Anne baba tartışırken arada kalırsanız ne yaparsınız?

Yani onların tartışmasına karışırmısınız yoksa karışmazmısınız? Ne yapardınız. Ben arada kalmaktan nefret ediyorum. Sürekli olarak yıllardır tartışıyorlar. Genellikle hakarey ve küfür içerikli oluyor bıktım artık. Üniversite bitse bir işe

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Pek tartışmazlar tartışırlarsa kim haklıysa onun yanında olurum. Ama genelde olayı büyüten annem olur orası başka.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• eskiden karışırdım ağlardım birbirinizi düşünmüyorsunuz bari beni üzmeyin derdim bişey olmadı karışmıyorum artık

0|0
    0|0
  • Annemi tutarım :D

0|0
    1|0
  • bizimkiler de arada tartışır birbirlerine küserler konuşmazlar filan :) ya siz çocuk musunuz diye başlar kafa yaparım

0|0
    0|0
  • Karışmıyorum.

0|0
    0|0
  • babam ara sıra anneme yükleniyor,kıyamam..Onun yanında olurum

:))

bazen de babamın ayaklarını kremliyorum,annem bağırıyor..şimdi sen kalkınca yerler yağ olacak diye..

o zaman da babacığın yanındayım

0|0
    1|0
  • Karışmıyorum, kendi aralarında bir şey.

0|0
    0|0
  • çık git,hiçbir şey duyma.

0|0
    0|0
  • Karışmam .

0|0
    0|0
  • Annemin tarafındayım hep haklıda haksızda olsa

0|0
    1|0
  • ikisine de bağırıyorum susun diye.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben kendi derdimde oluyorum tartıştılarsa bile farketmiyorum. Benim daha önemli sorunlarım ve acılarım var.

0|0
    0|0
  • İkisi arasında taraf tutmaya zorlanmak çok kötü ya bizde de tartıştıklarında hep bana sorarlar hangimiz haklı diye birinin tarafını seçsen diğer küser çok zor valla

0|0
    0|0
  • Köt bir durum .Allah kimsenin başına vermesin. Karışmak yatırştırıcı olmak gerekebilir..

0|0
    0|0
  • Arada kalmak kötü yahu.

0|0
    0|0
  • küfür hakaret varsa hiç ilgilenme onlarla..

Ben sahsen Hep annemi haklı görüyorum.. Bizde pek kavga olmaz gerçi.

0|0
    0|0
  • arada kalıyorsan senin seçimin.

0|0
    0|0
  • bu yüzden evlilik kaldırılmalı bence.

0|0
    2|1
Yükleniyor...