ee o zaman? neden geriliyorsun?

• Dışarıya karşı düşmanlık başlamış sende. Arkadaşlarını al gez biraz

0|0
    0|0
  • öncesni anlatmalsnki teşhs koyablelm canm olmz şeyler yaşadysa özgüvenn zayflamş olabilir bundan dolayı insanlardan kaçıyo olablrsn

0|0
    0|0
    • ya ilginç güvenimi kıracak bişey yaşamadım sanırım

Yükleniyor...