Biraz uzun ama .. kızlar benim yerimde olsanız ne yaparsınız? erkekler neden böyle yaparsınız?

Biz çok sık kavga eden bir çiftiz.. ama bugün sabah çok güzel başladık konuşmaya, herşey çok güzel gidiyordu ben bir kitap okudugumu ve o kitaptan çok etkilendiğimi söyledim. kitapta evli çift birbirlerine herşeyi itiraf ediyorlardı. bunu sevgilim ile paylaştım bizde deneyelim dedi. tamam dedim. sonra ben seni aldatsam ayrılırmısın dedi hayır dedim. o zaman açıklayacağım dedi birşeyler söyledi (bir gün sarhoştum vs diye anlatmaya basladı) sonra birden sustu lafı çevirdi. saka yaptım dedi.. sizce ne yapmalıyım? aldattım diye şaka yaptıgını söyledi... mantıklı gelmiyor.. aldatmış kadar oldun dedm.(aşağıda anket koydum .. biliyorum yaptıgı şeyin şakasının bile beni üzeceğini bu yüzden yinede yaptıgını.)

• Aldatmış mıdır?
    A seç
  • Öylesine mi sormuştur?
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• Aldatsam ayrılır mısın dediğinde hayır demişsin keske evet deseydin ki seni kaybetmekten korksaydı. Şimdi ben aldatsam da nasıl olsa ayrılmıcak diyodur. Seni hep cebinde görmesin, kaybetmekten sensizlikten korksun. Bence önce söylemek istemiş sonra şakaya çevirmiş. Çok seviyosan ve uzun bir ilişkiniz varsa devam et ama asla güvenme

1|0
    0|0
    • ben seninle bir süre konuşmak istemiyorum yaptığın şeye şaka diyorsun beni hiçe saydın resmen sınava hazırlandığımı biliyorsun resmen üzmeye çalışıyorsun diye mesaj attım

• Unutmam.. ama sarsıldım ister istemez.. sineye çekmekten sıkıldım artık çünkü..

• Haklısın aynısını bende yaşadım cok iyi anlıyorum seni. Benimde 3 yıllık bir ilişkim var hala devam ediyoruz 9 ay ayrı kalmıştık sonra çok koştu peşimden vicdanım rahat değil affet falan diye yalvardı en sonunda dayanamadım affettim ama unutamıyorum hep yüzüne vuruyorum. Ben ona deli olurdum tapardım resmen :D Sonra gerçekleri gördüm dediğim gibi kimse hiçbişey senden ve senin hayatından önemli değil sınavına ağırlık ver takma ağlama

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• kaldıramayacagınız işlere girmeyin.

0|0
    0|0
  • ee sakı aldatmıs zaten bırakasın yok kı bızım dememizle bırakcaksan vah o adamın halıne

0|0
    0|0
  • allah aşkına ne içtin ankete soruyla cevap veren bir seni gördüm benden sana 5000 xper

0|0
    0|0
  • Aldatmış mıdır?

0|0
    0|0
  • sevdiğinin canını bile bile , kasıtlı yakan ağır geri zekalıdır. koşarak uzaklaşmak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aldatmıştır

0|0
    0|0
  • Öylesine mi sormuştur? Ağzını aramış olabilir ama aklına arada gelmiyor da değil hani

0|0
    0|0
  • hangi kitap?)))

0|0
    0|0
    • yatagımdaki yabancı

• ooooo seksi bir kitaba benzedi

Yükleniyor...